ستون: مراقب باشید در سیاه یخ

در صبح روز آخر دسامبر. 6, دراکات رئیس پلیس پیتر Bartlett کشیده تا به شهر پر کردن ایستگاه های گاز خود را رزمناو

توسط ATSHNEWS در 11 خرداد 1399

در صبح روز آخر دسامبر. 6, دراکات رئیس پلیس پیتر Bartlett کشیده تا به شهر پر کردن ایستگاه های گاز خود را رزمناو.

زمانی که او پا را او تضعیف و در آنچه او گفته بود یخ سیاه, زخمی خود را به سمت چپ شانه, آرنج, مفصل ران و زانو راست.

بارتلت ثبت گزارش در این حادثه شده است و مشغول به کار بوده است.

"من بسیار سخت به یک سیاه و سفید (cruiser)" بارتلت گفت. "افسر می تواند آن را باور نمی کند."

Bartlett شانه اما نه شفا داد و او ممکن است نیاز به عمل جراحی است. او گفت: او منتقل به شهر مدیر ان خرابکاری قبل از سه شنبه گذشته از هیئت Selectmen نشست.

در آن جلسه selectmen به اتفاق آرا رای دادند – که اغلب اتفاق نمی افتد – برای به تاخیر انداختن تصویب یک سه سال برای مقابله Bartlett.

انگیزه که برای رای اخیر رای عدم اعتماد در بارتلیت توسط اتحادیه های کارگری که نمایندگی دراکات افسران پلیس.

Selectmen آموخته تقریبا به طور همزمان است که Bartlett به رهبری بود بر زخمی رزرو فصل 111F دولت قانون است که اجازه می دهد تا پلیس و آتش نشان و اصلاحات افسران به دریافت حقوق و دستمزد خود را عاری از هر گونه مالیات ایالتی و فدرال خودداری در حالی که مجروح.

Bartlett حقوق سالانه $170,000 یا در مورد دلار از 3200 هفتگی.

"من برای پیدا کردن آن بسیار مشکوک است که رئیس را مجروح می دانید کمتر از یک ساعت پس از هیئت مدیره از Selectmen رای به تاخیر در تصویب قرارداد او" هیئت مدیره نایب رئیس تونی Archinski گفت.

که را گویم چیز بی معنی, Bartlett به ضرب گلوله به گفته او در جریان مجروح-در-وظیفه وضعیت بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده است در این نشست است.

خرابکاری جدید شهر مدیر کاهش یافته است به نظر این موضوع به ستون.

"من می دانم که چگونه آن را به نظر می رسد" بارتلت گفت. "اما شهر مدیر آگاه بود وضعیت من قبل از این جلسه آغاز شد.

"من که قرار بود مجروح, بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده است در این نشست" Bartlett اصرار داشت.

آیا Bartlett فکر می کنم او می تواند مسالمت آمیز همزیستی با اتحادیه های کارگری که هیچ اعتماد به نفس در او.

"من باور دارم در قلب من انجام داده اند که همه چیز درست و همکاری با اتحادیه های کارگری" Barlett گفت.
فشرده بیشتر Bartlett ارجاع و تحقیقات – احتمالا از امور داخلی از نوع "ساخته شده است که اتحادیه besmirch شهرت من.

بارتلت کاهش یافته است به استادانه درست شده اما وعده داده شده که پروب کامل او را از بحث در مورد آنها publicly.

بارتلت گفت: "بدون شک" درباره تمایل خود برای بازگشت به این بخش است.

آیا Bartlett فکر می کنم او می تواند مسالمت آمیز همزیستی با اتحادیه های کارگری که هیچ اعتماد به نفس در او ؟

"من باور دارم در قلب من انجام داده اند که همه چیز درست و همکاری با اتحادیه های کارگری" Barlett گفت.

فشرده بیشتر Bartlett ارجاع و تحقیقات – احتمالا از امور داخلی از نوع "ساخته شده است که اتحادیه besmirch شهرت من.

بارتلت کاهش یافته است به استادانه درست شده اما وعده داده شده که پروب کامل او را از بحث در مورد آنها publicly.

بارتلت به احتمال زیاد در مجروح رزرو حداقل تا جولای 7, با توجه به خرابکاری که روز پنجشنبه گفت که او هنوز هم در برخی از جزئیات بیشتر در مورد این موضوع.

و در عین حال او گفت که این گروه دو معاون ستاد — دیوید Chartrand و استفان Chaput — خواهد شد مشغول به کار در پشت سر هم برای نظارت بر عملیات خود را.

"در این مرحله ما باید دو معاون ستاد که بیش از واجد شرایط برای مدیریت عملیات از اداره پلیس است. بنابراین در حال حاضر که طرح" Vandal گفت: هر چند او با اشاره به طرح می تواند تغییر به عنوان وضعیت تکامل می یابد. "... آنها هر دو را متمایز مسئولیت ها و توانایی های آنها می شود مدیریت آن فقط خوب است."

Chartrand دارای عناوین ساخته شده در ماه های اخیر پس از تشکیل پرونده فدرال حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در برابر Jim Duggan, دراکات سابق شهر, مدیر ژوئیه گذشته. کت و شلوار است که هنوز هم در حال انجام مدعی است که دوگان اذیت و انتقام در برابر Chartrand و به دنبال $1.8 میلیون تنبیهی و جبران خسارت.

یکی از حوادث برجسته در کت و شلوار بود Chartrand تعلیق برای دو هفته بدون پرداخت در سال 2016 که به دنبال خدمات مدنی تحقیق در مدیریت اسناد و مدارک در یک دراکات ستوان پرسنل فایل. سپس پلیس سرهنگ مایکل فلوری را متهم کرده بود که Chartrand نادرست از انتشار یک نامه در فایل پرسنل به خورشید است.

Chartrand به دادگاه تجدید نظر این شهر تصمیم گیری و در اواخر سال 2018 دولت خدمات ملکی کمیسیون اداره 3-2 به نفع او الزام در نظر اکثریت که Chartrand 10 روز تعلیق اصلاح شود و کاهش می یابد به نوشته سرزنش و توبیخ رسمی. دوگان گفته شده خورشید در این زمان است که Chartrand اقدامات هنوز هم موجه نظم و انضباط و که نوشته شده توبیخ خواهد تبدیل به بخشی از خود را ثبت دائم.

دوگان بعد استعفا داد و به طور ناگهانی از سمت خود در ماه اکتبر بوده است استخدام به عنوان معاون معاون امور دولت را در اداره امور مصرف کننده و کسب و کار در مقررات روم در پی خود یک وکیل به طور کلی نقد و بررسی از این شهر تهیه شیوه که دراکات نقض دولت در تهیه قوانین حداقل 17 بار در طول تصدی خود.

یکی از کسانی که قرارداد برای حدود $40,000 بود برای یک حصار امنیتی در اطراف اداره پلیس. با وجود قیمتهای پایین تر از شرکت های محلی به کار رفت به یک شرکت در Hooksett N. N. که در آن بارتلت بود که قبلا شاغل به عنوان پلیس بالا.

موج خداحافظی به دست دادن. در مصاحبه با آفتاب سردبیران این هفته لوول بیمارستان عمومی ارشد از بیماری های عفونی دکتر دیوید Sidebottom گفت: دست رفتن راه دودو پرنده.

"این ممکن است تا به حال برخی از مرتب کردن بر اساس ارزش اجتماعی و محیط زیست نظر به عقب در زمان قرون وسطی خود را به طوری که برخی دشمن قادر نخواهد بود به قطعه شما و یا چیزی شبیه به آن" Sidebottom گفت: از دست دادن.

هر چند علاقه اقدامات مانند بغل کردن Sidebottom گفت: کسانی که فرم تماس با انسان خواهد شد به احتمال زیاد به سقوط توسط ایستگاه فرعی تا زمانی که یک COVID-19 واکسن به طور گسترده ای مستقر شده اند.

اگر آنها می توانند پول خود را به عقب آن بسیار روشن در روز پنج شنبه که میدلسکس کالج هیئت امنا – نه به ذکر است بسیاری از کالج جمعیت که در تنظیم شده برای مکالمه – خواهد بود درخواست برای بازپرداخت کامل از AGB مشاوران که تحویل یک بحث برانگیز گیج کننده است و کمتر از محصول تولیدی به هیئت مدیره در انتظار ارزیابی خروجی MCC رئیس جمهور جیمز Mabry.

دو مرد ارزیابی خدمه حیرت زده بیشتر ناظران زمانی که آنها اعلام کرد که آنها تا به حال scuttled خود را ارزیابی یافته ها به دلیل COVID-19 همه گیر و Mabry تعجب اعلام اوایل این ماه است که او می تواند از بازنشستگی در سال آینده.

بازنشستگی و همه گیر ساخته شده آن را غیر ضروری برای مشاوران خود را برای ارائه برنامه ریزی شده یافته های آنها گفت: استخراج احشایی و تعجب از واکنش های برخی از چهره ها در تماس است.

بیش از چند از معتمدین به نام آنها در آن درخواست چه به جفت چراغ سبز به تغییر تمرکز خود را بدون مشورت با هیئت مدیره است که تا به حال bankrolled خود را $75,000 "مشاوره" هزینه.

اواز یا موسیقی دو نفری تحویل 11 صفحه گزارش شش ماه در ساخت – به مقدار حدود 6,800 یک صفحه از جمله صفحاتی که در مورد ملی کالج ها و Mabry بازنشستگی.

این غرور و فرض توسط مشاوران رفتن نیست بیش هست. شوکه نمی شود برای دیدن AGB ارسال پیشنهاد خود را برای چگونه آنها می تواند کمک به هدایت MCC از طریق آن ریاست جمهوری بعدی فرایند جستجو. بود و حتی کمتر شوکه خود را برای دیدن پیشنهاد رفتن به سمت راست دامپستر آنها روشن در آتش با خود به اصطلاح گزارش.

جالب است در hourlong جلسه در نظر گرفته شده برای ارائه یک نمای کلی از کالج ارزیابی Mabry به عنوان یک رهبر خود رئيس جمهور گفت: هرگز یک کلمه در تماس است.

جای تعجب نیست که جهت گزارش و curveball پرتاب در کل کالج جامعه نیست بیش از رفتن به خوبی با رهبران اتحادیه ایم که منجر به اتهام به دنبال در عمق ارزیابی فرآیند برای بیش از یک سال است.

این گزارش سران بعدی به ریاست جمهوری مشاوره و ارزیابی فرعی امنا است که با داشتن این برنامه ریزی نشست مدتی این هفته است.

انتظار می رود بسیاری از 80 به علاوه کالج افرادی که کوک در روز پنج شنبه زوم تماس به ازای بعدی رفتن دور.

این رسمی است.

دولت Rep. دیوید Nangle خواهد بود در رای گیری برای انتخاب مجدد به 17th, Middlesex منطقه. مبارزات انتخاباتی خود در زمینه آخرین مورد نیاز سند — اخلاق رسید — پیش از ژوئن 2 مهلت ارسال آثار از مقامات در دولت ،

Nangle مجرم شناخته شد در اوایل سال جاری در 10 فقره تقلب سیم, چهار فقره از تقلب در بانک نه فقره از اظهارات نادرست به یک بانک و پنج فقره پرونده کاذب مالیاتی. موقت وضعیت کنفرانس در مورد برنامه ریزی شده است برای 10 ژوئن.

هر چند Nangle مواجه شده است و مخالفت کمی در پای صندوقهای رای این دو دهه گذشته چندین نفر دیگر بازگشت و مقالات به صورت طولانی-زمان نماینده این سال — دموکرات لیزا آرنولد و Vanna هوارد و جمهوری خواه مارتین برک.

غربالگری کمیته دانش آموزان و مربیان و اعضای جامعه بودند در این هفته انتخاب نهایی برای رئیس دانشکده موقعیت در لوول دبیرستان.

نام این فینالیست انتخاب شده از یک استخر 22 — در دسترس نیست بعد از ظهر جمعه. اگر همه رفت و به عنوان برنامه ریزی شده انتخاب شده اند باید تکمیل شده توسط شب جمعه است. بعد از نامزدها به سرپرست Joel بوید.

غربالگری کمیته دارای یک آرایه متنوع از چهره: برخی از آشنا و برخی نه.

هیلاری کلارک تنها عضو کمیته نشان داده شده است. مدیر اجرایی پروژه یاد LZ Nunn نیز در غربالگری کمیته.

از منطقه اجرایی مدارس افسر لینوس Guillory و Daroth Yann از بخش منابع انسانی.

پس از آن وجود دارد منطقه سه اتحادیه های کارگری. ایالات معلمان لوول دارای سه عضو به نمایندگی — نانسی کانلی, Cosmopolitan Dyson و کریستن شولتز. این لوول مدرسه انجمن مدیران دو — ستاره هیلی و رز Mendoca. جوآن Marias است که به نمایندگی از کارکنان خدمات اتحادیه بین المللی.

این کمیته از اعضای این شهر دو نهاد آموزش عالی است. الن Grondine است که یک ارتباط دین در میانه جامعه ، Phitsamy Uy یک استادیار در دانشگاه ماساچوست لوول.

گرد کردن گروه دانش آموزان و والدین. دانش آموزان Jaeda ترنر andPrincess-حنا ویلسون در این کمیته ، بنابراین پدر و مادر هدر Forythe لوئیس Raudales و برایان برف.

اما که در آن سحر و جادو برود ؟

امیدوارم به بازنشستگی مبارک. هانری Marchand رسمی شهر جادوگر بازنشسته است و در جولای 3, با توجه به این شهرستان است.

Marchand خود را دریافت کرد شهرستان چک به کلاهبرداری سحر و جادو اما برای موقعیت خود را به عنوان شهر مدیر امور فرهنگی و رویدادهای خاص و یا مورد. او شروع به کار در این شهرستان در سال 2010 به عنوان دستیار به لوول شهرستان مدیر برنی لینچ. او بعدها رویدادهای خاص هماهنگ کننده قبل از حرکت به موقعیت فعلی خود را.

او قبلا برای دانشگاه ماساچوست لوول و لوول طرح از جمله به عنوان دستیار کارگردان.

در موقعیت فعلی Marchand نظارت LikeLowell طرح های بازاریابی و Canalway فرهنگی منطقه re-تعیین با توجه به آزادی مطبوعات از شهرستان. او همچنین با سازمان های محلی برای نصب آبی در آرمانی پارک و شهر اول خیابان پیانو.

"همکاری با مورد اعضای تیم روبرتو دی و مسیحی هرناندز همراه با کارکنان اختصاص داده شده از DPW به DPD و از PD به LFD و تمام دپارتمان کلمات اختصاری در بین بوده است افتخار" Marchand گفت: در آزادی مطبوعات. "آیا حل تشکیل دهنده مسائل و یا ایجاد لحظات سرگرم کننده است جادویی و لذت بخش برای خدمت به جامعه ما است."

فرانسیس GRUBAR نام خواهد بود ظاهر می شود در ستون و در جای دیگر در این روزنامه بیشتر است.

Grubar است Rep. لری Trahan جدید مطبوعات ، او شده است در چند هفته مصرف بیش برای علامت گذاری McDevitt که استعفا داد و در اوایل سال جاری برای بخش خصوصی است.

Grubar رسمی عنوان: مدیر ارتباطات.

"لری دارای شهرت زیادی برای او اخلاق کار و تعهد به ترکیبات او پس از پیوستن به تیم خود را بدون ذهن و بسیار خوشحال. من نگاه به جلو به انجام بخشی از من برای حمایت از هدف او از دادن زحمتکش مردمی از 3 منطقه بهترین نمایندگی ممکن است" Grubar گفت: ستون.

Grubar DC, مادری, متولد و بزرگ شده توسط یک افسر پلیس پدر و مدنی ،
Grubar آغاز شده در کاپیتول هیل کار برای مایک Capuano سابق هرزه. که پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد در آخرین انتخابات فدرال چرخه به Ayanna Pressley.

قبلا Grubar مشغول به کار R. I. تشکر. دیوید Cicilline برای نزدیک به چهار سال به تازگی به عنوان دبیر مطبوعاتی خود را.

کارکنان و اعضای بیشتری لوول اتاق بازرگانی خشنود هفته گذشته پس از یادگیری جمهور/مدیر عامل دانیل McFadden شده است به نام رئیس جمهور ماساچوست ارتباط اتاق بازرگانی و مدیران برای 2020/2021.

"من هیجان زده به منصوب شده اند, رئیس جمهور ماساچوست ارتباط اتاق بازرگانی و مدیران برای 2020/21. درگیر بودن در MACCE است به من متصل به اتاق های بازرگانی در سراسر کشورهای مشترک المنافع و با توجه به دسترسی به رهبران دولت و منابع و بسیاری از سازمان های دیگر است که متمرکز بر کمک به کسب و کارهای کوچک و سازمان های رشد" McFadden گفت: ستون. "در حال حاضر بیش از همیشه آن را حیاتی است که ما هر آنچه را که باید انجام شود برای کمک به اقتصاد محلی ما."

McFadden افزود: "من قطعا برای چالش خود را برای رهبری این سازمان همانطور که ما کشف کردن آنچه جدید ما عادی است شخصا و حرفه ای."

McFadden جایگزین کارا گریفین سه شهر اتاق بازرگانی است که در منسفیلد.

دقیقه منتشر شده از یک مارس 21 چلمزفورد هیئت Selectmen نشان می دهد که شهر مدیر پل کوهن است که به دنبال یک کار جدید است.

کوهن و سه نفر اعضای هیئت مدیره امضا قرارداد در مارس 12 گسترش بحرانزده شهر مدیر و موقعیت تا ژوئن 2021. با توجه به ساعت منتشر شده از مارس 5, اجرایی, جلسه کوهن پیشنهاد کرد که مقدار زیادی از زمان اجازه می دهد برای شغل خود را جستجو کنید.

"آقای کوهن احساس نسبتا با اعتماد به نفس است که او می توانست یک موقعیت امن در اکتبر و این اجازه می دهد او را به ادامه به افزوده شدن اعتبارات به سمت کامل مزایای بازنشستگی است در دو سال و این امر او را قادر به دیدار با شخصی دیگر تعهدات مالی این تابستان" دقیقه به عنوان خوانده شده.

در این جلسه عضو هیئت مدیره ویرجینیا کراکر Timmins گفت: مسئله عدم اعتماد در شهر manager.

در سال گذشته شهر استخدام یک مشاور مستقل برای بررسی کوهن رفتار را در رابطه با رد پلیس sergeants' union قرارداد.

کوهن گفت: در یک مصاحبه تلفنی در روز چهارشنبه که او نا امید شده بود با هیئت مدیره تصمیم گیری زبان جدید خود قرارداد. او گفت: هیئت مدیره آگاه بود که "از آن شده است یک مشکل سال گذشته برای من شخصا" با استناد به خانواده مهم است.

او موافقت کرد که او را به جستجو برای یک کار جدید اما "فکر نمی کنم که نیاز به توان به صراحت اعلام کرد در توافق است."

با این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم در نوک هر کس زبان مردم در Nashoba منطقه دره ممکن است فراموش کرده اید که ماه ژوئن انتخابات فصل است.

اما مطمئن شوید که به اندازه کافی, شش شهر در دره هنوز برگزاری سالانه خود را در شهر انتخابات با موقعیت های متعدد بر روی برگه های رای.

اولین انتخابات ماه است که برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه در Ayer. هفت امتیازهای هستند در رای گیری برای انتخاب مجدد از جمله هیئت Selectmen معاون صندلی Jannice Livingston, برنامه ریزی, رئیس هیئت مدیره جفری Tillotson و هیئت مدیره بهداشت صندلی پاملا Papineau. تازه واردان نیز به دنبال پر کردن شش شهر و بخش با پوزیشن های باز از جمله ارزیاب پارک کمیسر و متولی برای Ayer کتابخانه های عمومی. انتخابات نیز درخواست از ساکنان برای تصویب به اصلاح جامعه و حفظ قانون برای افزایش مجاز اضافه بر ملک از 1 درصد به 3 درصد است.

9 ژوئن برگزار خواهد شد گروتون سالانه شهر انتخابات با هشت امتیازهای در حال اجرا برای حفظ موقعیت خود. این شامل انتخاب رئیس هیئت مدیره آلیسون Manugian کمیسر اعتماد وجوه مارتا McLure و برنامه ریزی عضو هیئت مدیره دیوید Bonnett. نیز وجود دارد که دهانه در گروتون سازمان مسکن هیئت مدیره بهداشت و متولیان گروتون کتابخانه های عمومی.

هر دو دانشگاه هاروارد و شرلی میزبان سالانه خود را در شهر جلسات در ژوئن 23. دانشگاه هاروارد رای گیری پنج امتیازهای در حال اجرا برای انتخاب مجدد از جمله مدیر ویلیام بارتون انتخاب هیئت مدیره نایب رئیس غنی Maiore و کتابخانه امانت مریم ابیگیل کولیج. آلیسون تورنتون یک تازه وارد است که به دنبال برای تبدیل شدن به یک متولی برای Warner رایگان سخنرانی جامعه است. رای گیری نیز چهار سوال برای رای دهندگان به وزن-در: یک درخواست اجازه برای ارزیابی اضافی $320,000 در املاک و مستغلات و اموال شخصی مالیات به صندوق شهر و مدارس دولتی و سه گزاره دو و نیم سوالات به پرداخت برای جدا علاوه بر این به Hildreth خانه یک سطح شیب دار در Bromfield مدرسه و یک تخته سنگ سقف و ساخت در شهر قدیمی کتابخانه.

شرلی در انتخابات رای 10 امتیازهای در حال اجرا برای انتخاب مجدد از جمله پاسبان جیمز mickel می, برنامه ریزی هیئت مدیره کاردانی بانی لارنس و یادبود جنگ امانت Harold Smith. پنج ساکنان نیز به دنبال پیوستن به شهر تخته از جمله هیئت ارزیابان هیئت مدیره بهداشت و برنامه ریزی.

دو شهر در انتخابات ماه آینده مجموعه را در تاریخ 29 ژوئن در Pepperell و تاونسند. سابق انتخابات شامل هشت امتیازهای در حال اجرا برای انتخاب مجدد از جمله مدیر اسکات بلکبرن و لارنس کتابخانه امنا فردریک Kobs و رابرت کوالسکی. وجود صندلی های موجود در شمال Middlesex منطقه ای منطقه مدرسه, مدرسه, کمیته سازمان مسکن و هیئت ارزیابان.

تاونسند در ضمن هفت امتیازهای در آن انتخابات رای گیری. این شامل تاونسند کتابخانه های عمومی متولی سوزان McNally و شهر کارمند کاتلین Spofford. تازه واردان نیز برجسته در انتخابات در حال اجرا برای پیوستن به هیئت مدیره بهداشت و سازمان مسکن و صندوق کمیسیون.

این هفته ستون آماده شد خبرنگاران مگ مک اینتایر در دراکات; الیزابت دابینز در لوول; Jon وینکلر در Nashoba دره; نیکول DeFeudis در Chelmford; اما مورفی در لوول; و سازمانی ویرایشگر کریستوفر اسکات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de