7 مرحله از دست دادن ارشد سال به کروناویروس

من زنگ صدا بی درنگ در ساعت 8 صبح; من از بستر بر خاست و قرار دادن بر روی پیراهن مورد علاقه و با عجله از درب. را

توسط ATSHNEWS در 10 تیر 1399

من زنگ صدا بی درنگ در ساعت 8 صبح; من از بستر بر خاست و قرار دادن بر روی پیراهن مورد علاقه و با عجله از درب. راه رفتن در اطراف محوطه دانشگاه برای اولین بار در نهایت شروع به فارغ التحصیلی شمارش معکوس.

ترم بعد ترم پایان نزدیک کردم حتی اگر آن را گاهی اوقات احساس نمی مانند آن.

در نهایت در ژانویه سال 2020 آمد و من می دانستم که در چند ماه کوتاه من در درجه من. اما اگر شما در حال خواندن این در حال حاضر شما می دانید که آن زمان یکی از ضعیف پخته خفاش برای خراب کردن من ترم آخر.

زیادی وجود دارد من هرگز به انجام در طول آن ماه های آخر به عنوان یک underclassman و من اینجا نشسته خیره در این تکه کاغذ به من خیلی سخت کار کرده, برای, آن را در نهایت زمان برای خداحافظی به ارشد سال من هرگز.

به عنوان COVID-19 شروع به تعطیل جهان من هرگز فکر نمی کردم که من در مقطع کارشناسی کار خود پایان خواهد بود در این راه. آنها می گویند وجود دارد پنج مرحله از غم و اندوه و من قطعا حدودا از طریق آنها در طول ماه های آخر مدرسه.

شوک: من نشسته روی میز آشپزخانه در آپارتمان پیمایش از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری و خنده بیاختیار با هم اتاقی های من. به نظر می رسید که حتی به عنوان جهان سقوط کرد پایین در اطراف ما بودند امن در ما حباب از میانه.

و سپس به من ایمیل.

استاد معدن با حضور در یک رویداد که در آن یکی از مهمانان دیگر آزمایش مثبت است. نگاه کردم هم اتاقی من و سینه من تنگ تر. فروکش خنده به عنوان ترس رخنه به اتاق. "آن را در اینجا."

giphy.com

انکار: این توهم ایمنی که منجر به مرحله انکار است. تاج فقط نمی تواند در ما کمی شیرین شهر کالج. منt شده باید یک جعلو بنابراین ما رفت و برگشت به خنده. نرم بالش و پتو پوشش نیمکتها احساس یک مادر را در آغوش بگیرید و پس از یک روز طولانی است. ما امن و گرم است. پس از همه, من تا به حال کار کرده و از طریق چهار سال از مدرسه برای من ترم آخر به پایان بود. آن را فقط نمی خواهد این راه اتفاق می افتد.

giphy.com

چانه زنی: الگوی رفتاری پس از الگوی رفتاری Infinite پس از Infinite ایده ظهور به سر من. اگر تمام جهان رفت و در مستند من می خواستم به قفل در با من دیگر قابل توجه است. تنقلات, فیلم, جوک و بودن با من دوست داشتم مانند صدا 2020 نخواهد بود بنابراین بعد از همه بد.

گیر ماندن در خانه را صدا نمی کند ایده آل در ابتدا تا زمانی که من به یاد که من در خانه زندگی می کنند اما نه با دوستان من است. روز پر از قهوه فقط رقص و صنایع دستی نیست صدای وحشتناک. به علاوه هنگامی که ما توپ کوچک از کرک من دیدم وارد اتاق من شد احاطه شده با بوسه و دم شوخ طبع. شاید فقط شاید این نمی شود خیلی بد است.

گناه: اولین روز آنلاین زوم کلاس آمار سخت تر از مک کامیون. ناشیانه گرفتن یک نگاه اجمالی از همسالان من زندگی در خارج از کلاس درس (و من ثابت روز-dreaming) منجر به برخی از تفکر عمیق در آن برای اولین بار 50 دقیقه زوم سخنرانی.

در حالی که هیچ کس را دوست دارد به اعتراف آنها می خواهم جست و خیز کلاس های حضوری برای رفتن به قهوه آن اتفاق می افتد. هنوز نشسته وجود دارد به عنوان استاد droned و در مورد چگونه جهان را دگرگون و من احساس درد شدید و ناگهانی از چیزی عمیق در دل و روده من.

من باید به کلاس ،

پرش برای گرفتن قهوه با یک دوست و یا گرفتن در اواخر تکالیف احساس لذت در لحظه ای اما چیزی که من نمی خواهد را به کهنه پشت در کلاس و گوش دادن به این استاد در فرد است. قلب من آویزان پایین در قفسه سینه من در واقع از دست رفته برای رفتن به کلاس.

giphy.com

خشم: به عنوان "دفتر" تم آهنگ blared از طریق بلندگو لپ تاپ بهترین دوست من در صورت به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش و پاسخ دادم. "من نیاز به بیهوده گویی!" او فریاد زد. به عنوان او رفت و در مورد همکاران و هم اتاقی خشم پنهان در قلب خود من آمد. "جهان در آشفتگی بیش از کسی undercooking شام خود را!" من جامعی. خط رو آرام. "چه؟" در نهایت اشک آمده بود. درست مثل آبشار نیاگارا کلمات افتاد از دهان من. من نمی توانید فارغ التحصیلی من خیلی سخت کار کرده برای من از دست دادن کار من به عنوان تمام رویدادهای ورزشی را به توقف آمد, لیست و در رفت. من گذاشته روی تخت من به عنوان من در سوگواری مرگ من ترم آخر.

instagram.com

افسردگی: ساعت اشک و رجزخوانی جلسات بعد من متوجه شدم آنچه که واقعا صدمه دیده است. درد نداشتن یک مراسم فارغ التحصیلی به پایان رسید و درد در مجموعه. با توجه به قرنطینه اواخر شب تاکو بل اجرا می شود و یا گوگل به تاریخ قرار بود برای پایان دادن به. آن لحظات کمی که به شما منتقل شده و در بسیاری از مواقع مورد توجه قرار گیرند ولی به طور ناگهانی متوجه شد. من نمی تواند به نوبه خود به ساعت است. سرگرم کننده زمستان ترم antics شد بیش از قبل از آنها فرصتی برای شروع.گزارش این آگهی

پذیرش: همانطور که بسیاری از ما می دانیم که شما می توانید تنها به تمیز کردن اتاق خود را پس از چند بار قبل از شما از دست رفته در تفکر است. من می دانم که هیچ چیزی در من قدرت من می توانم انجام داده ایم به تغییر راه 2020 رفته است. من به قبول است که از دست رفته قهوه درس و بحث و خرما برای همیشه رفته. با هر Facetime و زوم تماس با دوستان من متوجه یک چیز: حتی اگر این ترم پایان ندارد چگونه من می خواهم تصویر, آن را هنوز هم به پایان رسید و با برخی از دوستان شگفت انگیز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن