با تشکر با توجه به قهرمانان کمک به جوامع آب و هوا COVID-19 طوفان

به اندازه کافی در حال حاضر با تزریق مواد ضد عفونی کننده افتضاح و رئیس جمهور تهمت علمی هذیان. من بیشتر نا امید که دکتر دبورا Birx دولت را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده sidestepped این موضوع و آن را انداخت پشت در مطبوعات بسیار Trumpian حرکت می کند. در حال حاضر وجود دارد بیش از حد سرزنش-gaming در این دولت. Dr. Anthony Fauci نیست پا مغلوب ساختن پیشی جستن خط به همین دلیل است که او را به خوبی در نظر گرفته شده توسط بسیاری از برای وضوح و صریح واقعیت-چک کردن در این در حال حاضر هرج و مرج زمان.

در علاوه بر این به Fauci, در اینجا چند قهرمانان به خانه نزدیک تر که شایسته shoutout:

قهرمانان اجرا به خط آتش — من می خواهم به فکر می کنم از برادر لئون به عنوان شبیه به پاسخ اول. یک کهنه سرباز جنگ ویتنام از یک خانواده از مبارزه مردان او یک بار به من گفت از یک قسمت در طول جنگ وقتی که او بیدار شد به سم و گاز نهفته است که هر کس در اطراف او. او می توانست فقط اجرا هوا. در عوض او را برداشت آن او می تواند انجام آنها را به ایمنی.

او در Lahey بیمارستان در برلینگتون داشتن آزمایش مثبت برای coronavirus است و در ونتیلاتور اما خود روح مبارزه و باور نکردنی Lahey پزشکی خانواده در حال نگه داشتن او را قوی و پایدار است. تا کنون همه چیز به دنبال امیدوار و اخبار خوب است. با تشکر از شما Lahey خانواده است.

قهرمانان در میان ما — ما مدیون یک بدهی بزرگ قدردانی به گارد ملی در هر شهرستان و به همه ما نظامی مردان و زنان بر روی زمین است. آنها هر کاری که لازم است برای ما امن نگه دارید و به حمایت از تمام تلاش ها برای مبارزه با COVID-19. ما در یک جنگ. با تشکر از شما به نظر می رسد به سختی به اندازه کافی.

قهرمانان این کار انجام می شود — ما ملت از مهاجران است. در عین حال بیش از حد اغلب ما جمعیت مهاجر هستند که توسط ایستگاه فرعی سمت چپ در این نبرد است. با تشکر از شما به دولت Rep. جان سانتیاگو یک پزشک اورژانس در مرکز پزشکی بوستون کمک به صرفه جویی در زندگی می کند و به Gladys Vega, مدیر اجرایی چلسی مشترک و بسیاری از مهاجران کار در فروشگاه های مواد غذایی, انجام تعمیر و نگهداری وظایف در تمیز کردن خدمه و دیگر بیش از حد-اغلب مورد بی توجهی قرار گرفته شغل در سراسر کشور. شما در واقع اولین پاسخ دهندگان.

قهرمانان فصل (و) ماسک — فریاد به جامایکا پلاین را کاتلین Gaskin یک اثاثه یا لوازم داخلی فروشگاه مالک و معلم در الیوت مدرسه خوب و کاربردی هنر است که او وام قابل توجهی مهارت های دوخت صدها ماسک برای منطقه بوستون ماسک ابتکار. وجود دارد بسیاری دیگر در سراسر جامعه که از خود گذشتگی و مهارت کمک به نگه داشتن پرسنل پزشکی ما امن است.

قهرمانان همیشه کمک به دیگران — Rev. Miniard culpepper در کشیش ارشد در پلیزنت هیل باپتیست در درچستر احساس تماس و نیاز و گذشت صدها تن از $10 صورتحساب به خانواده ها در چندین منطقه در سوپر مارکت ها. Jerrell کاکس Maicharia ویر Lytle و همه مردمی که در ایالات جنوبی انتهای شهرک ایجاد شده و در حال جمع آوری پول برای یک همسایه به همسایه خانواده صندوق که در حال حاضر توزیع مواد غذایی پولی کمک های مالی و کمک های دیگر به بسیاری از نیاز.

بازرگانی Suffolk دانشگاه ریچارد تیلور که در حافظه دو به تازگی ترک پیشرو اعضای تاکستان مارتا اتحادیه کلیسا — کتابدار و معلم Millie Dowdell هندرسون و برگرد. دکتر جان دیوید Schule قدیمی کشیش يکپارچه کلیسای تاکستان مارتا — آغاز شده اتحادیه کلیسا شربت خانه مواد غذایی چالش در تاکستان اهدا $5,000 برای جزیره شربت خانه مواد غذایی در خود افتخار و تشویق دیگران برای انجام همان.

قهرمانان ترک یک میراث ماندگار — به هر کسی که بیمار می شود و در ادامه شیوه های ایمن مانند اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک و نشان می دهد که محبت و توجه به دیگران — با تشکر از شما — شما در حال کمک به همه ما رفتن به تسخیر یک روز جدید است.


جویس Ferriabough Bolling رسانه ای و سیاسی استراتژیست و متخصص ارتباطات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im