توکسبری — فقط پیش از شروع سال مالی جدید ساکنان رو به پایین به کسب و کار در, سالانه شهر نشست.

شهر جلسه لگد دوشنبه شب با یک دقیقه سکوت برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19 و همچنین توکسبری شهروندان و کارمندان سابق که گذشت این سال است.

“این غیر معمول زمان با توجه به همه گیر اما ما بهترین های ما به این شهر ملاقات یک تجربه آشنا طریق با برخی از اقدامات احتیاطی اضافی,” شهر, مدیر تاد جانسون به عنوان او باز نشست.

این سال را سالانه شهر جلسه حکم بود مقایسه کردن به موارد ضروری به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. بخش عمده ای از مقالات در نظر گرفته شده ضروری بودند ، در مصاحبه زودتر با خورشید, شهر, مدیر ریچارد Montuori گفت: خارج مقالات خواهد بود به احتمال زیاد خطاب یا در سقوط شهر جلسه و یا سالانه شهر جلسه بعدی بهار.

توکسبری شهر جلسه اقدام با COVID-19 احتیاطی که incldued اجتماعی فاصله صندلی و پوشش صورت.

ساکنان ساخته شده و سریع کار از نور حکم نقل مکان کرد و از طریق تمام 22 مقالات از جمله شهر بودجه پیشنهادی فقط در حدود یک ساعت. ماده 4 پیشنهاد $121.5 میلیون بودجه برای FY21 — این تصویب به اتفاق آرا و بدون بحث.

بسیاری از مقالات دیگر گذشت بدون بحث از جمله مقالات 5, 6 و 7 به مناسب $6.6 میلیون دلار برای آب و فاضلاب سرمایه گذاری صندوق $7.3 میلیون دلار برای آب سرمایه گذاری صندوق و 1.1 میلیون دلار برای فاضالب سرمایه گذاری صندوق.

شهر جلسه همچنین تصویب اصلاحیه به آب طوفان آیین نامه اجرایی است که با توجه به Montuori نیاز به به روز رسانی به چین با تغییرات اخیر معرفی شده توسط آژانس حفاظت از محیط زیست. ماده 20 که منتقل قطعه زمین به حفاظت کمیسیون برای حفاظت از اهداف نیز گذشت.

یک شهروندان درخواست و شهروندان وضوح هر دو آورده شده توسط resident جورج فردیناند با الهام از برخی از بحث در طبقه.

فردیناند اول مقاله — ماده 21 — تغییر نگاه به این فرایند را برای پر کردن جای خالی ناگهانی در شهر تخته و کمیته. به جای برگزاری یک انتخابات ویژه مقاله پیشنهاد پر کردن صندلی با نفر دوم به همین هیئت مدیره و یا کمیته در تازه ترین انتخابات را از دست داد. را خالی و منقضی نشده صندلی که نامزد خواهد نیاز به دریافت 25 درصد از آرا در انتخابات.

فردیناند استدلال این روند را ذخیره مالیات دهندگان هزینه یک انتخابات خاص است. سه نفر دیگر از ساکنان که صحبت در این مقاله استدلال می کنند در برابر آن و به نام نامعلوم به تعویق افتادن. برخی از سوال که آیا این مقاله در انطباق با قانون دولت است.

Selectman Jay Kelly استدلال کرد که گاهی اوقات نامزدها در یک مسابقه رقابت دریافت throwaway رای چون رای دهندگان ندارد یک نامزد و به طور خودکار آرا برای حریف بدون دانستن هر چیزی در مورد او و یا او.

“من فکر می کنم واقعا وجود دارد بدون هیچ دلیل خوبی برای انجام این کار” کلی گفت که وی در این شهر به چوب به آن زمان روند.

فردیناند دیگر مقاله بود غیر الزام آور وضوح به اثبات می کند که تنها شهروندان ایالات متحده می تواند در انتخابات فدرال و ایالتی و شهرداری ها و انتخابات است.

دیگر ساکنان که رز به صحبت در این قطعنامه از جمله یکی از ساکنان که به تازگی به دست آمده شهروندی استدلال در برابر تصویب آن است.

“من فکر می کنم که نمایش برخی از جهل از روند, روند من در زمان 13 سال در حالی که من ساکن زندگی در اینجا پرداخت مالیات بچه ها من رفتن به مدرسه” ساکن که به تازگی به دست آمده شهروندی گفت.

ساکن به نام قطعنامه خصمانه است.

“عبور از این مقاله می گویند که ما نمی مراقبت در مورد همسایگان ما,” او گفت:.

شورای شهر در نهایت رای به طور نامحدود به تعویق انداختن هر دو از فردیناند مقالات.

ساکنان و مقامات خواهد بود دوشنبه شب به ویژه شورای شهر و با رای خود در این دو باقی مانده مقالات سالانه حکم که منطقه بندی مربوط. فقط قبل از دوشنبه شب جلسه شهر منطقه بندی آئین نامه کمیته رای به توصیه خروج هر دو منطقه بندی مقالات معنای یکشنبه به نظر می رسد یکی دیگر از شب کوتاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو