تاتوم سرد رود که دلار بالا سلتیکز در بازگشت

دریاچه BUENA VISTA, Fla. (AP) — Giannis Antetokounmpo به نظر می رسد در راه خود را از بازی. لحظاتی بعد او به جای در راه خود را به خط ناپاک.

پخش لغو چه بوده است NBA MVP ششم ناپاک با 1:28 و چپ او شده و او شانس دوم کمک به Milwaukee Bucks ضرب و شتم بوستون سلتیکز 119-112 در شب جمعه.

Antetokounmpo تا به حال 36 امتیاز و 15 ریباند و هفت پاس گل در دیگران’ بازی اولین بار در راه اندازی مجدد. میلواکی بهبود NBA بهترین رکورد به 54-12 نقل مکان کرد و در عرض یک پیروزی عقد دانه بالا در کنفرانس شرق برای دومین سال متوالی.

آن را به نظر می رسد دیگران را به انجام آن بدون یونانی عجایب زمانی که مارکوس هوشمند تضعیف در مقابل یک رانندگی Antetokounmpo به عنوان او به ثمر رساند در خط. شارژ نامیده می شد اما در نهایت لغو, با, هوشمند, گفته, توضیح رسمی از داوران بود که او خیلی دیر شده بود.

“کاملا رک و پوست کنده من فکر می کنم ما همه می دانیم چه شد که همه چیز در مورد. Giannis’ ششم ناپاک و آنها نمی خواهید به او را به خارج” هوشمند گفت. “اجازه دهید که تماس بیل با بیل کندن و فقط آنچه در آن است.”

دیگران مخالفت کرد.

“من احساس می کردم که او در حال حرکت بود در آخرین بازی اما در هر صورت اگر آن را یک اتهام, اگر آن را یک اتهام من خوشحال هستم که ما رو برد و من باید یاد بگیرند که از بازی” Antetokounmpo گفت.

Antetokounmpo ساخته شده پرتاب آزاد به آن را 110-107. Khris میدلتون پس زدم 3-اشاره گر برای شش نقطه استفاده.

منچستر اضافه شده 18 امتیاز برای دیگران که بازی بدون Eric Bledsoe و پت Connaughton در حالی که آنها در کار خود مطبوع پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. ماروین ویلیامز نشسته با تیره و تار سمت چپ و کشاله ران.

هوشمند به ثمر رساند 23 امتیاز برای سلتیکز و Jaylen قهوه ای تا به حال 22 اما ستاره رو به جلو Jayson Tatum تا به حال یک کابوس راه اندازی مجدد. او تا به حال پنج امتیاز 2-برای-18 تیر — هر چند او در واقع تنها یک سبد خرید.

Kemba واکر 16 امتیاز به ثمر رساند اما بازی فقط 19 دقیقه به عنوان سلتیکز نگاه کنید به نگه داشتن همه ستاره گارد سالم پس از او شده است مبارزه با درد زانو.

میلواکی از دست داده بود خود را نهایی سه بازی قبل از فصل بود به حالت تعلیق در مارس اما آمد به دنبال مانند تیم که در غیر این صورت عده مخالفان تمام فصل. دلار را شکست و به یک 17-2 منجر شود و باید تبادل shutout. تنها بوستون سبد آمد که Antetokounmpo و وسلی متیوز نوک واکر از دست رفته 3-اشاره گر. تاتوم داده شد اعتباری برای سبد به عنوان نزدیک ترین سلتیکز بازیکن.

“من فکر می کردم ما تا به حال طرز فکر بیرون آمدن در پنج دقیقه اول” دلار مرکز بروک لوپز گفت.

نکته-INS

سلتیکز: گوردون هیوارد به ثمر رساند 17 امتیاز و دانیل Theis تا به حال 13 امتیاز و 12 ریباند. … بوستون کاهش یافت و به 3-8 شمارش پلی آف در برابر دلار طی دو فصل است. میلواکی حذف سلتیکز در پنج بازی در سال گذشته شرق نیمه نهایی.

دیگران: لوپز به حال شش مسدود شده عکس. … مربی مایک Budenholzer گفت به اعتقاد او Williams’ آسیب نبود جدی و امیدوار به جلو می تواند در دسترس خواهد بود به زودی. او فکر می کند ویلیامز صدمه دیده بود در دوم داد و بیداد و احساس درد صبح روز بعد.

برندگان جایزه

بازی ویژه تمامی ماهانه برندگان جایزه در کنفرانس شرق در این فصل است. Antetokounmpo برنده برای ماه اکتبر/نوامبر دسامبر و ژانویه قبل از Tatum به دست آورده و اولین کار خود را در ماه فوریه است.

بعدی

سلتیکز: بازی پورتلند در روز یکشنبه.

دیگران: بازی هوستون در روز یکشنبه.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

آموزش سئو