یک پایه به صورت رایگان سخنرانی: خرید لوبیا

من خرید گویا حتی اگر من نمی دانم در مورد لوبیا لوبیا.

و در حالی که من ممکن است بدترین مواد غذایی, فروشگاه, مغازه من خرید قوطی گویا این لوبیا چیتی — Habichuelas پینتس به شما غیر اسپانیایی زبان در حمایت از گویا غذاهای رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت رابرت Unanue و از حق خود به آزادی بیان است.

در حالی که من ممکن است بمباران, لوبیا, آنچه که من می توانید استفاده کنید من اهدا خواهد شد به شربت خانه مواد غذایی محلی.

جناح چپ loonies در کشور می خواهید به خاموش Unanue و شرکت خود را پایین چون آنها دوست ندارند آنچه که او گفت. من ممکن است یا ممکن است نه حمایت و یا مانند آنچه که او می گوید یا, اما من فکر دفاع از حق خود را به آن می گویند.

و این نه بوستون لوبیا پخته ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا اما بزرگترین اسپانیایی توزیع کننده مواد غذایی در کشور, یک شرکت است که بیش از سال است که اهدا کرده است میلیون ها نفر در مواد غذایی به نیازمندان است.

بنابراین من نیز در جوراب زنانه ساقه بلند روی قوطی Frijoles نگرس (لوبیا سیاه), نخود, (نخود) و Frijoles Romanos (روم لوبیا) صدر با پیکو Pica مکزیکی سس تند.

من ممکن است می دانم بعدی به هیچ چیز در مورد خرید و یا پخت و پز, اما من نمی دانم بی عدالتی زمانی که من آن را ببینید.

بزرگ بازنده در این غذا نیست گویا اما دیوانه مغلوب ساختن پیشی جستن-نفرت چپی که به نام تحریم از گویا محصولات به دلیل Unanue گفت: همه چیز خوب در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید اسپانیایی رفاه ابتکار نشست.

حالا جالب اینجاست که گویا محصولات در حال پرواز کردن قفسه خریداری شده توسط مردم که نه تنها حمایت از یک شخص حق آزادانه صحبت می کنند اما خسته از فاشیست قلدر از سمت چپ که بسته شما برای صحبت کردن ذهن خود را.

Unanue که اسپانیایی تبار در کاخ سفید یک هفته پیش با حضور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد برای بیشتر مالیات دهندگان بودجه برای تبلیغات خصوصی و مدارس و به “بهبود دسترسی اسپانیایی آمریکایی به آموزش و پرورش و فرصت های اقتصادی.”

Unanue که تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور اجرایی گفت: “همه ما واقعا خوش شانس در همان زمان به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک سازنده. ما باید یک ساز و دعا کنیم. ما دعا می کنیم برای ما رهبری رئیس جمهور ما.”

به سختی او ادا کلمات از Unanue تحت حمله توسط دموکرات groupthink ترقی خواهان بر این باورند که آنها تنها آمریکایی تحت عنوان آزادی بیان و هر کس دیگری باید فقط خفه شو.

در کنگره ایالات متحده Andrea Ocasio-کورتز و شکست خورده ریاست جمهوری نامزد جولیان کاسترو نه تنها انتقاد Unanue اما به نام تحریم از گویا محصولات به عنوان به خوبی نشان می دهد که آنها به خرید دانه های خود را در جاهای دیگر.

شاید اگر آنها مشورت خود را باقلا شمارنده کورتز و کاسترو می تواند پیشنهاد کرده اند که مردم شروع به خرید بوش لوبیا به جای گویا حتی اگر آنها در معرض خطر غنی سازی غیر هیسپانیک جمهوری خواه بوش برادر رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و برادر جب بوش است.

اما کسی که می داند هر چیزی در مورد لوبیا می داند که خانواده بوش و بوش برادران در باقلا کسب و کار و هرگز شد. که ایده به سادگی ارزش یک تپه از لوبیا.

بوش لوبیا بزرگترین باقلا توزیع در کشور تاسیس شد توسط یکی دیگر از مجموعه ای از خار برادران در تنسی است. به عنوان یک ماده در واقع بنیانگذار بوش لوبیا در سال 1904 بود A. J. بوش.

اما به دلیل A. J., با توجه به ویکیپدیا ایستاده بود برای اندرو جکسون بود که یک رئیس جمهور سابق و slaveholder جناح چپ loonies بدون شک پاره کردن مجسمه خود را اگر او تا به یک تماس دیگر باقلا تحریم. این امر می تواند خنده دار اگر آن را نمی شد بنابراین درست است.

Unanue نگران به نظر می رسید که سمت چپ تا به حال چیزی برای گفتن زمانی که او بازدید کاخ سفید زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور شد. بنابراین شما مجاز به ستایش یک رئیس جمهور دیگر نه.

Unanue گفته فاکس نیوز که گویا نمی خواهد به پایین گرفته شود. “من خواهم گفت: کسانی هستند که به دنیا به عشق و ساخت و کسانی که (چه کسی) نفرت و از بین ببرد. و وجود یک جنبش از نفرت و تخریب” توسط مردم در کشور است.

“کسی که می خواهد برای دیدن خانه عبادت رایت, کسب و کار مردم قرار داده اند تمام زندگی خود را پس انداز و به ساخت کسب و کار و تنها به مردم می آیند و از بین بردن آن ؟ آنها حق ندارد به انجام این کار است.”

Unanue خواسته شده بود اگر او تحت فشار هرگز رها تهمت به دیگران انجام داده اند و او به شدت پاسخ داد: “نه جهنم, جهنم ندارد.”

تصویب پیکو Pica.

نظرات به ایمیل luke1825@aol.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید