شک در کشنده اپلتون خیابان سلاح سرد برگزار شد بدون وثیقه

لوول — 35-سال-قدیمی لوول زن به اتهام قتل در ارتباط با یک کشنده اپلتون خیابان سلاح سرد بود دستور داد برگزار شد و بدون قرار وثیقه در لوول دادگاه منطقه در روز سه شنبه.

Juanita Laureano گفته چاقو 34 ساله افرین رویز در پشت در حالی که او در مبارزه با دوست پسر خوزه ریوس در حدود 11 p. m. در جولای 8, با توجه به Middlesex منطقه وکیل ماریان رایان ،

پس از اتهام حادثه رویز راه می رفت به نزدیک درخت لیمو مواد غذایی در فروشگاه ها به دنبال کمک DA گفت. پلیس او را با ظاهری زخم چاقو. او با عجله به لوول عمومی بیمارستان جایی که او مرده.

خدمه اورژانس در پاسخ به این درخت لیمو مغازه های مواد غذایی در لوول برای یک سلاح سرد که منجر به مرگ یک مرد در 30s خود را در شب چهارشنبه. AARON CURTIS/لوول خورشید

Laureano و ریوس شد و هر دو دستگیر شده در جولای 11 در یک منطقه پوشیده شده از درخت پشت دیلی مدرسه راهنمایی کردن فلمینگ خیابان در لوول.

Laureano در ابتدا متهم به عنوان یک فراری از عدالت با توجه به حکم برجسته کردن آریزونا و بعد از آن با اتهام قتل. ریوس بود به اتهام حمله و باتری برای ادعایی مبارزه با مشت.

در طول تفهیم اتهام در لوول دادگاه بخش در دوشنبه ریوس دستور داده شد برگزار می شود در $5,000 نقدی به قید وثیقه.

Laureano بود arraigned تا جمعه با توجه به یک موضوع پزشکی با توجه به میانه دا سخنگوی Meghan کلی. قاضی استیسی Fortes دستور داد او برگزار شد بدون وثیقه.

هر دو Laureano و ریوس را به دادگاه on Aug. 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im