بقا و معاش: Muscowpetung FN به ارمغان می آورد بوفالو در میان COVID-19


محتوای مقاله در ادامه

REGINA, SASK : July 29, 2020 -- From left, bison caretaker Bruce Cappo, Muscowpetung First Nation Chief Melissa Tavita, and Muscowpetung public safety security and fire officer Jim Pratt look through the fence at the newly erected bison farm being run on Muscowpetung First Nation on July 29, 2020. BRANDON HARDER/ Regina Leader-Post
از سمت چپ گاومیش کوهان دار امریکایی سرپرست بروس Cappo, Muscowpetung اول ملت رئیس ملیسا Tavita و Muscowpetung عمومی امنیتی ایمنی و آتش افسر جیم پرات نگاه را از طریق حصار در تازه ساخته گاومیش کوهان دار امریکایی مزرعه در حال اجرا در Muscowpetung اول کشور در 29 جولای سال 2020 است. براندون سخت تر/رجینا رهبر-پست

Tavita گفت Muscowpetung رهبری در نهایت در بر داشت یک گله دار در شمال Medicine Hat, Alta., از آنها خریداری 15 مرد و تمام دو تا سه سال است.

قبل از انتخابات به رئیس Tavita خدمت چندین سال به عنوان یک عضو شورا برای Muscowpetung; او گفت: یک طرح پشتیبان همیشه در ذهن او از اوایل روز از این بیماری همه گیر در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است.

“پنج تا هفت فریزر” است که تا چه حد یک گاومیش کوهان دار امریکایی می تواند در شرایط عرضه, او گفت:.

REGINA, SASK : July 29, 2020 -- Muscowpetung public safety security and fire officer Jim Pratt leans on the fence at the newly erected bison farm being run on Muscowpetung First Nation on July 29, 2020. BRANDON HARDER/ Regina Leader-Post
Muscowpetung عمومی امنیتی ایمنی و آتش افسر جیم پرات خم در حصار در تازه ساخته گاومیش کوهان دار امریکایی مزرعه در حال اجرا در Muscowpetung اول کشور در 29 جولای سال 2020 است. براندون سخت تر/رجینا رهبر-پست

در تقریبا 1000 کیلوگرم در وزن مردان بطور قابل توجهی بزرگتر از خود را 600 کیلوگرم زن هستند.

Tavita گفت که او و آلبرتا گله دار در حال کار کردن جزئیات برای مرحله بعدی این گروه گاومیش کوهان دار امریکایی طرح در آوردن زن گوساله مورد استفاده قرار گیرد برای پرورش در آینده به رشد گله جمعیت.

کسانی که گوساله اهدا خواهد شد, او گفت:.

در حال حاضر 15 پسر در چهار هکتار قلم متعلق به جامعه در بالای Qu’Appelle دره chomping پایین يونجه و جارو چمن ساخت منظم بتس به عنوان آنها بروید.

بازگشت گاومیش کوهان دار امریکایی به Muscowpetung زمین نیز کامل تاریخی دایره برای جامعه البته ناقص یک: حیوانات نزدیک بود از بین برود در آمریکای شمالی دشت بزرگ در بخشی به گرسنگی سیاست های کارگردانی شده توسط John A. Macdonald دولت در دشت مردمان بومی در چه بود, سپس, Northwest Territories در 1800s.

اهمیت چنین نبود از دست رفته در پرات.

“ما رشد یادگیری و گوش دادن به داستان در مورد این حیوان که اجداد ما جان سالم به در. به طوری که در آن (بحث و گفتگو) در زمان خاموش از: به آنها را به مراقبت از ما در اینجا به دلیل آنها یک بار گردش ما Qu’Appelle دره,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید