دیوان عالی کشور تقسیم بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی, بانک سوابق

توسط MARK SHERMANواشنگتن (AP) — دیوان عالی کشور روز سه شنبه به نظر می رسد به احتمال زیاد به رد جمهور دونالد مغ

توسط ATSHNEWS در 23 اردیبهشت 1399

توسط MARK SHERMAN

واشنگتن (AP) — دیوان عالی کشور روز سه شنبه به نظر می رسد به احتمال زیاد به رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که او مصون از تحقیقات جنایی در حالی که در دفتر. اما دادگاه به نظر می رسید کمتر روشن در مورد دقیقا چگونه به مسئولیت رسیدگی به احضاریه از کنگره و دادستان منطقه منهتن برای مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی, بانک و سوابق مالی.

دادگاه عمده برخورد بیش از ریاست جمهوری مسئولیت پذیری می تواند تحت تاثیر قرار 2020 انتخابات ریاست جمهوری به خصوص اگر یک حکم دادگاه منجر به انتشار اطلاعات مالی شخصی قبل از روز انتخابات.

قضات شنیده استدلال در دو مورد با تلفن سهشنبه کشیده است که به اوایل بعد از ظهر. این دادگاه که در آن شش قضات هستند سن 65 ساله یا مسن تر شده در جلسه توسط تلفن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هیچ ظاهری اجماع در مورد اینکه آیا به تصویب پایین احکام دادگاه که احضاریه به مغلوب ساختن پیشی جستن حسابدار و بانک ها معتبر هستند و باید اجرا شود. قضات دیدار خواهد کرد توسط تلفن قبل از پایان هفته به اولیه رای گیری در چه مواردی باید بیرون می آیند.

قضات صدا به خصوص نگران در استدلال بر کنگره احضاریه در مورد اینکه آیا حکم اعتبار احضاریه خواهد باز کردن درب به اذیت و آزار رئیس جمهور آینده.

"در نظر شما وجود دارد بدون حفاظت به منظور جلوگیری از آزار و اذیت یک رئیس جمهور" عدالت ساموئل Alito گفت: به داگلاس نامه وکیل مجلس نمایندگان.

اما در پرونده مربوط به دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور احضاریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات قضات نشان داد علاقه کمی در گسترده ترین استدلال های ساخته شده توسط Jay Sekulow تهمت وکیل است که یک رئیس جمهور نمی تواند بررسی شود در حالی که او دارای دفتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود او را در اظهارنامه مالیاتی خود را اما انجام نشده بنابراین بر خلاف هر دیگر رئیس جمهور در تاریخ معاصر است.

"رئیس جمهور تهمت یکی از اولین به امتناع از انجام آن" عدالت اموزش Bader Ginsburg گفت: در اوایل استدلال.

موارد شبیه زودتر اختلافات بیش از رئیس جمهور اظهارات که آنها بیش از حد مصرف می شود با این کار در حال اجرا در کشور به نگرانی در مورد دعاوی و تحقیقات. در 1974 قضات در عمل اتفاق آرا نیاز به ریچارد نیکسون رئیس جمهور به نوبه خود بیش کاخ سفید نوار به واترگیت ویژه دادستان. در سال 1997 دیگری اتفاق آراء دادگاه اجازه آزار و اذیت جنسی طرح دعوی در دادگاه برای رفتن به جلو در برابر رئیس جمهور بیل کلینتون.

در آن موارد, سه نیکسون انتصاب و دو کلینتون انتصاب به ترتیب رای دادند در برابر رئیس جمهور که انتخاب آنها را برای دادگاه عالی. فعلی دادگاه دو مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب, قضات, Neil Gorsuch و برت Kavanaugh.

دادگاه استیناف در واشنگتن و نیویورک حکم داد که این اسناد باید تبدیل شود اما کسانی که احکام قرار داده شده اند در انتظار در انتظار نهایی حکم دادگاه. استیناف تصمیم گیری خار کنار رئیس جمهور گسترده استدلال با تمرکز بر این واقعیت است که احضاریه شد و خطاب به اشخاص ثالث درخواست پرونده از مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار و مالی معاملات به عنوان یک شهروند خصوصی نه به عنوان رئیس جمهور.

خانه کمیته ها می خواهند پرونده از دویچه بانک و سرمایه به عنوان خوب به عنوان Ncmec ایالات متحده آمریکا شرکت حسابداری. Ncmec همچنین دریافت یک حکم از دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور

دو کمیته های کنگره subpoenaed بانک اسناد به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به تهمت و کسب و کار. دویچه بانک شده است یکی از چند بانک ها مایل به قرض دادن به تهمت و پس از یک سری از ورشکستگی شرکت و پیش فرض شروع در اوایل 1990s.

ونس و خانه نظارت و کمیته اصلاحات به دنبال سوابق از Ncmec مورد تهمت و کسب و کارهای مبتنی بر پرداخت که مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس-وکیل شخصی مایکل کوهن مرتب به نگه داشتن دو از پخش ادعا می کند خود را از امور با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 ریاست جمهوری.

تهمت شکایت کرد برای جلوگیری از احضاریه. او است که توسط شخصی وکلا در دیوان عالی کشور و وزارت دادگستری حمایت بالا-دادگاه تجدید نظر شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن