Sununu ‘کاملا’ به دنبال تفرق جمعیت سن بهداشت به عنوان بخشی از بازگشایی NH

زسان | No comments

داده ها از نیوهمپشایر نشان می دهد 70 درصد از 206 گرانیت Staters ایم که در بیمارستان بستری شده است با توجه به COVID-19 60 سال یا مسن تر. بیش از 90 ٪ از دولت مرگ و میر در این رده سنی نیز هست.

داده کسانی که حقایق را نمی, آن را حس برای نگه داشتن کسانی که آسیب پذیر تر ساکنان تحت مستند در حالی که اجازه دادن به بقیه گرانیت دولت عقب بر گردیم به کار می کند ؟ “کاملا می گوید:” رژیم صهیونیستی. کریس Sununu.

“سوال این است که آیا همانطور که ما رفتن به جلو وجود دارد یک فرصت برای جداسازی که بخشی از جمعیت با اقامت در خانه سفارشات و متفاوت ایجاد پویا است که ممکن است کار را برای جوان تر یا سالم جمعیت در مقابل جمعيت مسن تر و کسانی که با مسائل مربوط به سلامت دیگر که ممکن است در تشدید COVID مشکل و در نهایت مرگ و میر? پاسخ این است که ‘کاملا'” Sununu گفت.

“ما به دنبال در که و ما به دنبال در تمام داده ها است که فراگیر است که” Sununu گفت:, و اضافه کرد که آن را به عنوان آسان نیست آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد.

“آن را به عنوان ساده به عنوان” خوب فقط رفتن به آن را انجام دهد ” از آنجا که شما واقعا نیاز به نگاه کردن به داده ها و کشف کردن نه فقط چگونه به آن را انجام دهد اما چگونه به آن را مدیریت کند. چگونه برای ایجاد مسئولیت پذیری در اطراف (یک تفکیک جمعیت طرح). و اینها همه چیزهایی است که ما با توجه به.”

این ایده که coronavirus است بسیار مخربی بر تر و سالم کمتر از آمریکایی ها نیست و بحث برانگیز است. با توجه به این که 60+ مجموعه فقط 15 درصد از جمعیت اما 90 درصد از مرگ و میر وجود دارد قریب به اتفاق همبستگی بین سن و نتیجه. و پس از آن وجود دارد دیگر بیماریهای همراه مانند چاقی و بیماری های تنفسی.

در روز سه شنبه سی دی منتشر شده و مطالعه از نزدیک به 1500 نفر در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار در کالیفرنیا است. آنها دریافتند شگفت آور 90 درصد رنج می برد از یک همبودی: چاقی و فشار خون بالا و دیابت و غیره. بيماران با سن 18 تا 49 60 درصد چاق بودند.

آنچه مورد بحث است این است Sununu را “تفکیک جمعیت” رویکرد. واشنگتن پست مگان McArdle استدلال می کند که آن را حتی ممکن است به “قرنطینه آسیب پذیر است.”

“برخی از 24 درصد از بزرگسالان بین سنین 55 و 64 و 21 درصد از کسانی که بیش از سن 65 سالگی زندگی می کنند در یک multigenerational خانواده است. البته فراموش میلیون ها جوان ضعف سيستم ايمنی و یا در غیر این صورت پزشکی آسیب پذیر کودکان و بزرگسالان” McArdle گزارش.

درست است. اما این مشکل وجود خواهد داشت پس از جوامع بازگشایی بدون توجه به آنچه. بنابراین مگر اینکه این طرح این است که به نگه داشتن هر کس در lockdown برای 18 ماه تا یک واکسن هست که اکثریت قریب به اتفاق این COVID آسیب پذیر آمریکایی ها در حال رفتن به معرض این ویروس در نهایت.

که یکی از جنبه های مستند نگران کننده تعداد گرانیت Staters به نظر نمی رسد به درک: این مستند نیست “کشتن” کوروناویروس. تا زمانی که وجود دارد یک واکسن این ویروس هنوز هم می شود در حال حاضر آلوده کردن مردم و ارسال آنها را به بیمارستان درست مثل قبل از این مستند. خالص تعداد عفونت/بستری/مرگ و میر ناشی از کروناویروس در سال آینده شده است کاهش می یابد. این درست است گسترش, پیشگیری, ما, سیستم بهداشت و درمان از غرق.

هنگامی که بدنام “منحنی” شده بود پهن به اندازه کافی برای نگه داشتن میزان بستری شدن در زیر ظرفیت نیوهمپشایر ويژه و در دسترس طرفداران این مستند را در اینجا کار انجام شد.

به همین دلیل است که تفکیک stay-at-home سفارشات برای جمعیت های آسیب پذیر را فقط به عنوان حس بسیار به عنوان مستند خود را. برخی از افراد مسن و آسیب پذیر خواهد بود هنوز آلوده توسط اعضای خانواده و به طور کلی جنبش از افراد آلوده به رفتن به محل کار, کلیسا, و غیره. اما این نرخ خواهد بود آهسته و تاثیر قابل کنترل است.

بی میلی به آغوش تفکیک stay-at-home سفارشات مشهود است در رسانه ها از تلاش برای ترویج “coronavirus می توانید با کشتن هر کسی” روایت با برجسته هر مورد بالا مشخصات مانند برادوی ستاره نیک کردرو از دست دادن پای خود را به دلیل عوارض ناشی از ویروس است. کسانی که داستان درست هستند البته. اما حکایات هیچ بازی برای ریاضی.

این تمایل نیز ممکن است در پشت, نیوهمشایر, وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ عدم انتشار اطلاعات آماری مورد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. آنها حاضر به انتشار اطلاعات در تعدادی از بيماران مبتلا به بیماریهای همراه. همین کار را با مرگ و میر. تنها خود و جنسیت خود را در شهرستان محل اقامت خود و اینکه آیا یا نه آنها بیش از 60 ساخته شده است ، هیچ اطلاعاتی در مورد عوامل دیگر مانند چاقی و بیماری هایی که سازش سیستم ایمنی بدن و غیره. و نه هر سن خاص داده مانند چگونه بسیاری از بیماران مسن (80) است. اگر تعداد کسانی که مطابقت داده از کشورهای دیگر آنها را مورد هدف قرار stay-at-home سفارشات در نیوهمپشایر حتی قوی تر.

Sununu همچنان برای دریافت نمرات بالا خود را برای دست زدن به coronavirus بحران در نیوهمپشایر. او را کمک کرده اند توسط ham-fisted حملات از دموکرات ها و کشیدن او به دادگاه برای مبارزه با بیش از هزینه های اضطراری بودجه فدرال.

استقبال تفکیک stay-at-home استراتژی است که کمک می کند تا دریافت گرانیت Staters بازگشت به کار در حالی که به طور فعال در حمایت از آسیب پذیر ترین ساکنان این است که مرتب کردن بر اساس از میانه راه استراتژی است که نگه داشته است Sununu خیلی نشسته در پای صندوق های رای در سراسر این بحران است.

مایکل گراهام سیاسی است سردبیر در InsideSources. شما می توانید او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>