تابستان باش سازمان تطبیق COVID-19 با رانندگی در شب نمایش فیلم در رجاینا


محتوای مقاله در ادامه

اما با COVID-19 محدودیت در بازی این کمیته تا به حال برای دریافت خلاق است. درایو در فیلم فقط یک راه آنها در حال تلاش برای تحقق تعهد خود را به ساختمان جامعه در حالی که زیر ساسکاچوان بهداشت عمومی سفارشات.

“چه برنامه های ما در ماه ژانویه را به شدت تغییر داده شرایطی, اما من فکر می کنم به عنوان یک سازمان جامعه این واقعا برای ما مهم است که قادر به ایجاد بهترین وضعیت و سعی کنید برای پیدا کردن راه هایی است که ما هنوز هم می تواند ارائه تعهد ما به آوردن مردمی هم گفت:” سازمان یونس Toth.

REGINA, SASK : May 12, 2020 -- Adam Hicks, chair of the Summer Bash organizing committee, left, and event organizer Maya Potter each hold a handful of movies in front of a Summer Bash canopy set up on Parker Avenue in Regina, Saskatchewan on May 12, 2020. BRANDON HARDER/ Regina Leader-Post
آدم هیکس صندلی از تابستان باش سازماندهی کمیته چپ و برگزار کننده مایا پاتر هر نگه داشتن یک انگشت شماری از فیلم در مقابل یک تابستان باش تاج در پارکر در خیابان Regina, Saskatchewan در مارس 12 سال 2020 است. براندون سخت تر/رجینا رهبر-پست

محل, عناوین فیلم, هزینه بلیط و تاریخ هنوز تایید می شود اما هیکس می گوید آنها نزدیک به استخوانی پایین “عظیم” پارکینگ در این شهر برای میزبانی رویدادهای خواهد شد که به راحتی قابل دسترس کردن حلقه جاده. در حالی که فیلم شب در گذشته شده اند آزاد و غیر انتفاعی تصمیم به خرید 40 فوت بادی روی صفحه نمایش فیلم به جای اجاره یکی از این سال ها و پس از آنها شارژ خواهد شد هزینه حداقل برای کمک به پرداخت آن است. آنها همچنین باید یک فرستنده FM برای دریافت صدا به مردم و وسایل نقلیه. مردمی که نمی توانیم قیمت بلیط می توانید به صورت رایگان بلیط و اولین ردیف از صندلی داده خواهد شد و دور به صورت رایگان. تعداد محدودی بلیط در دسترس خواهد بود برای قبل از خرید کمک خواهد کرد که سازمان کنترل تعداد وسایل نقلیه است که جمع آوری در سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im