به شدت مخالف با ویرایشگر

زسان | No comments

من مخالف صمیم قلب خود را با ویرایشگر بود که به شدت انتقادی از باپتیست وزیر در ورکستر برگزاری یکشنبه خدمات. مانند بسیاری از مطبوعات این روزها شما را به حذف اطلاعات مهم و انتخاب به چفت در را به تنها کسانی که پر شور عناوین است که پشتیبانی خود را از نظر.

فرماندار منظور از 10 نفر گردهمایی است که رک و پوست کنده مسخره است.

وجود دارد بسیاری از فضاهای عمومی از جمله بسیاری از کلیساها که به راحتی می توانید مسئولیت رسیدگی به مراتب بیشتر از 10 نفر و هنوز هم همه رعایت امن 6+ پا فاصله از یک دیگر. به نظر می رسد که شما ممکن است اجتناب از مطالعات اجتماعی کلاس زمانی که آنها تحت پوشش قانون اساسی و منشور حقوق. این دستور اجرایی از اواخر در حال پرستش اساسی ما آزادی: آزادی اجتماعات و آزادی و یا دین. هیچ کس مجبور به عبادت کلیسا وجود داشته باشد — کشیش را نگه نمی تفنگ به سر هر کسی نه نافرمانی از قانون قصد خود را. بلکه آن را به تمرکز بر خدا که اجازه سیاستمداران به هر گونه قدرت در وهله اول. روشن است که شما هیچ ایده چه چیزی یک “زنده نجات دهنده” است و برای من که متاسفم برای شما.

باید کشیش پرداخت جریمه ؟ احتمالا. اما آنچه به شما پیشنهاد می کنیم که نام تجاری خود را از عدالت است که خارج از متن و روح قانون است.

در حقیقت کارشناسان پزشکی و نه سیاستمداران و نه مطبوعات هر گونه ایده در این راه این ویروس را اجرا خواهد کرد البته آن. به نظر می رسد که اگر دولت می خواهم به تصمیم می گیرید که می میرند و کسی که می تواند زندگی می کنند. در نهایت این است که نه به انسان بلکه به خدا به تنهایی.

من مصرانه از شما دراز خشم خود را کنار گذاشته و جلوگیری از قضاوت دیگران است. ماندن در خانه و انجام برخی از مطالعه قانون اساسی و مقدس است.

استیو Fiedler, OFS
لئومینستر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>