سخت مستند در مناطق اطراف خیلی خوشحال جنریک ها: وزیر

میسور | No comments

میسور/Mysuru: با کارکنان بیشتر از ننجنگود را خیلی خوشحال Generics تست مثبت برای رمان Coronavirusمنطقه وزیر S. T. Somashekar گفت که سختگیرانه تر مستند است که در جای خود در مناطق اطراف شرکت دارویی از جمله Hebya و Someshwara روستاها.

صحبت به presspersons پس از برگزاری یک نشست با قانونگذاران ZP اعضا و منطقه در سطح ماموران در ZP سالن اینجا دیروز Somashekar گفت که با Hebya و Someshwara روستاهای نزدیک خیلی خوشحال Generics در بر داشت آسیب پذیر به ویروس کشنده در این مستند به مقررات بوده است محکم در اطراف کل منطقه از این شرکت است.

پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا ننجنگود شهر خواهد بود مهر و موم کردن وزیر گفت که تصمیم گرفته خواهد شد پس از رایزنی با محلی MLA B. Harshavardhan معاون کمیسر Abhiram G. Sankar, SP, C. B. Ryshyanth و دیگر مقامات مربوطه.

پیشتر در روز شنبه وزیر Somashekar بازدید جايزه Generics گیاه دارویی در ننجنگود این کانون Coronavirus گسترش در منطقه و در زمان سهام از وضعیت. DC مطلع وزیر قرنطینه اقدامات و به او گفت که 20 ماموران امنیتی از کارخانه که در حال ثانویه مخاطبین از این ویروس آلوده شدند و تحت قرنطینه در محوطه کارخانه خود را.

اطمینان مقامات که او را به همه کمک مورد نیاز توسط دولت برای متوقف کردن گسترش ویروس در منطقه است که اعلام شده است به عنوان منطقه قرمز Somashekar گفت که او را همیشه در دسترس خواهد بود در این نبرد در برابر این بیماری همه گیر.

بعد از بازدید وزیر Devirammanahalli فرمت است که تحت قرنطینه و پرسید: در مورد سلامت مردم وجود دارد. او کارگردانی این مقامات را به اسپری در همه مناطق اطراف کارخانه برای قرار دادن تاج آگاهی برچسب در همه خانه ها و توزیع دست sanitisers به روستاییان.

Somashekar بعد از بازدید Linganna Choultry در شهر که در آن بی خانمان و destitutes پناه هستند. خودروی مورد سلامت خود از وزیر خواسته زندانیان اجتماعی را حفظ فاصله.

او بعد از بازدید Srikanteshwara معبد در این شهر و در نماز به خدای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>