سگ های ولگرد نمی خواهد گرسنه در Mysuru

میسور/Mysuru: جدا از ارائه کالاهای اساسی و مواد غذایی پخته شده به مردم در آستان خود در طول مستند Mysureans نیز تغذیه حیوانات ولگرد و میمون است.

هزاران نفر از گربه های ولگرد و سگ بستگی دارد مواد غذایی و زباله از بازارها و رستوران ها و مغازه های مواد غذایی. اما با کروناویروس ارسال مردم را به انزوا و موسسات بستن strays با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن غذا.

در تلاش برای ارائه مواد غذایی برای سگ های ولگرد و برای کمک به کسانی که تغذیه دستگیر میشوند ، Mysuru Covid تیم مراقبت از رهبری MLA S. A. Ramdas ارائه غذای سگ به فیدر در Saraswathipuram این صبح است.

هر چند 45 غذای سگ فیدر ثبت نام به حال تنها 15 فیدر دریافت غذای سگ و هر فیدر داده شد 20 کیلوگرم شجره کیسه 25 کیلوگرم برنج و 25 بسته بیسکویت. Ramdas گفت که قصد دارد برای ایجاد یک سگ ولگرد مرکز توانبخشی در Mysuru و روش برای همان خواهد شد و پس از این مستند به پایان می رسد. او همچنین گفت که یک نامه مربوط به این موضوع شده است به دامداری بخش از هر دو دولت مرکزی و دولت.

Vikram ساکن K. R. Mohalla در شهر دیده می شود تغذیه دستگیر میشوند. همیشه از مستند تحمیل شده او شده است در یک ماموریت به خوراک سگ و میمون و حتی ولگرد گاو.

Ramdas گفت که او را به تشکیل یک جلسه از سگ فیدر بعد از این مستند به پایان می رسد و یک کمیته تشکیل شود. Ramdas گفت که درخواست شده بود به ساکنان حوزه خود را (Krishnaraja) به خوراک سگ های ولگرد دریافت کرده است که بسیاری از پاسخ مثبت.

به عنوان بسیاری از دوستداران سگ گرفته بود تا مسئولیت تغذیه سگ های ولگرد در شهر میسور Covid تیم مراقبت است آنها را شناسایی و توزیع غذای سگ او اضافه شده است. بیایید آن را انجام دهد! میسور جمهور B. S. Prashanth, Bhashyam و Ranjini از بیایید آن را انجام دهد! میسور و دیگران حاضر بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید