گونه های در سخت ضربه بمبئی پیچیده هند ویروس بازیابی

زسان | No comments

توسط امیلی SCHMALL و SHEIKH SAALIQ

دهلی نو (AP) — به عنوان سرخپوستان در انتظار جزئیات بزرگ coronavirus بسته امداد نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرده است برای پرش شروع اقتصاد شیوع ویروس در پایتخت مالی بمبئی و در جای دیگر در ایالت ماهاراشترا شروع به پایمال کردن بیمارستان ها و محله های فقیرنشین پیچیده هر گونه بهبود اقتصادی طرح.

حدود یک سوم از هند 71,865 تایید ویروس موارد و تقریبا 40 درصد از آن 2,415 مرگ و میر گزارش شده در ماهاراشترا کشور ساحلی در مرکز کشور است که به بالیوود بزرگ در صنعت کشاورزی و هند بزرگترین بازار سهام است. این Sensex غرق شده حدود 25 درصد از آن سال به روز بالا در ژانویه.

کارشناسان بهداشت و درمان را ستایش دولت مودی برای اجرای دقیق هفته-بلند مستند کمک کرده است که این کشور 1.3 میلیارد دلار تا کنون جلوگیری از فاجعه بار نرخ بیماری و مرگ است که احاطه به ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و جاهای دیگر. اما به عنوان هند مستند محدودیت ها کاسته که آیا این کشور می تواند هدایت اقتصاد در مسیر برگشت تا حد زیادی بستگی دارد در چگونه ماهاراشترا ریباند کارشناسان می گویند.

“این یک ضربه” Gurcharan داس رئیس سابق Procter & Gamble در هند گفت: از دولت است. “من فکر می کنم این موقعیت به طور پیش فرض باید برای باز کردن و شما فقط قفل کردن استثنا چون در نهایت من از ترس است که هزینه این مستند خواهد بود بسیار بیشتری در زندگی حتی از این بیماری است.”

هند مستند, تحمیل, مارس 25 تنظیم شده است تا حداقل بخشی از پایان مارس 18. برخی از محدودیت در تولید کشاورزی و اشتغال برداشته شد مارس 4 به سهولت بار در ضعیف و غیر رسمی بخش از کارگران که شامل اکثریت هند نیروی کار است.

راه آهن هند نیز بخشی از بازگشایی برای اجرای قطار ویژه حمل کارگران مهاجر سرگردان در این مستند که فرار هند شهرهای بزرگ از جمله بمبئی برای خود ایجاد کرد خانه. حداقل در برخی از مسافران انجام coronavirus با آنها عفونت خوشه در ایالت بیهار و اریشا مربوطه با ورود خود را نشان می دهد.

در یک آدرس شنبه شب مودی گفت که دولت را صرف بیش از $260 میلیارد برای احیای اقتصاد است. دولت تشریح برخی از جزئیات این بسته از جمله مالیات بر درآمد کاهش تزریق نقدینگی برای شرکت کمبود پول نقد و اوراق با پشتوانه وام های بانکی. همچنین گفت: این امر بار شرکت های خارجی از رقابت در مناقصه برای قراردادهای دولتی از بالا به 26 میلیون دلار در اشاره به اعتماد به نفس و حمایت از سیاست های مشخص شده در مودی آدرس.

Ritu Dewan, معاون رئیس جمهور از دهلی نو مبتنی بر جامعه هند از نیروی کار اقتصاد گفت: دولت باید بیشتر به نیازهای هند ضعیف است.

“مردم از آنچه در مورد آنها ؟ که در آن آنها بروید ؟ مردم نیاز به پول نقد در این لحظه” او گفت:.

مکان هایی مانند Maharashta در حال نشان دادن نشانه هایی از پریشانی.

دولت دستور داده است تا تمام بیمارستان های خصوصی پزشکان به صرف حداقل 15 روز درمان COVID-19 بیماران در بیمارستان های دولتی که در آن نرخ ابتلا به عفونت در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال رشد هستند. دولت نیز منتشر شد نیمی از آن اهل بیت جمعیت در میان شیوع بیماری در زندانها. و مقامات بهداشتی در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در بمبئی یکی از پرجمعیت ترین شهرها آمده است.

Anushaa Vijay, 31, معمار در بمبئی گفت: همه گیر تا به حال یک تحول اثر است.

“ویروس خریداری شده وقدرتمندترين شهر من می دانم که از یک وقفه,” او گفت:.

اما کوچه های باریک از Dharavi یکی از آسیا بزرگترین محله های فقیرنشین هنوز هم شلوغ است. Prashant Pawar را همسایه Mukund Patil 58 ساله دیابتی خیابان فروشنده مواد غذایی توسعه یافته یک تب خفیف در اوایل این ماه. دو روز بعد او آزمایش مثبت برای ویروس. Pawar آزمایش منفی است.

Pawar همراه Patil در آمبولانس به Lokmanya Tilak شهرداری بیمارستان عمومی. توسط پزشکان می تواند حضور او Patil مرده بود.

صحنه داخل بیمارستان چپ Pawar مضطرب.

“خود را در داخل خانه پر از مردم است. تعداد بسیار کمی از مردم با پوشیدن ماسک” Pawar, گفت:, و اضافه کرد که “در زمان من دیدم بیشتر از یک بیمار در حال استراحت بر روی یک تخت.”

این بیمارستان که در آن بسیاری از صدها نفر از COVID-19 بيمار از Dharavi شده اند درمان شده و تحت بررسی پس از یک ویدیو ظهور نشان می دهد چهار جسد کفن سیاه و سفید پلاستیکی دروغ بعدی به ویروس بیماران.

یک عضو از کارکنان بیمارستان دکتر Avinash Saknure گفت: امکانات بهداشتی بودند “نامعقول.”

“ما در حال انجام بهترین های ما با آنچه ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>