جلوگیری از مشت زدن به دیوار: ارتقاء هوش هیجانی در محیط های دانشگاهی

اگر دیوار اتاق خواب خود را به نظر می رسد مانند یک بلوک از پنیر سوئیسی و سپس نگه داشتن خواندن. اگر شما به خودتان پیدا کنید در حال مبارزه با طغیان عاطفی, مهارت های ارتباطی ضعیف و یا روابط تیره و تار نگه داشتن خواندن. اگر آخرین باری که شما گریه بود که در طول خود را در هشتمین جشن تولد بیش از اللفظی شیر ریخته نگه داشتن خواندن.

این نشانه ها را نه تنها به شما در کسب یک بلیط یک طرفه به جلسه Dr. Phil آنها را نیز نشان می دهد فقیر هوش هیجانی است.

چه هوش عاطفی و چرا مهم است ؟

giphy.com

هوش هیجانی (EI) اشاره به توانایی درک و مدیریت احساسات. هوش هیجانی اقدامات یک فرد بالقوه برای رسیدن به موفقیت در هر یک از زیر گروه: مدیریت استرس خود ادراک خود بیان تصمیم گیری و روابط میان فردی. EI quantifies عاطفی و عملکرد اجتماعی از یک individual بدون در نظر گرفتن بهره هوشی (IQ). IQ ارزشمند اندازه گیری از خام هوش و پتانسیل موفقیت هنوز هم نشان دهنده یک اصل ثابت در حال توسعه است. EQ از سوی دیگر به بررسی یک فرد ظرفیت برای روابط سالم و موفق از طریق درک درستی از احساسات مختلف و چگونه آنها را تحت تاثیر زندگی روزمره ما است.

عاطفی فرد هوشمند می داند که “احساسات موقت را تجربه کنند.” راشل رایشنباخ بنیانگذار مقاومت در برابر Reimagine یک مشاور عمل است که پشتیبانی از تغییر سازان به موقعیت کار خود را در تقاطع استراتژیک سیستم های تغییر, همکاری, & انصاف صحبت در مورد اهمیت هوش عاطفی نه تنها در دانشگاه, شیوه زندگی بلکه در خارج از کلاس درس. افزایش نسل با آنها را یک “تغییر پارادایم در مفهوم رهبری است.” ما دیگر دیدن یک رهبر به عنوان “یک حزب جدا یک فرهمند فرد از بالا به پایین فکر پروژه تفویض go-getter.” ما انقلابی تصویر یک رهبر برای تبدیل شدن به کسی که “حمل وزن باعث می شود فضا برای دیگران و دعوت به عنوان بسیاری از گروه های مختلف به کار پس از کار می تواند به عنوان متنوع به عنوان امکان پذیر است.”

کالج دانش آموزان در تلاش برای ایجاد یک رویکرد مشترک به رهبری است.

Emotional Intelligence
giphy.com

آنها تعریف رهبری به عنوان دانستن زمانی که به یک گام به عقب و اجازه دهید دیگران بدرخشد. این را نمی توان بدون هوش هیجانی است. بدون مهارت های مشترک رهبر و یک شرکت را نمی بینیم بیشترین نتیجه ممکن و محدود خواهد شد و استعدادهای متعدد افراد بی عدالتی برای همه کسانی که درگیر. هوش هیجانی connotes “دانستن yزخم ما خود باعث خود هدیه و ماهیت واقعی خود را. شما باید قادر به کار با دیگران است.” اگر رویکرد شما که کار بدون آگاهی و بدون ابزار به جعل معنی دار روابط پربار شما فاقد لازم است مهارت های رهبری.

سطح درک است که همراه با هوش هیجانی باعث خواهد شد که شما منتشر می کنند حس آسیب پذیری و صداقت است که دیگران را وادار به معامله بمثل کردن. هنگامی که شما کار خود را بهبود کار فضای اطراف شما را به دیگران به کمک و همکاری کنند. موفق احساسی هوشمند رهبر با استفاده از ابزار برای ایجاد یک فضای امن برای خود و همکاران به اشتراک بگذارید در ثروت ایجاد شده است. برای دانشجویان این آسیب پذیری می تواند بسیاری از اشکال.

زمانی که غذاهای انباشته, don’t leave a red-جوهر مهم توجه داشته باشید بر روی قهوه-رنگ آمیزی و ضد. سعی کنید با نزدیک شدن به گفتگو در بیشتر استقبال راه: اذعان لحظات زمانی که شما نیست بهترین هم اتاقی. خود را بپرسید اتاقی برای شستن ظروف یک زمان خاص. حتی در نظر رسیدن با یک شاخه زیتون به کمک با هر گونه جنگ است. یا شاید شما نمی دیدن چشم به چشم یک استاد. نزدیک شدن به آنها را در حالی که کالایی می تواند فاجعه طلسم. برنامه ملاقات در ساعات اداری و یا اقامت بعد از کلاس; اجازه دهید خود را تواضع عمل خود را به عنوان بزرگترین ابزار. صحبت می کنند در راه است که مانع از قضاوت و سرزنش; شما بلافاصله تبدیل به نزدیک تر است.

چه EI مانند نگاه در زندگی روزانه? به نمونه هایی از سالم مکانیسم های مقابله ای.

pexels.com

هوش هیجانی هیچ شاهکار آسان است. چالش خود را به خودداری از اقدام تکانه به نظر دیگران احساسات قبل از تصمیم گیری و به طور غریزی اجرای مرزهای سالم. ادغام هوش عاطفی در زندگی روزمره ما به ارمغان می آورد آگاهی جدید. شما باید می دانم که محدودیت های فیزیکی خود را.

محتاط از سربار خود را با کار اضافی ساعت چند کلاس های اضافی و یا پیوستن به یک میلیون باشگاه است. افتخار بدن خود را و آن را نیاز به استراحت. “هوش عاطفی واقعا بستگی به درک و پردازش خود احساسات بلکه در حال آگاه و آگاه از احساسات افراد دیگر در اطراف شما و مناسب در پاسخ به آنها گفت:” کتی Whitesell به تازگی فارغ التحصیل خانواده و کودک دانشگاه علوم عمده در FSU. “پیدا کردن چیزی است که برای شما کار می کند! که می تواند ورزش, در حال اجرا, پخت, روزنامه نگاری, گرفتن راه رفتن و یا صحبت کردن به کسی که شما را دوست دارم. هر چه در آن است پیدا کردن چیزی است که می تواند کمک به شما احساس می کنید که رهایی از استرس است.” آواز خواندن در حمام اگر شما نیاز به, اما به عنوان یک دانشجو شما باید برای حمایت خود را در زمان استرس و یا بحران است.

عاطفی فرد هوشمند می داند که احساسات موقتی هستند اما هنوز هم دشوار است. عاطفی مردم هوشمند و بخشش خود و دیگران است. در یک کالج, تنظیم تعادل دانش آموزان کلاس, مشاغل, کارآموزی, خانوادگی, روابط, عاشقانه حرفه دوستی و آینده خود را. کالج به شدت طاقت فرسا دوره مستلزم صبر و شکیبایی است. نوع به خودتان و کسانی که در اطراف شما. می دانیم که حتی در شادترین مردم هنوز هم روزهای بد. موقت ظروف سرباز یا مسافر تا شما را کمتر ارزش عشق بی قید و شرط.

چه نشانه هایی از فقیر بهداشت روانی و یا عاطفی هوش ؟

tired monsters inc GIF
giphy.com

روال تبدیل به یک کلاچ به دانشجو مشغول به دلیل قوام احساس مولد و امن است. یک دانش آموز خروج ناگهانی از تاسیس روال می تواند سیگنال های درد و رنج امور سلامت روانی ، اگر شما تناسب اندام گورو هم اتاقی ناگهان کاهش یوگا صبح و به نظر می رسد کمی تنبل شاید ارسال یک متن و چک در. همان می رود برای کسب و کار خود و عمده دوستان که همیشه صرف شب جمعه ، اگر آنها را متوقف بازگشت متون و یا آنها هرگز انرژی ارسال ساده “حال شما چطور است ؟’ متن. انسان به طور طبیعی به دنبال جامعه است.

نشانه های ضعیف هوش هیجانی به نظر می رسد متفاوت است. “به نظر من بزرگترین نشانه های ضعیف و سلامت عاطفی هستند فاقد توانایی همدلی با دیگران و خود تنظیم” گفت: Eduardo Rodriguez-مارتی یک تاریخ تئاتر عمده در FSU. در حالی که یک عاطفی نابخردانه فرد ممکن است هنوز هم لذت بردن از معاشرت آنها را به مبارزه به خواندن نشانه های اجتماعی. آنها بی ملاحظه از احساسات کسانی که در اطراف آنها. آنها را کوچک درگیری شخصا و با عدم همدلی است. “Empathy حیاتی برای اتصال و زمانی که ما نمی توانیم درک احساسات دیگران, ما از دست دادن اتصال و می تواند احساس جدا شده است. جداسازی می شود یک ماشه برای ناسالم عاطفی چویخ,” رودریگز-مارتی گفت. ناسالم عاطفی گزینه های که بوجود می آیند از انزوا فرار خواهد شد و مردم را رانندگی دورتر.

همه ما نیاز به زمان به تنهایی در هر حال حاضر و پس از آن, اما سعی کنید برای تشخیص این که آیا شما نیاز به برخی از فضا و یا اگر شما را متوقف و برقراری ارتباط با دوستان خود را به طور کامل. “هنگامی که ما احساسات غلبه ما به طور موقت از دست دادن کنترل چرخ و به طور بالقوه می تواند سقوط” رودریگز-مارتی گفت. “نگاهی هوش هیجانی به عنوان یک جعبه ابزار پر از آیتم هایی که کمک به ما هر دو تعمیر و بازسازی است. زمانی که همه چیز اتفاق می افتد از یک روز بد به یک سال بد, شما نیاز به ابزار برای حل این مشکل است.” شما توانایی حل مسئله بستگی به کار شما مایل به انجام قبل از بحران. تقویت هوش هیجانی خود را یک راه عالی برای خودتان را برای موفقیت است.

چه احساسی/سلامت روان منابع می تواند یک دانش آموز کالج استفاده در دانشگاه ؟

Giphy.com

دانشجویان بهره مند از دسترسی به منابع بی شماری در محوطه دانشگاه. اکثر دانشگاهها ارائه, سلامت روان, رژیم غذایی, سلامت و بهداشت عمومی خدمات به دانش آموزان با هزینه شامل شهریه خود را. آیا به نفع خودتان و استفاده از این منابع. “خارج از مرکز مشاوره خود مرکز وب سایت دارای یک صفحه اختصاص داده شده به منابع است. وجود دارد شما می توانید پیدا کردن اطلاعات مفید در موضوعات مختلف مانند اضطراب و غم و اندوه خوردن جامعه تجاوز و حمله جنسی” گفت: سابرینا بروکس, افزایش junior در ایالت فلوریدا. با توجه به اجتماعی فاصله دانشگاه ها منتقل سلامت روان منابع به رسانه های جدید به طوری که دانش آموزان می توانند به کمک آنها نیاز دارند در حالی که دور از محوطه دانشگاه. “من می دانم که پزشکی از راه دور است که در حالت فعلی از درمان, اما اگر شما هنوز هم در از اقامت در ایالت فلوریدا برای این بیماری همه گیر به مرکز مشاوره می تواند به شما کمک کند” بروکس گفت. پزشکی از راه دور ارائه می دهد یک گزینه باز برای دانش آموزان گیر در صفحه اصلی پس از بسته شدن دانشگاه ها.

پیدا کردن سالم و موفق مکانیسم مقابله نیاز به صبر و شکیبایی. “مقابله های سالم عادت های که شما را شاد بنابراین اگر شما به دنبال یک راه سالم برای مقابله چیزهایی که شما را خوشحال هستند یک شروع خوب است.” پیدا کردن آرامش و آسایش در, سرگرمی, شما در حال حاضر ریز کوک. “من عشق را به انجام برخی از خوب نقاشی یا سفال. من واقعا سعی کنید به تمرکز بر ایجاد چیزی با دست من به قرار دادن هر چیز دیگری در خارج از ذهنی من پنجره” بروکس گفت. اگر COVID-19 قطع معمولی خود را مقابله عادات به یاد داشته باشید که آن را ممکن است زمان برای پیدا کردن رسانه های جدید برای بیان است. “سالم مکانیسم های مقابله ای کشف می شوند از طریق آزمون و خطا” بروکس گفت. “ما با تغییر شرایط من مکانیسم های مقابله ای تا به حال به تنظیم شود که نا امید کننده بود در ابتدا. من اضافه شده در مثبت صحبت کردن با خود و اجازه تماس دوستان من جایگزین جسمی حلق آویز کردن با آنها. من نیز بدست واقعا خوب در پخت نان موز پس من لازم نیست دسترسی به استودیو سفال.” انتقال ما را نوعی مکانیسم های مقابله ای در دسترس نیست.

اگر شما احساس ضعف و یا خودتان پیدا کنید در تلاش برای مقابله, لطفا در نظر رسیدن به دانشگاه شما مرکز مشاوره. برای کسانی که در حال حاضر در دانشگاه, منابع هنوز در دسترس است. نامیملی داد در بیماری روانی است در سطح ایالت و کانال های محلی در دسترس برای دانش آموزان است.

صرف وقت با دوستان و عزیزان فراهم می کند یکی دیگر از مکانیسم مقابله ای. “صحبت کردن به دوستان من منتشر تنش جسمی و روانی که ایجاد شده و من باید بگویم من دوستان شما می توانید برخی از خیلی خوب رفو مشاوره و آسایش” بروکس گفت. غریزه ما تماس با یک دوست که در مواجهه با مشکلات است. اما یک زمان مثل این نیروها تقریبا همه به سرعت در حال انطباق با سبک زندگی جدید. دوستان خود را به انجام همه آنها می توانند, اما آنها نمی توانند ایستادگی در برای یک درمانگر. “درمان یک راه بسیار خوبی برای پردازش با صدای بلند و درمانگران آموزش دیده حرفه ای با بهترین منافع خود را در قلب” بروکس گفت.

اگر درمان نیست یک گزینه در نظر بگیرید با استفاده از منابع آنلاین را امتحان کنید فشرده روزنامه نگاری یا مدیتیشن است. “وجود دارد یک برنامه رایگان به نام Headspace که دارای چندین بررسی خوب است. روزنامه نگاری می تواند به تحکیم و درمان احساسات و همچنین” بروکس گفت. “Daylio رایگان mood tracker نرم افزار و یا اگر شما می خواهید برای نوشتن احساسات خود را به پایین که گزینه خوبی است بیش از حد.” همه در همه, پیدا کردن زمان را به نشستن با افکار خود را. خط بین دادن فضا به احساسات خود و اجازه دادن به آنها چرک دشوار است به راه رفتن. اما پاداش یک ذهن روشن و سنگین وزن برداشته کردن شانه های خود را.

چگونه هوش هیجانی اندازه گیری و چگونه آن می تواند بهبود یافته است ؟

tcm.راه حل

کارشناسان کمیت هوش هیجانی از طریق گوشیهای خود گزارش گرديد. دکتر کری آرنولدمدیر عامل شرکت EQsential یک محقق برجسته در مفاهیم هوش هیجانی در دانشجویان با استفاده از EQ-i 2.0 ارزیابی از جمله یک نسخه خاص از ارزیابی catered نسبت به آموزش عالی است. با توجه به چند Health Systems, Inc., این شرکت که خانه های EQ-i 2.0 ارزیابی “محتوای این (آموزش عالی) گزارش در نظر گرفته شده است برای کمک به شما را بهتر درک چگونه خود را عاطفی و عملکرد اجتماعی اثرات خود را علمی و حرفه ای و عملکرد شخصی.” این تقسیم هوش هیجانی به پنج کامپوزیت نمرات و بیشتر به 15 جداگانه خرده مقياس (به 1-5-15 ساختار عاملی). بر اساس این پنج کامپوزیت نمرات اضافی بودن شاخص پیش بینی زندگی contentedness و رضایت است. پس از در نظر گرفتن ارزیابی خودم دکتر آرنولد debriefed نتایج من.

من قوی ترین نمره را در بین فردی کامپوزیت که هم راستا با مهارت های من برای ایجاد روابط میان فردی. من همدلی در حالی که در بیشتر مواقع یک دارایی بزرگ برای ایجاد روابط معنی دار می تواند مخل. من تمایل به گسترش همدلی فراتر از مرزهای سالم, که باعث می شود من به اولویت بندی شادی دیگران بیش از خود من است.

به دنبال فردی کامپوزیت دوم من-بالاترین نمره در درک خود کامپوزیت. من بالاترین مقياس در این کامپوزیت احساسی بود خودآگاهی با خود توجه من کمترین. از دکتر آرنولد بازخورد این ترکیب نشان می دهد که من تمایل به کمك جنگ به عنوان بازتابی از ارزش خود است که باعث می شود من به طور مداوم دوم حدس خودم. گزارش این آگهی

استرس مدیریت کامپوزیت برگزار شد من سوم-بالاترین نمره. به طور کلی من نمره بسیار بالا در این دسته عهد به من خیره طبیعت و قوی دوست نداشتن را تغییر دهید. من انعطاف پذیری و تحمل به تنش نیز کم, که بدان معنی است که من مبارزه با سازگاری عاطفی و رفتاری پاسخ به منعکس کننده وضعیت جدید. در سومین خرده مقياس این کامپوزیت, خوش بینی من به دست آورده به طور متوسط نمره. من قطعا باید لحظه که من در آن دیدن جهان از طریق افزایش یافت-لنز های رنگی, اما من دلسرد به راحتی. من تمایل به بسیار واقعی در رویکرد من به زندگی و این نشان می دهد تا در نتایج جستجو.

من چهارم از پنج مرکب است خود بیان کامپوزیت. خرده مقياس اینجا بافتن با دیگران در سراسر ارزیابی. من احساسی بیان بالا است چرا که من یک حس قوی عاطفی خود آگاهی. من به طور منظم به دنبال رسانه های جدید بیان از طریق بصری و یا عملکرد هنر است. از سوی دیگر من ابراز وجود خرده مقياس نسبتا کم است. من تشخیص احساسات من به راحتی اما مبارزه به وضوح ارتباط برقرار کنید و آنها را در غیر تهاجمی در جنگ است. در نهایت من مبارزه فوق العاده با من وابستگی عاطفی. این, به نوبه خود آثار منفی با من توانایی تصمیم گیری.

emotional intelligence
giphy.com

من نسبتا پایین نمره در تصمیم گیری-ساخت کامپوزیت. این خرده مقياسهای — حل مشکلات کنترل تکانه و استقلال خرده مقياس از قبلی کامپوزیت — شناسایی من ناتوانی را به انتخاب بهتر در زمانی که تحت فشار عاطفی (مثلا من مو تغییر رنگ هر دو هفته و مبلمان تجدید سازمان در همان جدول زمانی). سومین خرده مقياس تصمیم گیری کامپوزیت واقعیت است تست. من تا به حال در حد متوسط نمره در اینجا, که بدان معنی است که من تمایل به کاهش تعارض و استرس عاطفی به سیاه و سفید فکر کردن. متاسفانه چند چیز هستند که ساده و هوش هیجانی است نه یکی از آنها.

در حال حاضر شما ممکن است فکر: چی کار کنم با این همه اطلاعات اگر من را ارزیابی می کند ؟ از آن استفاده کنید. نه به استفاده از یک کلیشه اما اولین گام برای هوش هیجانی خود آگاهی است. اذعان دارایی های خود را و کاستی و قبول آنها. اگر شما به خودتان پیدا کنید شلاق را در دیگران یا در واکنش به احساسات پاک خود را از این وضعیت است. از زمانی که شما نیاز به خنک کردن و پردازش احساسات خود را قبل از برقراری ارتباط است. دکتر آرنولد بزرگترین قطعه از مشاوره: “رسیدن به ریشه این مسئله است. سعی کنید به واکنش نشان می دهند به احساسات اما علت زمینه ای است.”

هر کس می تواند تبدیل به یک عاطفی فرد هوشمند بدون در نظر گرفتن سن و طبقه و جنسیت و یا هر گونه دیگر اجتماعی برچسب ها. بالقوه خود را بستگی به کار شما را در برای بهبود آینده خود را حرفه ای خود را در آینده روابط و آینده خود را خود.

بیشتر از کالج مجله در هوش هیجانی:

به همین دلیل خوب است به گریه در مورد چیزهای کوچک | چگونه من آمد به خارج از بیماری های روانی گنجه | CM استاد راهنمای غلبه بر سلامت روان مبارزات در کالج

بیشتر در EQ-i 2.0 ارزیابی:

EQ-i 2.0 است که catered به سمت دانشجویان و فوق العاده ابزار مفید در تقویت هوش هیجانی خود را. آزمون هزینه در حدود $20. برای کسب اطلاعات بیشتر, لطفا تماس با دکتر کری آرنولد (مدیر عامل شرکت EQsential) در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im