متحده عملی مقابله با معضلات در بازگشایی اقتصاد

زسان | No comments

توسط اریک تاکر لری HINNANT و فرانک JORDANS

واشنگتن (AP) — تنظیم مرحله ممکن است برای قدرت مبارزه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرمانداران در سراسر ایالات متحده شروع به طراحی طرح ها سه شنبه برای بازگشایی مجدد اقتصاد خود را در کند و روشمند روند بنابراین به عنوان برای جلوگیری از coronavirus از بازگشت با عواقب غم انگیز.

در ایتالیا و اسپانیا و جاهای دیگر در سراسر اروپا که در آن عفونت و مرگ و میر را آغاز کرده اند که ثبات این روند در حال حاضر در جریان برخی از کسب و کار و صنایع مجاز به شروع به بالا و در یک کالیبره تلاش سیاستمداران برای تعادل سلامت عمومی خود را در برابر کشور های رفاه اقتصادی.

در حالی که بحران به مراتب بیش از در ایالات متحده با بیش از 25 ، 000 کشته و حدود 600,000 تایید عفونت توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه شمارش حالات روز قیامت که شد پیش بینی کرد فقط دو هفته پیش را به تصویب بالا بردن امید از ساحل به ساحل.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که اتحاد پیوست یک ائتلاف با غرب ساحل همتایان در اورگان و واشنگتن در نحوه خروج از بحران برشمرد مجموعه ای از شرایط سهشنبه برای بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت در امریکا پرجمعیت ترین دولت است. در میان چیزهای دیگر, او گفت: بستری شدن در بیمارستان را کاهش و تست بیشتر را برای تبدیل شدن به در دسترس است.

و زمانی که دولت بازگشایی, او هشدار داد, چیزهایی که نمی خواهد همان نگاه. پیشخدمت احتمالا با پوشیدن ماسک و دستکش مدارس ممکن است تلو تلو خوردن دانشجويان در زمان ورود به منظور کاهش ازدحام و اجتماعات بزرگ مانند رویدادهای ورزشی و کنسرت ها “نه در کارت” از حزب دموکرات گفت.

مشابه ائتلاف شکل گرفته در غرب فراگیر, کانکتیکات, دلاور, Massachusetts, New Jersey, New York, پنسیلوانیا و رود آیلند.

“خانه است که هنوز هم در آتش” فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت. “ما هنوز هم برای قرار دادن آتش سوزی”, بلکه “مطمئن شوید این نمی دوباره.”

سیاستمداران و مقامات بهداشت عمومی به طور یکسان هشدار داد که کاهش محدودیت های اعمال شده در ایالات متحده و اروپا باید همراه با گسترده تست آنتی بادی به ببینید که چه کسی ممکن است ایمنی و ramped تا ردیابی از افراد آلوده در تماس با دیگران است. که می تواند مستلزم استفاده از چنین فن آوری به عنوان محل تلفن همراه ردیابی نرم افزار.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ابراز تمایل خود را به ایالات متحده بازگشایی برای کسب و کار به سرعت و در یک نقطه می خواستم به دیدن کلیساها بسته بندی در عید پاک. روز دوشنبه او اصرار داشت او را “کل” اقتدار بیش از شل شدن محدودیت حتی اگر قانون اساسی تا حد زیادی از نمایندگان از جمله قدرت به ایالات متحده.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که دولت تا کنون بوده است آمریکا سخت ترین ضربه تمسخر مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد و گفت: “ما لازم نیست که یک پادشاه در این کشور است.”

در حالی که رئیس جمهور صادر کرده است ملی اجتماعی-فاصله دستورالعمل ارائه مشاوره به مردم ماندن در خانه آن است فرمانداران و رهبران محلی که باید برقرار دشوار محدودیت های اجباری مانند مستندات و بسته شدن مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری.

اثرات این اقدامات در سراسر جهان ساخته شد ساده توسط صندوق بین المللی پول که پیش بینی شده است که اقتصاد جهان خواهد رنج می برند و آن را بدترین سال پس از رکود بزرگ در دهه 1930 کاهش حدود 3 درصد است.

هنوز هم وجود دارد که برق امید حتی در نیویورک که در آن مرگ و میر در صدر 10,800. کومو گزارش 778 مرگ و میر بیش از گذشته 24 ساعت اما گفت: مرگ و میر بودند درست کردن و بستری شدن در بیمارستان و تعداد بیماران جدید قرار داده هواکش شد و در ادامه به افت نشان می دهد که اجتماعی فاصله در حال کار است.

در همان زمان, او هشدار داد در برابر خوشنودی: “ما می تواند از دست دادن تمام پیشرفت های ما در یک هفته اگر ما آن را انجام دهد اشتباه است.”

فرمانداران سراسر کشور تکرار شدند. میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: “ما باید مطمئن شوید که ما برای جلوگیری از موج دوم در همه هزینه ها.”

“است که می تواند مخرب برای اقتصاد ما. بنابراین ما در حال رفتن به تصمیم گیری مبتنی بر علم و داشتن واقعی استراتژیک فاز در اقتصاد ما زمانی که آن را مناسب و امن برای انجام این کار” از حزب دموکرات گفت.

اضافه کردن یک دوز از احتیاط از کاخ سفید, Dr. Anthony Fauci, دولت بالا عفونی-بیماری کارشناس گفت: در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس که ایالات متحده هنوز تست و ردیابی مراحل مورد نیاز برای شروع بازگشایی اقتصاد است.

“ما باید به چیزی در جای خود است که کارآمد است و ما تکیه می کنند و ما هنوز” Fauci گفت.

هر گونه آرامش اجتماعی-دورى قوانین را به رخ می دهد در یک “نورد” اساس نه همه در یک بار او گفت: بازتاب راه COVID-19 زده نقاط مختلف کشور در زمان های مختلف.

Fauci همچنین گفت: واکسن ممکن است تا اواسط تا اواخر زمستان کمی بیشتر چشم انداز خوش بینانه از برآورد قبلی از 12 تا 18 ماه. “لطفا اجازه دهید من می گویند این نکته که این با فرض این که آن موثر است. ببینید که بزرگ ‘اگر’,” او گفت:. “از آن رو موثر باشد و آن را به امن است.”

در کارولینای شمالی حدود 100 نفر که می خواهند رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر برای کاهش یا لغو اقامت در خانه نظم برگزار شد و ظهر تجمع که شکست تا پس از اینکه پلیس به آنها هشدار داد به پراکنده.

در نیویورک مددکار اجتماعی هویج رابینسون ملکه گفت که او نیاز به دیدن مرگ و میر پایین آمده و در شهر “برای من احساس امن به عقب بر گردیم در قطار و یا انجام هر کاری است.”

“آن را بسیار سخت برای بیرون آمدن از خانه در همه ،” 34 ساله رابینسون گفت. “من فقط سعی کنید به نگه داشتن ایمان و امیدوارم که این خواهد شد به زودی.”

برخی از کارشناسان می گویند متحده نیاز به آموزش هزاران نفر از کارگران در تماس با ردیابی. بهداشت عمومی سازمان از ماساچوست به سان فرانسیسکو رفته در استخدام شراب خواری.

تماس با ما-ردیابی برنامه های گوشی های هوشمند نیز تحت بررسی در مکان هایی در آمریکا و اروپا — تکنولوژی های استفاده شده در دیگر نقاط جهان مطرح است اما نگرانی های حریم خصوصی در غرب است.

اپل و گوگل در حال همکاری با یکدیگر به منظور توسعه فن آوری است که هشدار می دهند که اگر آنها عبور مسیرهای با کسی که بعدها به توان و حذف.

در دیگر تحولات هند تمدید بزرگترین مستند در آن 1.3 میلیارد نفر تا مه 3 و پلیس با باتوم به اتهام صدها نفر از بیکاری کارگران مهاجر که شلوغ یک ایستگاه راه آهن بمبئی به تقاضا که قطار ویژه اجرا می شود به آنها را به خانه خود روستاها.

در بریتانیا با مرگ و میر را در بیش از 12000 اطلاعات جدید نشان داد که تعداد واقعی این است که صدها نفر از قربانیان بالاتر است. و چین مواجه شده جدید عود همراه خود را از راه دور در شمال مرز با روسیه است.

در ایتالیا که تاکنون بیش از 21,000 مرگ اما در روز سه شنبه گزارش داد که کوچکترین تعدادی از عفونت های جدید در یک ماه کتاب فروشی و لوازم التحریر فروشگاه ها و مغازه های فروش لوازم کودک اجازه داده شد برای باز کردن در بسیاری از مکان ها. جنگلداری و کارگران مورد نیاز برای روشن شدن درختان مرده پیش از تابستان fire فصل هم رفت و برگشت.

در اسپانیا با بیش از 18,000 dead کارگران بازگشت به برخی از کارخانه ها و مشاغل ساخت و ساز در این هفته در حالی که در فروشگاه ها و دفاتر باقی مانده بسته شده است. سخت افزار و فروشگاه های باغبانی بازگشایی در اتریش اما صدراعظم Sebastian Kurz گفت که او آماده است به “کشیدن ترمز اضطراری” اگر عفونت را تجدید حیات.

در سراسر جهان حدود 2 میلیون و تایید عفونت گزارش شده و بیش از 120 ، 000 نفر فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ارقام درک درست اندازه گیر به دلیل محدود تست ناهموار شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها.

___

Hinnant گزارش از پاریس در حالی که بلیک کمک از بانکوک. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>