کسب و کار کوچک صاحبان باید به سازماندهی گسترده مارس در شهر بوستون سالن و خانه ملت و شعار “بدون مالیات و بدون حفاظت.”

شعار یک بازی در “هیچ مالیات بدون نمایندگی” استفاده ماساچوست استعمارگران در 1700s علیه تاج و تخت بریتانیا و مجلس قبل از جنگ و انقلاب.

این مستعمراتی غیر انتفایی مالیات (به انگلیسی: king اما تا به حال هیچ نماینده ای در پارلمان بریتانیا و یا حفاظت از آن دست سنگین.

بازرگانان کوچک که تا به حال خود را در مغازه ها و فروشگاه ها شکست و غارت در بوستون هفته گذشته هستند مانند کسانی که مستعمراتی. آنها هیچ نمایندگی و یا حفاظت یا نه.

آنها به پرداخت مالیات در انتظار حفاظت پلیس و سیستم خیانت های آنها را با شکست به محافظت از آنها را از جنایتکاران.

با توجه به زمان هر چند کسب و کار کوچک معترضان را به سؤالم شعار خود را به چیزی مانند “هیچ پلیس بدون مالیات” و سوزاندن یک زن و شوهر از پلیس موبایل برای جذب سیاسی و رسانه ای مورد توجه است. سپس آنها می تواند فریاد “ما چه می خواهیم ؟ بیشتر پلیس است. هنگامی که ما آنها را می خواهید? در حال حاضر است.”

اشتباه نکنید این تظاهرات مسالمتآمیز بیش از کشتار وحشیانه فقیر جورج فلوید شد و به طور کامل توجیه می شود. اما تخریب و غارت توسط مجرمان استفاده می شود که این تظاهرات به عنوان پوشش نیست.

و نه آن را قابل قبول به صاحبان غارت کسب و کارهای کوچک — بسیاری ایجاد شده توسط عمر-پس انداز و حقوق صاحبان سهام عرق — برای گوش دادن به سیاستمداران را احساساتی بهانه برای غارتگران است.

اما نمی سرزنش پلیس. بوستون یکی از بهترین نیروهای پلیس در کشور است. اما مانند پلیس در همه جا آنها تنها به انجام آنچه آنها دستور به انجام توسط شهرداران که آنها را کنترل و که مجموعه سیاست.

شهردار بوستون مارتی والش به نام یکشنبه شب تظاهرات “به شدت مثبت” حتی اگر یک رزمناو پلیس بود را به آتش کشیدند, پلیس, حلیم با سنگ و بطری و نه پلیس مجروح فروشگاه غارت شده و 53 نفر دستگیر شدند.

اما او نمی گوید زیادی در مورد بسیاری از فروشگاه ها و کسب و کار است که شکسته و غارت در مرکز شهر عبور و همراه واشنگتن Tremont, Boylston و نوبوری خیابان ها و همچنین در جای دیگر.

حس مشترک دیکته شده که حضور پلیس حتی دولت گارد یا گارد ملی — تواند امنیت این کسب و کار از قبل برنامه ریزی شده در تظاهرات از دست شدم.

والش بعد از آن وعده داده شده را به بوستون رهبر ملی در مبارزه با نژاد پرستی زیر فلوید قتل و تظاهرات علیه خشونت پلیس و هدف از سیاه پوستان, اگر چه او ارائه نمی دهد بسیار در راه خاص.

“یکشنبه شب سختی بود لحظه” والش گفت. “اما این یک هفته خوب برای شهرستان ما است. ما تمیز کردن آن”.

این است که شبیه به آنچه که دادستان کل Maura هیلی گفت. هیلی صورتحساب خودش را به عنوان دولت “رئیس اجرای قانون ، در عین حال او نمی اجرای یک قانون واحد در طول غارت. در عوض, او گفت:,”بله, امریکا در حال سوختن است اما این که چگونه جنگل ها رشد می کنند.”

شاید. اما اگر هیلی نگاه پنجره از بالا آمدن در McCormack ساختمان اداری در چراغ تپه که مشرف به مرکز شهر بوستون, او می تواند دیده می شود پلیس رزمناو سوزاندن و غارت در جریان است.

شاید گرفتن سربازان دولت اختصاص داده شده به او می توانست swooped پایین و دستگیری و یا دو و یا حداقل کسی شکایت کرد.

والش در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما همچنان به گوش دادن به ما سیاه و سفید جامعه و فشار برای برابری و عدالت در همه است که ما انجام می دهیم.”

یکی از چیزهایی که او می تواند در نظر گرفتن استعفا. که راه اعضای بوستون شورای شهر خواهد این فرصت را به انتخاب یک جایگزین تا انتخابات بعدی. که قطعا نشان می دهد چقدر جدی والش است.

که ما به ارمغان می آورد به ما بی فایده هیئت نمایندگان کنگره ساخته شده تا از افرادی که تماس مغلوب ساختن پیشی جستن یک دیکتاتور و یک نژادپرست حتی اگر او انجام داده بیشتر برای جامعه سیاه و سفید و سپس همه آنها انجام داده اند را با هم از جمله sainted باراک اوباما.

دو نمونه کفایت خواهد کرد. سناتور. Ed Markey که برگزار شده است عمومی برای 46 سال در هفته گذشته به نام تهمت است که در کمتر از چهار دیکتاتور. او گفت: از آن خواهد بود “سازمان ملل آمریکایی” برای مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از نیروهای نظامی برای محافظت از شهروندان است.

در کنگره ایالات متحده ست Moulton سابق سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده افسر تقلید جان کری, به نام لحیم کاری به “وضع خود را با اسلحه” و نافرمانی سفارشات از مغلوب ساختن پیشی جستن, فرمانده کل قوا, اگر مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از ارتش برای سرکوب شورش. Semper Fi.

این قربانی کوچک-صاحبان کسب و کار ممکن است بهتر است دادخواست پارلمان بریتانیا.

نظرات به ایمیل luke1825@aol.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im