شروع یک سمت فشار در: پنج مراحل شما نیاز به گرفتن

در حال حاضر همه ما می دانیم این واقعیت است که کالج می تواند گران قیمت. حتی با کمک هزینه تحصیلی کمک های مالی و کار بسیاری از دانشجویان خود را به زنده ماندن در رامش و ظروف مک و پنیر, پاک کردن اشک از شکست بودن با سدیم-بسته بندی خوراک. در بالای همه که با این حجم کار سنگین بسیاری از دانش آموزان به سادگی نمی توانید پیدا کردن زمان برای یک کار تمام وقت است. به جای کار در مدرسه خود را در تماس با مرکز در نظر گرفتن این راه حل برای تمام مشکلات خود را: شروع یک سمت فشار. برای کسانی از شما نا آشنا با اصطلاح فشار جانبی اشاره به چیزی است که شما را به طور همزمان خود را با حرفه اصلی تمرکز/کار برای کسب پول اضافی. برخی از مردم را انتخاب کنید بارگذاری و یا تدریس خصوصی در حالی که دیگران ایجاد کسب و کار خود را. در همه صداقت شما می توانید بی طرف فشار دادن فرصت ها. شما ممکن است تعجب خود را با آنچه خواهد از آن آمده است.

نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن گام های ضروری شما نیاز به گرفتن برای شروع موفق یک سمت فشار.

مرحله 1: انتخاب یا خدمات و یا ایجاد

starting a side hustle
giphy.com

همه طرف hustles اساسا سقوط به یکی از دو دسته: خدمات و یا ایجاد. این به این معنی است که خود را با فشار جانبی شما یا انجام یک کار برای کسی یا ارائه یک محصول است. در داخل این دو دسته شما پیدا کردن بسیاری از فرصت های مختلف شما می توانید به دنبال.

خدمات جانبی hustles اگر چه عملا بی حد و حصر عبارتند از:

 • رانندگی برای شرکت هایی مانند Uber و بالابر
 • ارائه مواد غذایی برای شرکت هایی مانند UberEats, Doordash, Postmates, GrubHub, و غیره.
 • کمک درسی و تست آمادگی
 • نوشتن مقاله
 • رزومه و نامه مشاوره
 • درس را در رقص و آواز و نواختن یک ساز ،
 • راه رفتن سگ/نشسته/لباسشویی/آموزش
 • عکاسی
 • لوازم آرایشی و بهداشتی یک ظاهر طراحی شده (مو, آرایش, ناخن, و غیره.)

از سوی دیگر ایجاد سمت hustles عبارتند از:

 • ایجاد محصولات زیبایی
 • فروش اصلی یا دست دوم/upcycled لباس
 • بافندگی لباس ها و لوازم جانبی
 • ساخت طلا و جواهر
 • پخت/پخت و پز مواد غذایی
 • تولید هنرهای تجسمی
 • پادکست
 • کانال های یوتیوب
 • وبلاگ ها
 • نوشتن آزاد
 • لوازم آرایشی و بهداشتی یک ظاهر طراحی شده (مو, آرایش, ناخن, و غیره.)

ساده ترین راه برای تصمیم می گیرید که چه نوع از فشار جانبی شما می خواهید برای ایجاد شامل فقط یک کمی از خود ارزیابی. موفق ترین سمت hustles بنیادی از فرد شور و شوق. فکر می کنم در مورد استعدادهای خود را مهارت های سرگرمی و یا راز آرمان های خارج از مطالعات خود را. سمت hustles به شما این شانس را به دنبال چیزهایی که شما را دوست دارم و واقعا لذت بردن از انجام حتی اگر آنها نمی, چین خود را با زیست شناسی عمده.

اما شروع یک سمت فشار نیز می تواند اجازه می دهد به شما این فرصت برای قرار دادن آنچه شما یاد بگیرند که از مطالعات خود به خوبی استفاده کنید. دانشگاه جنوب فلوریدا دانشجوی کارشناسی ارشد کارمن Florez و پادکست “باقلا وجود دارد انجام داده است که” با ارائه مثال کامل است. “من متوجه شدم که قسمت من که بهترین بودند روانشناسی متمرکز است که بزرگ; من یک مدرک به طوری که من ممکن است به عنوان به خوبی از آن استفاده کنید. مردم فقط می خواستم به دانستن توضیحات به همین دلیل آنها عمل راه آنها عمل می کنند” Florez گفت. “آنچه که من تصمیم به انجام است را به یک روان رویکرد به مسائل ما در این مرحله از زندگی ما اما توضیح آن را در راه است که کسی که هرگز گرفته شده از یک کلاس روان می توانند درک کنند.” Florez خود را آغاز پادکست در آغاز این سال منتشر شده و یک قسمت جدید در هر چهارشنبه.

بدون توجه به آنچه شما انتخاب می کنید این تصمیم خود را ایجاد کنید گام اول برای شروع یک سمت فشار. شما می توانید کشف کردن اگر شما ساخته شده حق انتخاب با خودتان سه سوال: 1. آیا شما خودتان را مایل و قادر به اختصاص زمان زیادی به این سرویس خاص/آفرینش ؟ 2. آیا این ایده به دنبال این سرویس/خلقت شما را هیجان زده? 3. آیا شما احساس می کنید پرشور در مورد این سرویس/آفرینش ؟ اگر پاسخ شما بله به این سه سوال را تبریک می گویم! شما هم اکنون می توانید با قرار دادن ایده های خود را به حرکت و شروع به در حال توسعه خود را فشار جانبی.

مرحله 2: گوگل

starting a side hustle
giphy.com

به حرکت رو به جلو با شروع فشار جانبی برای بار اول شما نیاز به برخی از زمان برای آشنا خود را با اوله رفیق گوگل. در حال حاضر شما قطعا نمی خواهید به overthink بیش از حد در حالی که در مرحله برنامه ریزی. شما را تا پایان قانع کننده خود را به آن را انجام دهد (اگر شما به خودتان پیدا کنید در حال سقوط قربانی به این شکل از خرابکاری این بدان معناست که شما و من احتمالا به اشتراک گذاری مشترک زیادی). با اینحال شما نباید پرتاب آماده کردن درب به طور کامل (با عرض پوزش به پشت سر هم حباب خود را) به عنوان شما قطعا نیاز به تحقیقات چند چیز است. “در ابتدا من فقط به حال این ایده بنابراین من پس از آن آغاز شده به دنبال بیشتر به آن و انجام پژوهش است. من در نهایت شروع به پیدا کردن چیزهایی که من واقعا دوست داشتم و احساس می شد بسیار ‘من’ به خصوص با چیزهایی مانند بسته بندی” دانشگاه بین المللی فلوریدا دانشجوی سال دوم والریا سالازار گفت. Salazar شروع به فشار جانبی Vlossed در ماه ژوئن فروش خود خط دستباف رژلب محصولات.

برای سالازار تحقیقات مربوط به چگونه برای رفتن در مورد ایجاد محصولات زیبایی, انواع مختلف بسته بندی glosses و چیزهایی که از طبیعت. برای هر گونه فشار جانبی در کل شما باید زمان را به تحقیق حداقل سه چیز است. شما اول باید تحقیقات خود را به سمت فشار به مخاطبان هدف. به عنوان یک دانش آموز کالج نگه داشتن شبکه شخصی خود را در ذهن شما ممکن است بخواهید برای کشف کردن که چگونه به بازار کسب و کار خود و به مردم خود را در سن. شما باید نگاه به تدارکات خود فشار جانبی خدمات و یا ایجاد. به عبارت دیگر تحقیقات در این زمان مواد شاید پول و دیگر ملزومات مورد نیاز برای اجرای خدمات خود را و یا ایجاد.

در نهایت پیدا کردن چگونه شما می توانید و خود را در فشار جانبی منحصر به فرد است. به احتمال زیاد شخص دیگری در حال حاضر آمد تا با همان ایده برای یک سمت فشار به عنوان شما. آیا عرق آن را فقط به انجام آنچه “داستان وست ساید,” “10 Things I Hate About You” و “او مرد” بود. هر سه این فیلم در زمان شکسپیر (“رومئو و ژولیت” “رام کردن زن سرکش” و “شب دوازدهم”) و آنها را به طور کامل خود را با اضافه کردن خود را چرخش در این داستان کلاسیک. پیدا کردن یک کیفیت منحصر به فرد به استفاده از به شما مجموعه جدا شخصی از سمت خود فشار و دادن مشتریان بالقوه یک دلیل برای انتخاب شما بیش از رقبا. این عامل بسیار مهم ممکن است تصمیم بگیرد که آیا سمت فشار خود را غرق یا شناور بنابراین لازم نیست آن را نادیده گرفت.

مرحله 3: خرید یک برنامه ریز و تقویم

planner
giphy.com

همانطور که مشغول دانشجویان با برنامه گیج کننده و اغلب قریب به اتفاق workloads بسیاری از شما احتمالا در حال حاضر خود یک برنامه ریز تقویم و یا هر دو. اگر خودتان را در نظر بگیرید پیش از بازی. برای procrastinators و رفتن-با-این-جریان دانش آموزان نومیدانه در نیاز به برخی از زمان مدیریت این نظر خود را از خواب بیدار کردن تماس و سر در را به کالاهای اساسی.

علاوه بر این واقعیت است که شما نیاز به تعادل زمان خود را بین خود فشار جانبی و یک دانش آموز کالج در هر کسب و کار موفق اساس خود را بر پایه نظم و انضباط سخت و سازمان. “من تا به حال به متوقف کردن من عادت تعویق به دلیل آن کار می کند اما در دراز مدت خوب نیست. من رشد کرده ام به خیلی بیشتر عمدی و هدفمند با زمان من بنابراین من می تواند آن را مدیریت کند بهتر است. من مطمئن ساخته شده است که من به پایان رسید و آنچه که من تا به حال انجام برای مدرسه در طول هفته” دانشگاه فلوریدا فارغ التحصیلان ونسا Villareal گفت. “من همچنین می خواهم انجام کارها و شروع به تحصیل در پیشبرد بنابراین من می تواند همه چیز را انجام دهید ، که در نهایت اجازه می دهد من هم به رنگ. آن را بسیار ممکن و شدنی است.” Villareal شروع به فشار جانبی شیر دن خلاق در سپتامبر سال 2019 ارائه زیبا و پایدار مد از طریق نقاشی های او ایجاد می کند در thrifted جین و بیشتر.

بدیهی است که شروع یک فشار جانبی شما نیاز به بلوک کردن زمان در برنامه خود را در هر هفته. شما نیاز به اختصاص زمان به آماده شدن برای و سپس اجرای خدمات خود را/ایجاد تبلیغ خود فشار جانبی و برقراری ارتباط با زمان و مشتریان بالقوه است. شما ممکن است صرف در هر نقطه از پنج تا پانزده ساعت در هفته را در کنار خود فشار. اساسا آن را احساس خواهد شد معادل یک شغل پاره وقت. درمان آن را به عنوان چنین و اختصاص مقدار مناسب از زمان و سازمان نسبت به آن اگر شما می خواهید آن را موفق. همراه با نگه داشتن زمان خود را سازماندهی شما همچنین نیاز به نگه داشتن جنبه های دیگر از سمت فشار خود را سازمان یافته است.

برای سمت سرویس hustles این ممکن است شامل نگه داشتن به روز رسانی برنامه خود را ملاقات مهلت در تکالیف شما را در تاریخ و زمان آن را به شما برای تکمیل هر وظیفه شما استخدام برای. برای ایجاد سمت hustles شما نیاز به نگه داشتن یک لیست به روز شده از سفارشات خود را به عنوان به خوبی به عنوان موجودی خود را صرف (در صورت وجود) و سود. این همه صدا ممکن است مانند بسیاری از, اما هنگامی که شما تصویب بخش سخت قرار دادن یک سیستم و برنامه به محل شما متوجه شما فقط ساخته شده زندگی خود را یک کل خیلی آسان تر است. در واقع اگر شما به خودتان پیدا کنید فاقد سازمانی و مهارت های مدیریت زمان با شروع فشار جانبی به شما کمک خواهد کرد که غلبه بر سه برابر. با بهترین بهره را از سمت فشار خود را و خود را با سلامت روان در ذهن زمان برای پیدا کردن است که سازمان و نظم و انضباط در دراز مدت, شما تشکر خود را برای آن.

گام 4: شبکه های اجتماعی

starting a side hustle
giphy.com

برای کسانی از شما در وسط از رسانه های اجتماعی خود را پاک من به برخی از اخبار بد برای شما. مشتریان نمی خواهد فقط به طرزی جادویی به نظر می رسد از هوا نازک به دست آماده بیش از کیف پول خود را. به خصوص با وضعیت فعلی امور شما نیاز به خلاق برای تولید یک پایه مشتری در هنگام شروع یک سمت فشار. بیشتر به طور خاص در پایان با گوگل و ایجاد فضا برای بهترین دوست جدید خود را: رسانه های اجتماعی.

امروزه مردم با استفاده از تلفن های خود را 24/7 است که شما می توانید استفاده کنید را به نفع خود. “ما می دانستیم که ما زیر آنلاین فوق العاده ناب به ما طرح کسب و کار گرفتن کلمه و نام تجاری. ما ساخته شده پروفایل های رسانه های اجتماعی در Instagram, Infinite, Depop و سیستم عامل مانند آن است و ما فقط سعی کنید به ارسال به طور مداوم” دانشگاه بین المللی فلوریدا دانشجوی سال دوم میراندا Quin گفت. “با الگوریتم ها و همه چیز, رسانه های اجتماعی است در پیدا کردن یک بهتر مخاطبان برای شما.” Quin شروع به فشار جانبی earthwear مافیا تنها چهار ماه پیش. به عنوان مدیر عملیات او همکاری با میامی مد موسسه دانشجو و در حال حاضر earthwear مافیا مدیر خلاق Fernanda واله. Quin و واله جمع آوری لباس کمکهای مالی و upcycle آنها. در نهایت آنها اولویت بندی ترویج پایداری به عنوان آنها ایجاد و فروش منحصر به فرد, مد روز قطعه. که ما استن.

رسانه های اجتماعی نه تنها اجازه می دهد تا شما را به spread کلمه از سمت فشار خود را به شخصی جامعه, بلکه, جدید, مخاطبان گسترده تر. به شما به عنوان همراه شما خواهید آموخت که آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما و خود را با نام تجاری در رسانه های اجتماعی. اما ثبات باقی خواهد ماند کلیدی در تمام سیستم عامل و برای همه طرف hustles. برای تقویت و حفظ مخاطبان و تعامل شما نیاز به ارسال به طور مداوم به خصوص زمانی که برای اولین بار شروع. استفاده از سیستم عامل مانند تغییرهای و Hootsuite برای ایجاد حرفه ای و خلاق محتوا و برنامه ارسال مطالب خود را به موقع.

بیشتر نکات کلی شما می توانید برای استفاده از رسانه های اجتماعی عبارتند از:

 • استفاده از الگوریتم های رسانه های اجتماعی به نفع خود از جمله چندین هشتگهای در پست های خود را. همچنین در نظر tagging مربوط به حساب.
 • درخواست خود را به مشتریان و دوستان/خانواده شما ارسال تصاویر از آنها را با استفاده از محصول یا خدمات شما است که شما می توانید استفاده به عنوان محتوای رسانه های اجتماعی.
 • دنبال مشابه حساب به شما و دیگر رشد سمت hustles. در نظر رسیدن برای همکاری با آنها.
 • تنوع محتوا در رسانه های اجتماعی خود را برای حفظ مخاطبان درگیر (عکس, فیلم, زندگی می کنند, جنسی, جالب, و غیره.).
 • خود ترویج مانند دیوانه! آیا احساس خود آگاهانه در مورد آن. این کمک خواهد کرد که شما دریافت کلمه و افرادی که پشتیبانی شما می خواهید به شنیدن در مورد سمت فشار خود را قول می دهم.

گام 5: منتظر نیست

kardashians
giphy.com

این ممکن است به مقدار مساوی از حس به عنوان اولین گام در جهت شروع یک سمت فشار. این بیانیه در مورد تقریبا هر مرحله در این لیست است. آن را صادقانه احساس مانند یک پتانسیل قطعی در این ماتریس هر بار که این طرف زرنگ در پاسخ به این سوال آخر. با اینحال, آن را ثابت می کند نقطه از این مرحله کاملا.

س: چه تعداد است یک تکه از مشاوره می تواند شما را به دانشجویان که می خواهند برای شروع یک سمت فشار خود را ؟

“در حال حاضر شروع, رفع زود. برای من صرف کل یک ترم و یا حداقل شش ماه که مایل به انجام این کار اما نگرانی در مورد انجام آن را به سمت راست و مطمئن شوید که آن را کامل است. که متوقف شد و من از در واقع قادر به انجام آن است. هنگامی که من به خودم مهلت و تصمیم به فقط رفع چیزهایی که من به آن خیلی بهتر برای من. تعلل به عنوان یک شکل از خرابکاری می آید از یک نقطه از کمال گرایی. فقط آن را انجام دهید و سپس رفع آن بعد,” Florez گفت.

“این یک تصمیم ضربه [برای شروع کسب و کار من Vlossed] از آنجا که من می دانستم که اگر من صبر بیش از حد طولانی به فکر می کنم در این ایده من می خواهم دوباره خودم را از آن. من افتخار می کنم برای گرفتن چیزی آغاز شده چرا که من هرگز یک کسب و کار-نوع فرد است. راستش من فقط به خودم فکر کردم: “چرا که نه؟’ فقط برای آن” سالازار گفت.

“بزرگترین قطعه ای از مشاوره است که به معنای واقعی کلمه فقط برای شروع است. هنگامی که شما صبر کنید برای بهترین زمان همیشه وجود دارد رفتن به چیزی که بالا میآید و شما را می خواهید به فشار همه چیز خاموش است. هنگامی که شما فقط رفتن برای آن در نهایت آن را ایجاد انگیزه شما را به آن را به طور جدی تر بیش از حد. اگر شما احساس می کنید مانند شما باید چیزی برای ارائه به جای انتظار برای بهترین زمان است که ممکن است هرگز به دنبال آن بروید و فقط اعتماد به توانایی های خود و روند,” Villareal گفت.

“بزرگترین مشاوره خواهد بود به فقط گرفتن آغاز شده است. نشستن پایین آمده تا با یک برنامه ریزی و اجرا است. حتی اگر شما موفق به تنظیم و اجرای دوباره. حتی اگر آن کار نمی کند, تنظیم و اجرای دوباره. خود را خارج وجود دارد و آن را انجام دهید که چگونه شما را یاد چه می کند و چه نمی کند در طول راه وجود ندارد کامل کتابچه راهنمای کاربر. مردم بیش از حد گیر در مورد آن تفکر و تلاش به آمده تا با تمام جزئیات. گاهی اوقات شما لازم نیست که جزئیات و یا نمی دانید که آنچه شما نیاز دارید تا زمانی که شما آن را انجام دهد. شما فقط باید برای رفتن به خارج وجود دارد و سعی کنید” Quin گفت.گزارش این آگهی

بله در اصل همه آنها گفت: همین دقیق: لازم نیست صبر کنید. در حالی که شما نمی توانید کنترل گذشته و یا آینده خود را در قدرت نهفته است در حال حاضر. این را به عنوان یک نشانه. دست گرفتن لحظه ای و شروع به تعقیب رویاهای خود را; نه فردا و یک ماه و یا یک سال از هم اکنون. شروع به امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de