دراکات — یک مرد مبتلا روانی-مسائل مربوط به سلامت — که سنگر خود را در داخل خود را در تابستان خیابان خانه در حالی که این ادعا او تا به حال یک سلاح مسالمت آمیز تسلیم به یک تیم SWAT در بعد از ظهر شنبه.

اقدام رئیس پلیس Stephen Chaput گفت: این حادثه زمانی آغاز شد که یک بحران روانی تیم نامیده می شد به یک آدرس در خیابان برای, گزارش از یک مرد بود که دچار مسائل روانی و نیاز به درمان.

زمانی که بحران تیم وارد حدود 3:30 p. m. مرد سنگر خود را در داخل یک اتاق و شروع به ساخت تهدیدات پلیس گفت:. با توجه به Chaput مرد تبدیل شده بر روی گاز در داخل خانه و ادعا کرد که یک سلاح. Chaput مرد گفت: مشخص نیست نوع سلاح او بود.

دراکات آتش نشانان به صحنه نامیده می شدند به خاموش کردن گاز به صفحه اصلی.

دراکات پلیس همراه با اعضای شرقی ماساچوست اجرای قانون شورای SWAT team نامیده می شدند به مدرسه و خیابان در دراکات به صحبت کردن با یک مرد بود که در ساخت تهدیدات. AARON CURTIS/لوول خورشید

با توجه به ادامه تهدیدات آسیب های ساخته شده توسط انسان Chaput گفت: او درخواست کمک از شمال شرقی ماساچوست اجرای قانون شورای مگس کش زدن تیم خود اعتراض کردند.

یک خودروی زرهی و چند تن از اعضای سوات واحد راه اندازی یک محیط اطراف خانه. اعضای واحد در نهایت وارد ساختار از جمله برخی از مسلح با کمتر-از-کشنده تفنگ ساچمه ای که آتش beanbag دور. آنها را وارد ساختار از طریق درب جلو بدون هیچ گونه مقاومت است.

مدت کوتاهی پس از خدمه پزشکی از جمله پزشکان از بحران تیم وارد خانه با یک برانکارد. مشکل مرد دیده می شود می تواند بسته را به برانکارد و آن را به عنوان چرخ بیرون از خانه و قرار داده شده در داخل یک آمبولانس.

با توجه به Chaput او منتقل شد به لوول عمومی بیمارستان که در آن او خواهد بود مورد بررسی قرار گرفت.

“این یک کار بسیار عالی توسط همه کسانی که پاسخ داد:” Chaput گفت: در مدت کوتاهی پس از این مرد به بیمارستان منتقل شد.

یک زن که به نظر می رسد پریشان وارد در صحنه در بن بست. او گفت: او مشکل انسان است. او با اشاره به پسر او رنج می برد از بیماری های روانی, اما هیچ سلاح ندارد.

شنبه بست بود و بار دوم در طول چند روز گذشته که NEMLEC و مذاکره کنندگان نامیده می شدند به یک خانه در بیشتر لوول. پنج شنبه شب یک مرد که گفته می شود بعد از یک تفنگ خارج از خانه خود در لوول را Centralville محله و سپس قفل شده خود را در داخل محل اقامت.

آن حادثه نیز به پایان رسید مسالمت آمیز با مرد تسلیم شدن به پلیس پس از تقریبی سه ساعت بست.

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtis

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de