روپیه Swamiji دست بیش از Rs. 18 لاخ ارزش غذایی دانه ها به Mysuru دولت منطقه

میسور/Mysuru: سری Ganapathy Sachchidananda Swamiji از Avadhoota Datta Peetham, Mysuru تحویل مواد غذایی سبوس دار ارزش روپیه است. 18 لاخ به دولت های منطقه توزیع شده میان فقرا.

دو بازگشایی برنج-دال و دو tempos از روغن پخت و پز تحویل داده شد به معاون کمیسر (DC) Abhiram G. Sankar در آشرام محل در ننجنگود جاده در اینجا این صبح است.

در حالی که دو بازگشایی شامل 30 ، 000 کیلوگرم برنج و 3000 کیلوگرم دال دو tempos موجود از 3000 لیتر از روغن پخت و پز. روپیه Swamiji خواسته DC به توزیع مواد غذایی سبوس دار و روغن پخت و پز به بی خانمان ها, افرادی که کارت های جیره بندی و به کارگران از unorganised بخش است.

پس از درخواست تجدید نظر توسط Mysuru شهرستان شرکت (MCC) کمیسر Gurudatta Hegde در Facebook به تازگی است که دولت های منطقه در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم و احتیاطی برای جلوگیری از گسترش Coronavirus علاوه بر درخواست از خیرین برای کمک به فقرا با مواد غذایی موارد Swamiji از طریق آشرام اهدا غذایی به دولت های منطقه است.

همکاری با دولت: صحبت در مناسبت Swamiji گفت که COVID-19 وضعیت بحرانی تبدیل شد و به دادگاه تجدید نظر به مردم برای همکاری با دولت در مبارزه با ویروس.

این Swamiji نیز به دادگاه تجدید نظر به مکان امن با پوشیدن ماسک های اجتماعی حفظ فاصله و بهداشت شخصی. او خواسته عمومی به مصرف آب در همه جا اما خود را ادامه می دهند نوشیدن آب بطری.

DC Abhiram Sankar گفت که مواد غذایی به ارزش تومان. 18 لاخ اهدا شده توسط Swamiji خواهد بود توزیع به نیازمندان در MCC محدودیت.

آن را ممکن است به یاد می آورد که روپیه Ganapathy Swamiji قبلا اهدا تومان. 15 لاخ به دولت های منطقه برای کمک به فقرا و آشرام شاخه در بنگلور, Telangana و آندرا پرادش شده اند تغذیه بیش از 8000 نفر در روز است.

MCC کمیسر Gurudatta Hegde, Avadhoota Datta Peetham Junior پاپ روپیه Datta Vijayananda Theertha Swamiji, Avadhoota Datta Peetham امانت و وابسته M. راجندرا, Dr. N. aarp florida رائو و اجرایی H. V. Prasad حاضر بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im