Spilka هشدار بودجه دولت “می تواند”

زسان | No comments

بوستون – وجود دارد بسیاری از فرصت برای چگونه قانونگذاران ممکن است مقابله بودجه سال آینده در مجلس سنا رئیس جمهور کارن Spilka گفت: اما این بیماری همه گیر را شوک به درآمد دولت ممکن است به معنی این ایده از گذراندن یک ماه در حالی که بودجه کامل هزینه های طرح توسعه نیاز به نگاه متفاوت از آن در گذشته است.

بحران اقتصادی ایجاد شده توسط COVID-19 بحران آغاز شد به عنوان چراغ تپه بودجه های نجومی نزدیک — به طور معمول این خانه عبور می کند بودجه خود را در ماه آوریل و سنا در ماه مه. نهایی بودجه است که با توجه ژوئیه 1, برای اولین بار بعد از سال مالی جدید هر چند قانونگذاران اغلب مذاکره فراتر از آن است که مهلت و گذشت “یک دوازدهم” بودجه که اختصاص پول به اندازه کافی برای یک ماه از عملیات بر اساس سال گذشته را صرف.

با عادی جدول زمانی پرتاب می شود البته و همه گیر را کامل اقتصادی تاثیر نیست و در عین حال مقدار آن هنوز مشخص نیست که قوه مقننه را تا مالی 2021 بودجه و یا آنچه در خط پایین آن خواهد بود.

مجموعه ای از قوانین اضطراری مجلس به تصویب رسید در این هفته به خانه راه و وسیله کمیته تا ژوئیه 1 به گزارش آن نسخه ای از بودجه و S&P رتبه جهانی گفت: در تازه ترین بولتن که از آن انتظار ماساچوست به اتخاذ یک سیاست 2021 بودجه در این تابستان.

“ما نیاز به برخی از بودجه در برخی از فرم 1 ژوئیه و وجود دارد بسیاری از فرصت های مختلف Spilka گفت: سرویس خبری پنج شنبه.

“ما می تواند در کوتاه مدت و دراز مدت. ما می تواند آن را,” او گفت:. “به طور کلی در گذشته هنگامی که ما انجام داده اند و یک دوازدهم بودجه برای ماه ژوئیه در سال آینده ما با استفاده از سال قبل بودجه است که من معتقدم که ما می توانید انجام دهید به دلیل 2020 درآمد بودجه خواهد بود بزرگتر از 2021. امیدوارم ما می توانیم کار بسیار نزدیک با مجلس و دولت می شود و در همان صفحه و فقط واقعا رول تا آستین ما و بدست آوردن چیزی انجام می شود به صورت مشترک المنافع.”

مجموعه های مالیاتی در ماه گذشته کاهش یافت و بیش از 2.3 میلیارد دلار در مقایسه با آوریل 2019 تا حدی رانده شده توسط مقامات دولتی تصمیم گیری در اواخر ماه مارس به فشار مارس 15 تشکیل پرونده مالیات بر درآمد مهلت بازگشت سه ماه. کارشناسان اقتصادی که شهادت در اخیر جلسه پیش بینی شده که در سال آینده مجموعه های مالیاتی می تواند زمین 4 میلیارد دلار به 6 میلیارد دلار در زیر برآورد اولیه.

عدم وضوح در اطراف یک دولت بودجه طرح ایجاد عدم قطعیت برای هر کسی که متکی بر هزینه در بیش از $43 میلیارد بودجه و به معنی محلی کمک های سطح یک منبع بزرگ درآمد برای شهرداری دولت باقی می ماند ناشناخته برای مقامات شهرداری که معمولا هنر و صنعت خود را در شهر و شهرستان بودجه در بهار.

Spilka که در گذشته به عنوان رئیس مجلس سنا راه و روش کمیته و به عنوان یک اشلند مدرسه عضو کمیته گفت که او به صحبت کرد ناتیک و اشلند مدرسه کمیته ها را انتخاب کنید و تخته در منطقه در این هفته. او گفت که او “بسیار صادقانه با آنها در این است که آن را نمی ممکن است زیبا باشد اما این است که وضعیت ما در” و های اقتصادی پیش بینی.

“من با آنها به اشتراک گذاشته که به خصوص از شهرداری کمیته مدرسه پس زمینه, من درک می کنم که شهرهای بزرگ و نیاز به برنامه ریزی بودجه خود را, آنها باید خود را تنظیم نرخ مالیات آنها نیاز به چیزی قطعی در برخی از نقطه در آینده نزدیک و ما حساس که” او گفت:. “راه و معنی صندلی و رئیس [دولت و مالی] در حال کار بر روی این.”

ماه گذشته مجلس به تصویب رسید و رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر امضا لایحه که برطرف برخی از این مهلت و برنامه ریزی مورد نیاز شهرداری ها و اجازه می دهد تا شهرهای کوچک و بزرگ به شیر به رایگان یا باقی مانده های مالی سال 2020 ذخایر برای سال مالی 2021 بودجه بدون نیاز به رفتن را از طریق حالت معمول فرآیند تصویب.

سنا در روز دوشنبه تصویب لایحه دیگری (ع 2680) در نظر گرفته شده و به شهرداری دولت انعطاف پذیری اضافه شده و Spilka گفت: این در درجه اول به آدرس شهر جلسات و فروشنده خدمات.

“امیدوارم که از طریق خواهد شد به زودی به دلیل وجود تعداد زیادی از شهرها که می خواهید به نگه داشتن یک شهر ملاقات با کاهش حد نصاب و یا کشف کردن که چگونه به آن را نگه دارید عملا” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>