Spilka اعتماد به نفس در مورد عمده صورتحساب به بیکر میز

زسان | No comments

بوستون – سنا-حمایت صورتحساب پرداختن به تغییرات آب و هوا داروهای تجویزی و سلامت روان در میان موارد در یک بیماری همه گیر-مختل قانونی در دستور کار است که رئیس جمهور مجلس سنا کارن Spilka هنوز هم می خواهد به بیش از خط پایان این جلسه همراه با مالی 2021 بودجه دولت و 18 میلیارد دلار حمل و نقل استقراض لایحه در مجلس تصویب در اوایل ماه مارس.

“امید من این است که در برخی از نقطه در ماه ژوئن ما قادر به شروع به از سرگیری جدید ما عادی و برخی از صورت ظاهر از مردمی که قادر به بازگشت به خانه دولت و جلسات رسمی, بنابراین من فکر می کنم ما باید برای دیدن و بسیار انعطاف پذیر به عنوان به آنچه که اتفاق می افتد Spilka در مصاحبه ای گفت:. “اما خط پایین ما کاملا نیاز به اطمینان حاصل شود که ما یک بودجه در جای خود برای ما و دولت ما دولت برنامه ها و خدمات ما در شهرستانها و شهرهای کوچک. آنها نیاز به برنامه ریزی نیز هست و امیدوارم که وجود خواهد داشت برخی از لوایح که انجام می شود.”

کمیته حمل و نقل Co-صندلی بهداشت ، یوسف Boncore همچنان به تقریبا ملاقات با مردم در مورد پیوند لایحه دولت “نمی تواند پا زدن می تواند به پایین جاده به طور مداوم در حمل و نقل بودجه و اصلاحات” او گفت:.

چند سال 18 میلیارد دلار اوراق قرضه بیل و همراه درآمد بسته در نظر گرفته شده به منظور بالا بردن بودجه برای زیرساخت های حمل و نقل با افزایش مالیات و یا هزینه های بنزین, شرکت, سوار-نقطه خدمات و خرید خودرو توسط شرکت های اجاره خودرو, شد آخرین صورتحساب برای پاک کردن خانه قبل از رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر اعلام وضعیت اضطراری در سراسر COVID-19 و الگوهای طبیعی از زندگی روزانه بودند را در خود نگه دارد به نفع اجتماعی فاصله.

مالیات بسته مواجه murkier آینده در سنا است. خواسته که در مورد لایحه Spilka گفت: “من مطمئن هستم که در حال حاضر زمان برای صحبت کردن در مورد مالیات است.”

نمایندگان مجلس به تازگی باید با تمرکز توجه خود را بر صورتحساب مربوط به COVID-19 و اقتصادی آن خرید اینترنتی از جمله موقت اخراج و سلب حق اقامه دعوی در مهلت قانونی تعلیق این سال MCAS تست الزامات و مسئولیت های اضافی برای حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

مجلس در این هفته برنامه هایی برای برگزاری اولین جلسه رسمی با کنترل از راه دور رای گیری گزینه برای اعضا به لایحه ای است که اجازه می دهد دولت به قرض گرفتن پول در این سال مالی و پرداخت آن را به عقب تا ژوئن 31 2021 به عنوان وسیله ای برای پل زدن شکاف در دولت و جریان نقدی و مجموعه های مالیاتی. رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر ماه گذشته اعلام کرد 15 آوریل مالیاتی-تشکیل پرونده مهلت خواهد بود تحت فشار قرار دادند به ماه جولای معکوس تاخیر در فدرال تاریخ تشکیل پرونده.

Spilka گفت: سنا طرح را که بیل در “آینده نزدیک” در طول یک جلسه رسمی است که “متفاوت خواهد بود از چگونه ما معمولا نگه formals.” به جای جمع آوری کامل خود را به عضویت این اتاق برای جلسات رسمی هر دو شاخه شده اند جلسه ای در به آرامی با حضور در جلسات رسمی که در آن بحث و ثبت رول تماس آرا امکان پذیر نیست و هر یک قانونگذار اعتراض می تواند به توقف لایحه پیشرفت.

نمایندگان مجلس نیز اخیرا به تصویب لوایح در حال گسترش رأی-با-ایمیل گزینه برای بهار شهرداری انتخابات و به ویژه انتخابات پارلمانی بهار در این مسابقات است که می تواند در اطلاع رسانی به تصویب اضافی رای گیری اصلاحات.

دو انتخابات ویژه برای پر کردن سنا خالی — صندلی های گذشته برگزار شده توسط حزب جمهوری خواه سنسور. Vinny deMacedo پلیموت و همین Humason از وستفیلد — در حال برنامه ریزی برای مارس 19. هر چند دولت باقی مانده است در این میان افزایش COVID-19 مورد در اواخر آوریل Spilka گفت که او معتقد است که تاریخ است که هنوز هم امکان پذیر است.

“من باور دارم که اکثریت قریب به اتفاق مردم امیدوارم رای توسط ایمیل و سپس شهرها نیاز بسیار کوچکتر رای گیری کمک و آنها را با وزیر امور خارجه را به جای اما دوباره امید و میل به واقعا مستقیم مردم به پست الکترونیکی-در برگه های رای” در اشلند دموکرات گفت.

کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت: در طول یک آخر هفته تلویزیون ظاهر است که “اجتماعی فاصله می خواهد با ما از طریق تابستان واقعا اطمینان حاصل شود که ما محافظت از یک دیگر حرکت می کنیم از طریق این فاز است.”

Spilka گفت: برنامه ریزی نیز باید شروع به در حال حاضر برای چه سپتامبر. 1 حالت اولیه و نوامبر. 3 انتخابات عمومی خواهد بود با سلامت عمومی چشم انداز برای پاییز هنوز نامشخص است.

“آن را سخت بدانید که چه نوامبر خواهد بود اما ما نیاز به شروع به برنامه ریزی در حال حاضر به زمان را به وزیر امور خارجه به زمان برای تمام شهرها و شهرهای’ کارمندان ادارات به برنامه ریزی بسیار قوی تر رای گیری توسط ایمیل با یک زمان مناسب و معقول و اوایل دوره رای گیری,” او گفت:.

یک جفت به تازگی ثبت صورتحساب مجلس سنا هر دو در انتظار قوانین انتخابات کمیته رسیدگی به موضوع پست الکترونیکی-در رای گیری برای این سقوط در انتخابات ،

یکی ظ توسط رهبر اکثریت سنا سینتیا Creem (ع 2653) ایجاد پنج روز در اواخر ماه آگوست اوایل رای گیری دوره قبل از اولیه و اجازه می دهد که رای دهندگان به درخواست اولیه رای گیری رای گیری بود از طریق پست به خانه خود را و سپس بازگشت خود را به اتمام رای گیری از طریق پست.

یکی دیگر از لایحه در سنا را … Becca Rausch (ع 2654) و در خانه با تشکر. Adrian Madaro (HD 5026) را ارسال هر ثبت نام رای دهندگان انتخابات توسط ایمیل با اعتباری بازگشت پاکت برای هر دو Sept. 1 اولیه انتخابات و نوامبر. 3 انتخابات عمومی. Unenrolled اولیه رای دهندگان امر نیاز به درخواست خاص حزب رای گیری. این لایحه همچنین به طور دائم اعلام نوامبر روز انتخابات به عنوان یک حقوقی تعطیلات.

مکمل هزینه های لایحه در سنا تصویب اکتبر گذشته شامل پنج روز اولیه رای گیری دوره قبل از سپتامبر. 1 اصلی اما این است که زبان زنده ماندن نیست, کنفرانس, کمیته مذاکرات با خانه و شامل نمی شد در نسخه ای که در نهایت به قانون تبدیل شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>