توسط جولی CARR SMYTH

کلمبوس, اوهایو (AP) — تنش بود ضخیم در هوا. پس از 10 متوالی آرا که در آن یک مرد دیگر تا به حال به دست آورد حمایت بیشتر از لری سرپرست خانوار مورد علاقه نامزد به بعد اوهایو مجلس با سرپرست خانوار تکیه داد بی سر و صدا در صندلی خود را با اسلحه با اطمینان تکیه پشت سر خود را.

طبق معمول او در حال بازی این بازی طولانی.

خواه در حال حاضر متهم در یک 60 میلیون دلار فدرال رشوه کاوشگر در حال کمک به یک monthslong بن بست بیش از speakership که آورده اوهایو قانونگذاری به یک وقفه در سال 2018 و در سمت چپ یک دنباله از مرعوب, دلسرد نمایندگان در راه خود را.

قبلی مجلس استعفا استعفا شد. سرپرست خانوار می خواستم یک نماینده در این کار تا زمانی که او می تواند اجرا برای دوره دو ساله خود را چند ماه بعد. حتی اگر مرد خود را از دست داده و در حال حاضر هر چند او در شمارش آرا و اندازه تا وفاداری به آینده را به عنوان رول گرفته شده است دوباره و دوباره.

نامزد پیشرو پس از Rep. Ryan Smith شد سخنران آن روز در 11 رای. اما سرپرست خانوار خواهد این کار را شش ماه بعد با مهم حمایت از او به انتظارنشسته بودند — از دموکرات ها. با وعده همکاری دو حزبی استاد dealmaker تا به حال یک بار دیگر بدست آنچه او می خواست.

“یا بیش از 18 سال گذشته این افتا بدست کوچکتر یا من بدست بزرگتر” سرپرست خانوار که تا به حال قرار داده و در چند پوند از گذشته در خدمت به عنوان سخنران از سال 2001 تا 2004 کنایه آمیز در اندک جنوب اوهایو لگدمال به عنوان او در زمان gavel.

او بازگشت پیروز شده بود, به دست آورد, یک شاهکار دادستان فدرال در حال حاضر می گویند سوخت بود میلیون ها دلار از پول رشوه قریب به خانواده و همکاران خود را برای عبور از یک هسته ای نجات بیل او را قهرمان به زودی پس از او تعالی.

با توجه به شکایت کیفری, خانواده و همکاران خود را صرف این پول برای تقویت خود از نظر سیاسی و شخصا به مرحله اغلب تند و زننده مبارزات انتخاباتی برای انتخاب سرپرست خانوار وفاداران به خرید رای برای نجات بیل و سم پس از آن تلاش برای لغو آن است.

سرپرست خانوار, 61 بود که به طور گسترده ای اعتقاد بر این بوده است موقعیت خود را برای اجرا به استاندار. با پایین-صفحه اصلی رفتار و در رشته علوم سیاسی مزرعه بچه و یک بار نماینده بیمه که پدر شش است آپالاچی روستایی مشخصات که تمایل به کار با اوهایو رای دهندگان. دو آیکون از اوهایو سیاست — چهار-ترم فرماندار جیمز رودز و دموکرات Vern Riffe به میدان نبرد دولت, طولانی ترین خدمت مجلس — شد و از همان جنوب شرقی اوهایو منطقه است.

لباس پوشیدن و در تمام کمو سرپرست خانوار اعلام کرد و خود را “طرفدار تفنگ pro-زندگی مسیحی محافظه کار” در شدت تولید 2018 آگهی مبارزات انتخاباتی که در آن او به ضرب گلوله یک مجموعه تلویزیونی با یک تفنگ. او یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی که درگیری با ایران با رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine بیش پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این coronavirus امتناع از دان یک تا بعد از ظهر شنبه هنگامی که او در یک ماسک به عنوان او خارج شد فدرال دادگاه است.

جمهوریخواه ریچارد Finan بود که در اوهایو در سنای رئیس جمهور زمانی که سرپرست خانوار آخرین سخنران به یاد سرپرست خانوار بودن در زیر ابر های مختلف FBI تحقیقات زمانی که او در سمت چپ دفتر با توجه به محدودیت مدت در سال 2004.

زودتر FBI پروب سرپرست خانوار منجر به هیچ اتهام و در نهایت کاهش یافته است اما Finan گفت: او سوال شد توسط اف بی آی است. آن را ناشی از اتهامات سنگین دست جمع آوری کمک تاکتیک های استفاده شده توسط سرپرست خانوار و تیم او از جمله دستیاران که تا به حال نوشته شده از یک راز یادداشت ترسیم یک طرح به “از بین بردن” سیاسی حرفه ای از آن وزیر امور خارجه کن بلکول سیاه جمهوری خواه که افزایش سیاسی ستاره بود برای تحت الشعاع قرار دادن سرپرست خانوار است.

“من شگفت زده” Finan گفت: از سرپرست خانوار را بازداشت. “ارتباط من با او زمانی که من وجود دارد خوب نیست.”

آن آغاز شد و با Finan نیاز به پیدا کردن یک محل در سنا برای آن دولت Rep. بیل هریس پس از آن دوران را زشت سخنران مبارزه است. سپس سخنران JoAnn دیویدسون تا به حال زده معامله اجازه می دهد هریس و سرپرست خانوار برای به اشتراک گذاشتن speakership هر مصرف یک سال است. سرپرست خانوار مشغول به کار مخفیانه علیه ایران ماه تا او صف رای کافی به آن تماس بگیرید و این کار را برای خود.

Finan دارای یک حافظه زنده از شرکت در hourslong بودجه مذاکرات با سرپرست خانوار و پس از آن-رژیم صهیونیستی. باب تفت هر سه خواهان آنها به عنوان تلاش برای حل و فصل یک 1.5 میلیارد دلار کسری در سال 2001. Finan گفت: معامله شد و در نهایت با چکش از حدود نیمه شب و تفت پیشنهاد “سه بزرگ” رفتن به سالن به عنوان یک گروه و به مطبوعات است.

“ما راه می رفت درب دفتر فرماندار, من تبدیل به اطراف و نگاه لری. او وجود ندارد. او رفته بود پشت درب” Finan گفت. “او رفت و برگشت به خانه و بعد او اعلام کرد کاملا متفاوت پیشنهاد پشتیبانی شده توسط OEA.”

اوهایو انجمن آموزش و پرورش است که دولت بزرگترین اتحادیه معلمان سخاوتمندانه سیاسی بازیکن.

اوهایو است از نزدیک تقسیم دولت وقتی که می آید به سیاست هر چند که نه هر کس را دیدم که سال 2001 مدرسه-بودجه مقابله است که در نهایت رفت و هیچ جا به عنوان یک منفی.

لایحه Phillis یک آموزش و پرورش لابی کمک کرد که مذاکره آن گفت که او نمی باید یک مشکل با سرپرست خانوار برخلاف همکار خواهان. در سرپرست خانوار نزدیک به دو دهه غیبت از خانه ملت دولت را خلاف قانون اساسی مدرسه-بودجه سیستم هرگز ثابت شده است. Phillis گفت: سخنران در تلاش بود به هر چیز نوک تیز مرکب راه حل است.

“من پریشان که مدرسه بودجه مسئله هنوز حل نشده است و من فکر می کنم لری سرپرست خانوار تا به حال در ذهن حل و فصل آن,” او گفت:.

سرپرست خانوار تاکنون نادیده گرفته و خواستار استعفای خود را از حزب دموکرات و جمهوری خواهان به طور یکسان. اما با بنرهاي فدرال پروب مجموعه ای برای ماه اوت طولانی بازی در سرپرست خانوار را در دستور کار سیاست و آرمان های سیاسی است که در حال حاضر در یک جدول زمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de