منبع ویروس در خیلی خوشحال Generics هنوز هم یک راز

  • ننجنگود MLA Harshavardhan می گوید: در سطح بالا و فشار برای بازگشایی داروسازی شرکت.
  • پیل ثبت در کارناتاکا دادگاه عالی بر اساس سهل انگاری

میسور/Mysuru: در حالی که مقامات Mysuru دولت های منطقه در حال دست و پنجه نرم برای کشف منشاء رمان Coronavirus (COVID-19) در ننجنگود‘s خیلی خوشحال جنریک ها در کانون این بیماری در منطقه, گزارش های ارسال شده توسط پونا-بر اساس موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) گفت که ظرف وارداتی از چین توسط شرکت داروسازی نکردند و این ویروس از اژدها ملت است.

این گزارش تنها به عمیق تر به رمز و راز از ویروس منبع و تنها یک کامل پروب می تواند به فاش کردن منبع واقعی.

حتی خیلی خوشحال علوم زندگی محدود است و روشن است که وجود دارد هیچ اثری از COVID-19 ویروس در مواد اولیه وارداتی نمونه برداری از ننجنگود تسهیلات تابعه آن خیلی خوشحال Generics محدود است. آن را بیشتر گفت: این مایه تاسف است که یک درک غلط ایجاد شده در عمومی و رسانه ها در مورد مواد خام وارداتی از چین است.

شرکت روشن

علاوه بر این شرکت توضیح داد که اولین COVID-19 بیمار مثبت (P52) او را در سفر به چین و یا در هر سفر خارج از کشور در شش ماه گذشته. بیشتر, هیچ یک از کارکنان تست مثبت است. این بیانیه در ادامه گفت که در هر صورت P52 تا به حال هرگز هر گونه تماس با هر ماده خام و نه تا به حال نقش مهمی در دریافت, حمل و نقل, حمل و نقل یا ذخیره سازی مواد اولیه.

همه شواهد و شناخته شده حقایق علمی منتشر شده توسط مشهور جهانی سازمان های موجود تا کنون نشان می دهد که این ویروس می کند برای زنده ماندن بیش از 72 ساعت در هر سطح. مواد اولیه نمونه برداری از ننجنگود تسهیلات گرفته شده بود بیش از سه هفته از حمل و نقل برای رسیدن به گیاه از طریق مسیر دریایی و هیچ ویروس می تواند زنده ماندن در این مدت طولانی بر روی هر سطح شرکت ادعا کرد.

خیلی خوشحال Generics محدود در کارخانه خود واقع در ننجنگود تولید مواد اولیهی مورد استفاده در داروهای مورد نیاز برای حفظ بیمار زندگی از جمله آزیترومایسین Dihydrate و آزیترومایسین مونوهیدرات که مورد نیاز برای مبارزه با این تهدید جهانی از COVID-19.

ADGP بازديد خیلی خوشحال

دیروز اضافی مدیر کل پلیس Parashivamurthy و ننجنگود MLA B. Harshavardhan بازدید Morarji دسای مسکونی مدرسه در نزدیکی Sindhuvalli و بازرسی آزمایش های انجام شده بر کارکنان خیلی خوشحال Generics که در زیر صفحه اصلی قرنطینه.

MLA Harshavardhan گفت: ADGP که وجود دارد این است که در سطح بالا فشار برای بازگشایی خیلی خوشحال Generics. دولت نباید اجازه بدهد تا جامع پروب انجام شده است و منبع عفونت پاک است. Parashivamurthy مطمئن شفاف پروب و وزارت نمی خواهد تسلیم به هر نوع فشار است.

کاوشگر در: DHO

Mysuru بهداشت منطقه افسر دکتر R Venkatesh گفت: همه ممکن است علل شیوع بررسی شده بود از جمله واردات مواد شیمیایی از چین و بازدیدهای خارجی نمایندگان به پردیس. فیلم دوربین مدار بسته, شرکت, سوابق مورد بازدید جزئیات, سفر, تاریخچه مواد جنبش در حال جستوجو کرد.

پیل ثبت در دادگاه

در ضمن منافع عمومی دادخواهی ثبت شده است در کارناتاکا دادگاه عالی در برابر خیلی خوشحال Generics در زمینه سهل انگاری در حفاظت از کارکنان خود را از COVID-19. این شرکت بخشی از جايزه Bhartia ،

مدافع Geetha Mishra به دنبال دادگاه عالی برای مستقیم دولت برای اقدام علیه این شرکت به اتهام سهل انگاری در اقدامات پیشگیرانه

این یکی از اولین خوشه شیوع این بیماری همه گیر کوروناویروس در دولت است.

“….با توجه به بی دقتی/غفلت از دست زدن به این وضعیت توسط صاحب شرکت گفت: این COVID-19 در حال گسترش به نقاط مختلف Mysuru منطقه و همچنین سایر نقاط کارناتاکا دولت..” درخواست گفت.

“این ثبت شده است به عنوان یک برنامه به ما در اوایل پیل در کارناتاکا دادگاه عالی در ساقط در وزارت امور خارجه به دستگیری گسترش COVID-19 موارد است. این موضوع به احتمال زیاد شنیده می شود در هفته آینده گفت:” وکیل G. R. موهان, مدافع برای درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im