برخی از ما تولید کنندگان متحده بازگشایی میان فشار سیاسی

توسط کالین طولانی ژن جانسون و مایک CORDER

سیاتل (AP) — بوئینگ و حداقل یکی دیگر ایالات متحده سنگین-تولید کننده تجهیزات تولید از سر گرفته و برخی از ایالت نورد تهاجمی بازگشایی برنامه دوشنبه با وجود در سراسر کشور نگرانی وجود دارد نه به اندازه کافی تست و در عین حال برای حفظ coronavirus از بازگشت.

در یکی از مهمترین و قوی حرکت می کند و در عین حال گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی مجدد اقتصاد دولت قبل از پایان هفته. کمپ گفت: ورزشگاه, سالن مو بازی بولینگ کوچه و تو سرو می تواند بازگشایی جمعه به عنوان طولانی به عنوان صاحبان دنبال سخت اجتماعی فاصله و بهداشت مورد نیاز است.

بوئینگ گفت: این قرار دادن حدود 27000 نفر به کار این هفته ساختمان جت مسافری در سیاتل-منطقه گیاهان با ویروس-کاهش احتیاطی در محل از جمله ماسک های صورت و مبهوت شیفت. Doosan بابکت یک مزرعه تجهیزات ساز و داکوتای شمالی بزرگترین تولید کننده اعلام کرد بازگشت حدود 2200 کارگران در سه کارخانه در سراسر کشور.

این reopenings آمد در میان اقتصادی تنگی که قیمت نفت سقوط به زیر صفر در روز دوشنبه و سهام و اوراق قرضۀ دولتی نیز کاهش یافته است وال استریت بود. هزینه یک بشکه خام ایالات متحده تحویل در ماه مه کاهش یافت و به منفی $37.63. آن را در حدود 60 دلار در آغاز سال است.

در جای دیگر در سراسر جهان گام به گام reopenings بودند در جریان است در اروپا که در آن بحران را آغاز کرده است به جزر و در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا و آلمان است. بخش هایی از این قاره هستند و شاید هفته های آینده ایالات متحده در عفونت منحنی ویروس است که منجر به کشته شدن حدود 170,000 نفر در سراسر جهان با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کسب و کار است که آغاز به کار دوباره در ایالات متحده به احتمال زیاد باعث خواهد شد خوب با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در یک زمان هنگامی که آن را به طور آهسته از میلیاردها دلار کمک به شرکت های. اما reopenings اعلام کرد یک قطره در سطل در مقایسه با بیش از 22 میلیون آمریکایی پرتاب شده از کار با این بحران است.

در یک اختلاف که تبدیل شده nakedly سیاسی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مهیج به راه اندازی مجدد اقتصاد singling خارج دموکراتیک به رهبری آمریکا و egging معترضان که احساس فرمانداران در حال حرکت بیش از حد به آرامی.

در چندین ایالت از حزب جمهوری خواه-led — فرمانداران گفت: آنها تا به حال دیده می شود نشانه هایی که coronavirus منحنی بود و مسطح ساخت این امکان را برای شروع بازگشایی کسب و کار و فضاهای عمومی.

کمپ یک جمهوری خواه گفت: کاهش اورژانس بازدیدکننده داشته است توسط مردم با علائم شبه آنفولانزا نشان داد که عفونت شد و پایین رفتن. اما او همچنین اذعان کرد که گرجستان در حال عقب مانده در COVID-19 تست و اعلام طرح های جدید به سطح شیب دار آن را.

تگزاس روز دوشنبه آغاز شد و یک هفته از آهسته reopenings شروع کردن با پارک دولت, در حالی که مقامات گفت که بعد از آن در هفته ها اجازه داده می شود به ارائه منظقه خدمات. تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی روز دوشنبه اعلام کرد که کسب و کار در سراسر بسیاری از دولت آغاز خواهد شد بازگشایی به عنوان اوایل هفته آینده اگر چه منظور پوشش نمی دهد شهرستانهای با بزرگترین شهرستانها از جمله نشویل تنسی ناکسویل و Chattanooga. هر دو کشور در حال رهبری جمهوری خواهان.

جمهوری خواه غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت روز دوشنبه گفت که او اجازه می دهد بیمارستان شروع به انجام روش انتخابی اگر امکانات ملاقات نامشخص مجموعه ای از معیارهای در حالی که دموکرات کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس روز دوشنبه گفت که او می خواهم اجازه دهید خود را در سطح ایالت اقامت در خانه سفارش منقضی هفته آینده به عنوان طولانی به عنوان سخت اجتماعی فاصله و فرد دیگر اقدامات حفاظتی خود ادامه داد.

اما فرمانداران از بسیاری از کشورهای دیگر گفت: آنها فاقد تست منابع آنها نیاز دارید و هشدار داد که آنها می تواند ضربه های موج دوم از عفونت داده شده که چگونه مردم با هیچ علائم هنوز هم می تواند در گسترش این بیماری است.

“که در این دولت در واقع معتقد است که آنها به مراقبت بیشتر در مورد جت اسکی از صرفه جویی در زندگی افراد مسن و یا افراد آسیب پذیر?” دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اظهار داشت: با اشاره به محدودیت های اعمال شده در محل خود دولت است. “این عمل نیست و ما در مورد فرد مناسب برای جمع آوری. آن را در مورد پدر و مادر ما ” حق زندگی می کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر به شکایت دارند که “چپ رادیکال” و “هیچ چیز دموکرات” هستند “بازی بسیار خطرناک بازی سیاسی” با شکایت در مورد یک تست کمبود. در همان زمان معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: فرمانداران که واشنگتن در حال کار در سراسر ساعت به آنها کمک کند تا سطح شیب دار تست.

مرگ و میر در ایالات متحده بود و در بیش از 40,000 — بالاترین در جهان با بیش از 750,000 تایید عفونت توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد. این ارقام واقعی هستند که بسیار بالاتر در بخشی به دلیل محدود تست و مشکلات در شمارش مرده است.

در تحولات دیگر:

— جمهوریخواهان مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان اعلام کرد که دولت قادر خواهد بود برای تست 500,000 بیشتر مردم برای COVID-19 با تشکر از حمل و نقل از آزمون از کره جنوبی. همسرش, Yumi هوگان که کره ای-آمریکایی مذاکره حمل و نقل با مقامات کره. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک بعد از ظهر جلسه که استانداران مانند هوگان و لیبریا J. B. پریتزکر ایلینوی را درک نمی کنند آنها در حال حاضر تست ظرفیت آنها نیاز به شروع فاز اول بازگشایی کشورهای خود را.

— ماساچوست پدید آمده است به عنوان یک هشدار دهنده نقطه داغ سرایت با بیش از 1700 کشته و مقامات امیدوار به خم منحنی از طریق تهاجمی قرارداد ردیابی.

— نیویورک با بدترین شیوع بیماری در کشور گزارش شده است که بستری شدن در بیمارستان در کشور را وارد و روز مرگ و میر در 478 شد که کمترین میزان در سه هفته از اوج نزدیک به 800. هنوز هم این شهر لغو شد و طی آن بزرگترین ژوئن حوادث: پورتوریکو روز رژه اسرائیل رژه و راهپیمایی همجنسگراها.

— یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در مینه سوتا بود تعطیل پس از شیوع وجود دارد. اما آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز حاضر به منظور بسته شدن هر کشتارگاه در دولت است که در حال دیدن هشدار دهنده را افزایش می دهد در COVID-19 و گفت: “بدون آنها زندگی مردم و تامین مواد غذایی ما خواهد بود نهفته است.”

بسیج توسط راست های بسیاری از آمریکایی ها گرفته اند به خیابان ها در مکان هایی مانند میشیگان و اوهایو و ویرجینیا شکایت که در حال خاموش شدن ناگهانی از بین بردن معیشت خود و زیر پا گذاشتن حقوق خود است.

اما دکتر Anthony Fauci, دولت بالا عفونی-بیماری کارشناس هشدار داد در ABC: “مگر ما این ویروس را تحت کنترل بهبود واقعی اقتصادی است که قصد ندارم به اتفاق می افتد.”

بوئینگ خاموش شدن به اثر رفت مارس 25 کارگران پس از آزمایش مثبت برای این ویروس و یک بازرس برای شرکت درگذشت. واشنگتن دولت برای اولین بار به دیدن یک سنبله در COVID-19 موارد و قوانین سختگیرانه خاموش کردن دستورات است که به کمک tamp ویروس پایین.

بحران را تشدید مشکلات در بوئینگ است که در وخیم مشکل مالی و تحت تحقیقات فدرال بیش از دو سقوط آن 737 MAX jetliner که به کشته شدن 346 نفر است.

نمایندگان اتحادیه روز را صرف قدم زدن در کارخانه به دیدن آنچه در پادمان قرار داده شده است در محل.

در بابکت دوسان سخنگوی استیسی Breuer گفت: بازگشایی پس از دو هفته را صرف قرار دادن در اقدامات ایمنی.

“قطعا وجود دارد هنوز هم برخی از نگرانی و ما احساس 100% بی خطر است ؟ بدیهی است که نه” گفت: ویلیام ویلکینسون یک بابکت جوشکار و رئیس جمهور از یک, United Steelworkers اتحادیه های محلی. او گفت: کارگران وجود دارد با پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله آنها از یکدیگر است.

حتی با وقوع کاهش در اماکن رئیس سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus, هشدار, “بدترین هنوز جلوتر از ما.” او مشخص نکرد که چرا به اعتقاد او ، اما وجود نشانه های این ویروس تورم در آفریقا که در آن سیستم مراقبت های بهداشتی در وضعیت بدی است.

___

طولانی گزارش از واشنگتن است. Corder گزارش از لاهه هلند است. AP نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im