Snowbirds “الهام بخش مردم”: نیروی هوایی دامپزشک

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

به ظاهر آگاه از آنچه Snowbirds تیم instils کانادایی در آن مقطع کشور, تور دوبله شد عملیات الهام بخش در نظر گرفته شده به کشور امیدواریم که در طول روز تاریک.

“همین دلیل است که آن را بسیار غم انگیز راه این اتفاق افتاده است …,” هریسون می گوید. “همه این کار را برای بالا بردن روحیه مردم و در حال حاضر مردم واقعا غم انگیز و احساس نوع تخلیه و اجازه دهید پایین. و سپس آن را دشوار برای Snowbirds بیش از حد.”

پس از جان سالم به سقوط و از دست هم تیمی های Harrison درک از دست دادن Snowbirds باید به مبارزه با. بنابراین مشکل شد و او از مرگ یکی از زمان جنگ هم تیمی های Harrison ماند در تماس با مرد جوان را تا زمانی که او درگذشت.

“این بسیار صمیمی (جامعه)” او می گوید: از پرواز اسکادران یا تیم های, آیا مبارزه با هم در عمل و یا پرواز در کنار یک تیم مانند Snowbirds. “آن را واقعا تاثیر را بر روی آنها.”

به عنوان افکار خود را در مورد چرا Snowbirds ادامه به نگه داشتن قلب مردم است و تصورات هریسون به سادگی می گوید: “من فکر می کنم آنها الهام بخش مردم است.”

“مردم به نظر می رسد هرگز خسته از تماشای آنها را به انجام,” او می گوید. “من نمی دانم چه کلمه ای است, اما از آن نوع الهام بخش شما. شما احساس افتخار از آنها است.”

[email protected]

twitter.com/LPHeatherP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>