سیگار مقصر گروتون آتش که مجروح ساکن آتش نشان

گروتون — گروتون رئیس آتش نشانی استیل کوردی و دولت آتش مارشال پیتر Ostroskey پنج شنبه اعلام کرد که علت ژوئن 1 آتش سوزی در خیابان اصلی در گروتون که مجروح ساکن و یک آتش نشان بود دفع نامناسب از سیگار کشیدن مواد — سوم زمان تا کنون این سال که آتش سوزی جدی در بیشتر لوول برانگیخته شد ،

آتش سوزی در Winthrop محل 373 اصلی خیابان درست در قلب گروتون گزارش حدود 2 p. m. و به سرعت گسترش یافته و در طول چند واحد ساختمان به دلیل آن را به یک فضای اتاق زیر شیروانی که در آن وجود دارد هیچ آبپاش حتی اگر بخش هایی از این ساختمان به آبپاش با توجه به Ostroskey و کوردی.

“در این ساختمان در خصوص وجود ندارد آبپاش در اتاق زیر شیروانی منطقه” کوردی گفته شده خورشید در این روز از آتش است. “بنابراین به عنوان آتش پیشرفت در خارج از ساختمان کردم و به اتاق زیر شیروانی وجود دارد آبپاش به سرکوب که آتش است. آبپاش در اتاق زیر شیروانی منطقه می کردم واقعا تفاوت ساخته شده است.”

جان Winkler

گروتون آتش نشانان خاموش یک ساختار آتش سوزی در 373 خیابان اصلی در اوایل این تابستان. خورشید/اسکات LaPrade

یکی از ساکنان دچار جزئی صورت در اثر استنشاق دود و آتش نشانی دچار آسیب دیدگی جزئی در حالی که مبارزه با شعله های آتش با توجه به کوردی. هر دو درمان در بیمارستان های محلی و منتشر شد.

در یک اعلامیه مطبوعاتی مشترک صادر شنبه توسط اداره آتش نشانی و خدمات کوردی و Ostroskey گفت: فروغ در آغاز بیرونی سازی گنجه در مقابل 8-ساختمان واحد آپارتمان به علت دفع نامناسب از سیگار کشیدن مواد. آن را به سرعت گسترش به ساختمان باعث حدود 800.000 دلار خسارت آنها گفت.

“این ساختمان در مجموع از دست دادن و تمام سرنشینان شده است آواره” مقامات گفت: در آزادی مطبوعات.

ناشناس آتش نشان است که بود مجروح شده است تمایل به همکار آتش نشانان در طول یک آتش سوزی در 373 اصلی خیابان گروتون در ژوئن 1. خورشید/اسکات LaPrade

کوردی و Ostroskey گفت: گروه خدمات آتش جریان مبارزات انتخاباتی برای ترویج ایمنی با سیگار کشیدن مواد دوبله قرار داده و آن را. تمام راه را. در هر زمان.

“دفع نامناسب از سیگار کشیدن مواد است که علت آتش سوزی و مرگ و میر” Ostroskey گفت. “خوشبخت است این آتش نیست در نتیجه مرگ اما 40 درصد از ماساچوست آتش مرگ و میر در این سال بوده است به علت سیگار کشیدن است.”

یکی از کسانی که مرگ و میر رخ داده است فقط یک شهر دور در چلمزفورد که در آن 58 ساله کالین Konkel درگذشت حدود دو هفته پس از مارس 1 آتش که در سمت چپ او به شدت مجروح شدند. پس از بررسی Ostroskey گفت که فروغ ناشی از دفع نامناسب از سیگار کشیدن مواد به عنوان به خوبی.

در این آتش کوچک اما صندلی Konkel خوابش برد سوخته بود به عنوان سر بارانی فعال و خاموش آتش زمانی که سیگار کشیدن, مواد, گیر افتاد, Konkel صندلی در آتش است. که فروغ رخ داده در نزدیک به یک نام تجاری-ساختمان های جدید در شاهراه جاده ها است.

یکی دیگر از فروغ در چلمزفورد در صفحه اصلی موبایل در 2 ماسون Ave. نیز مقصر دفع نامناسب از سیگار کشیدن مواد در اوایل این تابستان.

در اعلامیه مطبوعاتی در مورد گروتون شعله کوردی و Ostroskey همچنین با اشاره به ساختمان خرپا, ساخت و ساز که منجر به شکست به سرعت در آتش سوزی و, که, مجبور, آتش نشانان به سرعت جستجو ساختمان برای ساکنان در طول فروغ.

“آتش نشانان از خروج از ساختمان را دیدم سقف سقوط اتفاق می افتد در پشت آنها” کوردی گفت.

آنها همچنین با اشاره به عدم آبپاش در طول 8 واحد ساختمان بود که با توجه به سن آن. ساختمان های جدید به همان اندازه باید آبپاش در سراسر اما Winthrop محل تنها آبپاش در راهروها و راه پله. کوردی گفت: آبپاش در فضای ذخیره سازی و اتاق زیر شیروانی می توانست منجر به یک مقدار نتیجه ای متفاوت.

“این آتش یک مثال نخست است چرا خدمات آتش نشانی همچنان به فشار برای تغییر در ساختمان وزارت امور خارجه کد نیاز به سیستم های بارانی در تمام واحدهای مسکن. در حالی که ساختمان کد نیاز به آبپاش در چند خانواده و بزرگتر ترین ساختمان های تجاری همین نمی توان گفت برای یک و دو خانواده است که در آن آتش سوزی بیشتر مرگ و میر رخ می دهد” کوردی گفت: در آزادی مطبوعات. “به وضوح نیاز به یک تغییر میباشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو