سایت سابق منطقه دادگاه می تواند تبدیل به یک پارکینگ

لوول — یک ایستگاه پلیس ممکن است در کارت برای دادگاه در هرد خیابان — اما می تواند یک پارکینگ ؟ به عنوان مقامات

توسط ATSHNEWS در 25 تیر 1399

لوول — یک ایستگاه پلیس ممکن است در کارت برای دادگاه در هرد خیابان — اما می تواند یک پارکینگ ؟

به عنوان مقامات وزن چه چیزی برای انجام با در حال حاضر خالی دادگاه در 41 هرد سنت این شهرستان است و با توجه به پاره کردن پیری اگر چه تاریخی ساخت. در این محل آن را خواهد ساخت 120-فضای پارکینگ "تا زمانی که توسعه آینده مشخص شده است" با توجه به یادداشتی از شهرستان.

عضو شورای شهر رادنی الیوت فرار یک شورای شهر سرمایه گذاری فرعی بحث در مورد این پیشنهاد در ماه گذشته. او گفت که این مفهوم است که در مراحل اولیه و پول متعهد شده است برای این پروژه است.

"این شهرستان می خواهد به مطمئن شوید که اموال در حال توسعه و توسعه یافته به شیوه ای مناسب," او گفت:.

یک یادداشت برای شورای شهر از دستیار شهرستان مدیر دایان Tradd توصیف پیشنهاد و مراحل لازم برای خرید زمین های دولتی و ساختمان از تقسیم دارایی های سرمایه ای مدیریت و تعمیر و نگهداری.

ارزیابی ارزش اموال $485,000 قیمت DCAMM اظهار داشت: قبل از شیوع کروناویروس بود غیر قابل مذاکره, با توجه به یادداشت. در جلسه ماه گذشته مقامات شهر امیدوار بودیم با تغییر شرایط ممکن است اجازه می دهد برای قیمت بیشتر مذاکرات است. مالی فرعی شهرستان خواست مدیر آیلین _tenor به ادامه بحث در مورد اموال با دولت است.

تخریب ساختمان است که انتظار می رود هزینه یکی دیگر از $800,000. مقامات برآورد ساخت و ساز از یک 120-فضای پارکینگ خواهد هزینه 250.000 دلار با تجمعی برچسب قیمت بیش از 1.5 میلیون دلار.

Tradd گفت: سرمایه گذاری فرعی زیادی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک پارکینگ موقت — فقط تا بهتر توسعه فرصت ناشی میشود.

"روزی من فکر می کنم آنها را واقعا خوب برای استفاده از این, اما در حال حاضر ما باید خوب استفاده موقت است که در پارکینگ که ما می دانیم که مورد نیاز است," او گفت:.

او نوشت: این پروژه می تواند به راحتی مسائل را با محدود پارکینگ برای همیلتون کانال نوآوری منطقه یا HCID و مرکز شهر.

این لوول دادگستری مرکز ساخته شده بود در HCID به خانه دادگاه قبلا در هرد خیابان. ساختمان افتتاح شد در ماه مارس با بسیار محدود پارکینگ. این شهرستان در حال احداث $34.5 میلیون پارکینگ در این نزدیکی هست که انتظار می رود به طور کامل در ماه اکتبر. دادگاه کارکنان در محل جدید خواسته شده است به پارک در پایین قفل گاراژ و یا در بسیاری سابق دادگاه در هرد خیابان.

الیوت گفت که او مردد به حرکت رو به جلو در پارکینگ پروژه مگر اینکه این شهرستان نشان می دهد بسیاری را تولید سود از طریق هزینه پارکینگ.

"من نیاز به مراجعه به یک جریان درآمد," او گفت:. "من نیاز به دیدن آن است رفتن به هزینه مالیات دهندگان هر بیشتر."

به تخریب ساختمان های شهر نیز نیاز به کسب اجازه از ماساچوست تاریخی کمیسیون. این شهر ارسال کرده است یک پیش نویس مورد نیاز اطلاع رسانی به کمیسیون.

در ماه فوریه کمیسیون نوشت: پیشنهاد پارکینگ پروژه را یک "عوارض جانبی" در اموال و پیش بینی کار با شهر و دولت "به دنبال راه هایی برای جلوگیری از به حداقل رساندن و یا کاهش عوارض جانبی از پیشنهاد تخریب" با توجه به این یادداشت.

در پاییز گذشته در این شهرستان مورد بررسی با استفاده از هرد ساختمان خیابان برای یک مقر جدید برای لوول اداره پلیس.

در آن زمان _tenor گفت: نمایندگان سابق دادگاه بود که در "شرایط بسیار فقیر" ضعیف پیکربندی شده برای شهرداری استفاده می کند و حدود یک سوم از اندازه از آنچه مورد نیاز است برای یک مقر پلیس با توجه به 2015 است. این امر نیز به مراتب کمتر فضاهای پارکینگ — عنوان کمی تا 40 لکه — از 345 فضاهای پارکینگ شهرستان پهنه بندی نیاز برای این حجم از ساختمان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب