توسط داگ فرگوسن

HILTON HEAD ISLAND, S. C. (AP) — وب سیمپسون و Bryson DeChambeau شد تجارت birdies با بسیار متفاوت بازی. Rory McIlroy فرار کردن به اندازه کافی birdies را کاهش دهد. و بزرگترین حرکت از روز در RBC میراث متعلق به یک بازیکن که از آن ساخته شده به این دوره نیست اما توپ را روی گوه.

نیک Watney شد, پاورقی در تاریخ گلف جمعه به عنوان اولین بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus.

“من کمی شوکه شد به صداقت” گفت: Vaughn, تیلور, که بازی با Watney در دور باز و رفت و برای تست بلافاصله پس از 69. “قلب شروع مسابقه رو کمی عصبی است. فقط امید نیک را به خوبی انجام می دهند و ما از این طریق دریافت کنید.”

Watney آزمایش منفی زمانی که او وارد سهشنبه, تجربه کرده, علائم جمعه و در زمان آزمون دیگری که برگشتم مثبت است. او در حال حاضر چهره خود انزوا برای حداقل 10 روز به این مسابقات می رود.

آخر هفته وزوز در بندرگاه شهر ارقام به حدود بیش از birdies و bogeys.

سیمپسون رو آخرین کلمه با 6 پا مرغک خود را نهایی سوراخ در شماره 9 برای 6-تحت 65 به او یک شات سرب پس از دیگری بعد از تماشای DeChambeau و اضافی 40 پوند از توده نوسان از کفش خود را به صورت 64. DeChambeau ساخته شده شش birdies در پشت خود نه گم شده 5-پاورقی در گذشته که می توانست گره خورده است به این منجر شود. کوری Conners نیز یکی پس از bogey-رایگان 63.

“این بسیار رضایت بخش دانستن من نزدیک به عنوان طولانی به عنوان برخی از این بچه ها و من قادر به نوع استفاده از مهارت های من از راه دور کنترل و شکل دادن به انتخاب من تا زمانی که من هستم 40 متری یا 30 متری پشت این بچه ها” سیمپسون گفت. “من می خواهم به آن ضربه بیشتر است. من مجموعه ای از در سفر سه سال پیش به قوی تر ضربه آن بیشتر اما انجام آن بسیار کندتر از Bryson. اما او ساخته شده آن را آسان و بدون درز.”

سیمپسون در 12-زیر 130 و نمره باقی مانده مفتول در کویل. رعد و برق که نورد از طریق این جزیره و متوقف بازی برای دو ساعت تنها به بازیکنان زمان بیشتری را به صحبت در مورد Watney و انشعابات. McIlroy و Jordan Spieth که در تور PGA سیاست هیئت مدیره گفت: یک تست مثبت محدود بود به اتفاق می افتد به عنوان تور بازگشت از سه ماه تعطیلی به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“کل طرح در محل قرار داده شد و اگر نه کسی تست مثبت چه پروتکل و مراحل بعدی چیست,” Spieth گفت. “بنابراین من احساس اعتماد به نفس فقط در بودن در آن دسته از تماس های تلفنی در چه PGA TOUR را به انجام رفتن رو به جلو است و امیدوارم مخاطب ردیابی نمی شود به کسی دیگری تست مثبت درون حباب.”

McIlroy که شات 66 به برش را با یک شات به فراغت گفت: او را دیدم Watney در قرار دادن رنگ سبز قبل از آزمون نتیجه بازگردانده شد. بروکس Koepka بود که سه عکس پشت سر پس از 66 گفت: او را دیدم Watney در پارکینگ.

“این مایه تاسف نیک آن را کردم اما در همان زمان, امیدوارم, آن باقی می ماند و فقط با او می کند و گسترش” Koepka گفت. “از آنجا که من فکر می کنم ما باید یک مسئله بزرگ در دست ما اگر آن را نگه می دارد به عنوان هفته ادامه خواهد داد.”

برای خیلی از جمعه سیمپسون تا به حال منجر شود و DeChambeau بود نور افکن با باور نکردنی خود را به صورت فله و او ایستادگی مانند فانوس دریایی پشت 18th سبز.

او تصمیم گرفت در پایان فصل گذشته به قوی تر و بزرگتر به طوری که او می تواند چرخش سریع تر و آن را ضربه دیگر و تحول است توجه همه را. حتی در حالی که با اضافه کردن 40 پوند از جرم او نیست خود را از دست داد عشق به علم است. که آشکار بود در آخر خود را سوراخ.

DeChambeau تا به حال افتخارات و اجازه سیمپسون رفتن برای اولین بار پس او می تواند کشف کردن چه باید بکنید. سیمپسون poked خود ترکیبی 221 متری پایین fairway در 334-حیاط نهم ، DeChambeau تصمیم گرفتند برای یک 3-چوب عمدتا به دلیل او می ترسید او راننده را بیش از سبز.

او دو عمل خشونت آمیز نوسانات و huffed از نفس مانند المپیک وزنه بردار آماده شدن برای تمیز کردن و حرکت تند و سریع. او این خبر را افزایش تنها به گفتن “آه! بیش از حد چرخش dang آن است.”

آن را در بر داشت یک پناهگاه در مقابل سبز 309 متری دور شد و او به مراتب بیشتر ناراحت از دست رفته کوتاه زدن توپ مرغک حتی اگر خود را 64 او را از چپ به راست در ترکیب دوباره. او تمام نشده است بدتر از یک کراوات برای پنجم از ماه فوریه — تنها چهار مسابقات به دلیل همه گیر تعطیل گلف برای سه ماه.

“او شده است قادر به گرفتن این بدن است که او هرگز با قبل و هنوز بازی فقط به عنوان خوب اگر نه بهتر” سیمپسون گفت. “به طوری که واقعا چشمگیر است.”

این زمان به نظر نمی رسد به صدمه دیده و DeChambeau گفت: زمان در بدنسازی — و در بوفه خط — به او اجازه رفتن از یک توپ با سرعت حدود 188 مایل در ساعت به پایین 190s. که همیشه کار نمی کند در بندرگاه شهر در یک دوره است که بادها را از طریق اکس و DeChambeau ابراز تاسف است که او نبوده است قادر به “راه اندازی Kraken.”

حداقل او را عقب نگه در شام. DeChambeau می گوید تناسب اندام خود برنامه 2-برای-1 جیره غذایی از کربوهیدرات و پروتئین و “من به معنای واقعی کلمه فقط آن را داشته باشد. من از خوردن هر, در هر زمان.” اکثریت عمده این است که عضله برای سرعت بیشتر. او معتقد است که او می تواند آن را به 197 مایل در ساعت در یک دوره است که اجازه می دهد تا برای بیشتر رانندگان است.

بزرگترین سود است که در آن او را ترک می کند.

“از راه دور به دست آوردن کمک کرده است تا من ضربه 9-آهن و تبادل قاچ به سوراخ نسبت به ضربه 7-آهن و آهن 6,” او گفت:. “این یک تغییر بزرگ برای من است که به من اجازه رفتن و حمله پرچم خیلی بیشتر بود بیشتر تهاجمی نیست واقعا باید سعی کنید و آن جا را به این نقطه کوچک را در fairway در اینجا و واقعا حمله به کسانی که پرچم.”

سیمپسون بیشتر به نگرانی در مورد از DeChambeau. بیست بازیکن شد و در عرض چهار عکس از رهبری یک گروه که شامل Koepka و داستین جانسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو