‘عمل ساده مهربانی’: لوول عمومی, پرستار ارائه می شود عکسهای خانوادگی به بیماران

زسان | No comments

لوول — بروک Newell خواست او وجود دارد می تواند به نگه داشتن مادر بزرگ او در لوول عمومی بیمارستان بخش مراقبت های ويژه.

اما مانند بسیاری از بیمارستان LGH را محدود کرده است بازدید کنندگان برای جلوگیری از گسترش COVID-19. ترین Newell می تواند انجام دهد صحبت با مادر بزرگ خود را با چت تصویری و ارسال برخی از عکس های خانوادگی.

زمانی که مادر بزرگ از چهار را دریافت کرد عکس, او نمی خواهد اجازه دهید آنها را به یک پرستار ICU گفت: Newell. آنها به تصویر کشیده اعضای خانواده در مراسم عروسی و همه نوه ها — یک یادآوری شادتر.

روز بعد Newell مادر بزرگ درگذشت COVID-19.

“این باعث می شود من احساس می کنم مثل او نمی تواند به طور کامل به تنهایی. او می دانست که ما وجود دارد و او بود احاطه شده توسط عشق ما” Newell گفت.

در تلاش برای راحتی کسانی که در بیمارستان پرستار ثبت شده Jeanna ملاقات تحویل عکس های خانوادگی به بیش از یک دوجین از بیماران.

لوول کلی بیمارستان, پرستار سکسی ملاقات, r. n. از Nashua, چاپ و ارائه عکس های خانوادگی به بیماران در LGH در طول Covid-19 اضطراری است. (SUN/جولیا Malakie)

بیماران “تمام شده است بسیار خوشحال است و شما می دانید, من فکر می کنم کمی تعجب کرد اما پس از آن واقعا هیجان زده برای دیدن… و باید آن تصاویر را با آنها” ملاقات گفت.

ملاقات اول تحویل شد به یک دوست قدیمی پدر در ICU. خانواده بیمار بود “واقعا خدا را شکر قادر به حداقل سعی کنید وجود دارد در برخی از راه,” او گفت:.

“فقط دیدن آنها چگونه خوشحال بودند که من قادر به انجام این کار برای آنها ساخته شده من می خواهم به اشتراک گذاری است که شما می دانم که دیگر مردم رفتن را از طریق همان چیزی که” او گفت:.

در روز بعد خاموش ملاقات خرید یک پرینتر راه اندازی یک آدرس ایمیل جدید و راه اندازی تصاویر برای بیماران. او اعلام کرد که این سرویس از طریق رسانه های اجتماعی در مارس 16. توسط دوشنبه, او تا به حال تحویل عکس به 20 بيمار با چهار مطلب بروید.

“این تنها نوع از منفجر کرد و این واقعا یک تجربه باور نکردنی,” او گفت:.

ملاقات چاپ عکس ها از نوه برگزاری علائم و یادداشت های دست نویس پشتیبانی می کند. او موفق به دریافت یک تصویر از یک رادیو بازی Tom Petty را “I won’t Back Down.” یک زن و شوهر و حتی با استفاده از این سرویس به اعلام یک بارداری.

“من نمی دانم… داستان پشت هر یک, اما شما می توانید.. واقعا احساس می کنید برخی از آنها” ملاقات گفت.

عکس — ارسال شده از سراسر کشور — نیز اجازه پزشکان برای ارتباط با بیماران در سطح شخصی LGH مدیر خدمات اورژانس Tracie McPadden گفت.

“این عمل ساده از مهربانی نه تنها شادی به ارمغان آورد به بیماران مبتلا به آن داده است یک حس کنترل به خانواده هایی که فقط می خواهید می شود قادر به انجام کاری برای ماندن در تماس با دوست خود را یک” McPadden گفت. “این یک نمونه از برخی از باور نکردنی پرستاری نوآوری در لوول کلی است که بیرون آمدن از این بحران” او بعدا اضافه شده است.

فراتر از تصاویر برای بیماران “لوول کلی بود فقط واقعا باور نکردنی” Newell گفت. در مادربزرگش نهایی روز پرستاران و پزشکان راه اندازی تماس تصویری با اعضای خانواده.

“او قادر بود به ما بگویید که او ما را دوست داشت” Newell گفت.

ملاقات تحویل خانواده عکس در عرض یک روز پس از آنها ارائه شد. او در آنجا ماند در تماس با Newell برای تایید عکس ها ساخته شده آن را به مادر بزرگ او را کنار تخت و به او ارائه تسلیت.

“که فقط صحبت می کند حجم در مورد نوع فرد است که او است” Newell گفت: از ملاقات. “(او را) فقط نوع بشر شما می خواهید به عنوان یک پرستار است.”

ارسال عکس برای بیماران از طریق ایمیل به [email protected] شامل بیمار نام و نام خانوادگی و شماره اتاق اگر شناخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>