عکس اخراج ویندوز شکسته زیر آلبوکرک اعتراض

توسط راسل CONTRERAS

ALBUQUERQUE, N. M. (AP) — بخشی از مرکز شهر آلبوکرک باقی مانده بسته دوشنبه پس از اعتراض در امتداد مسیر تاریخی 66 خشونت تبدیل شد یک شب هنگامی که یک گروه از مردم را آتش زدند و ماموران گفت: آتشباری آنها.

افسران گزارش شده است که روسیه در مقابل تاریخی Kimo تئاتر پس از یک عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات منحل گفت: آلبوکرک سخنگوی پلیس گیلبرت Gallegos. بدون آسیب گزارش شده است.

وجود دارد آسیب به چند خواص در منطقه از جمله شکسته, ویندوز, برخی از غارت و آتش سوزی, او گفت:.

پلیس اعزام تیم های اضطراری به منطقه مرکز شهر به “جلوگیری از افرادی که در حال خرابکاری در اموال و باعث خشونت علیه پلیس” Gallegos گفت.

پلیس روز دوشنبه صبح شد مردم هشدار داده است که برخی از مناطق هنوز در محاصره به عنوان کسب و کار شروع به تمیز کردن.

روز یکشنبه جمعیت زیادی در راهپیمایی پایین مسیر 66 در اعتراض به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا. معترضان برگزار نشانه عینک ماسک و شعار می دادند: “می گویند نام خود را: جورج فلوید” و “دست ها بالا نمی شلیک کنید.”

زمانی که جمعیت وارد در لبه غربی مرکز شهر یکشنبه شب آنها را متوقف برگزار شد و یک لحظه سکوت برای فلوید که شد به سلامتی.

فعال آرتور بل, 35, گفت دیگر تظاهرکنندگان او “خسته از بودن صلح آمیز است.” او گفت سیاه پوست باعث می شود او را به یک هدف برای پلیس و او است که بانک مرکزی با این وضعیت.

بل گفته معترضان وجود خواهد داشت یکی دیگر از تظاهرات دوشنبه شب در مقابل آلبوکرک اداره پلیس مقر اما این تجمع خواهد بود “متفاوت است.”

زمانی که آسوشیتد پرس خواسته بل آنچه که او به معنای به او گفت: “به طور کلی می دهد و هرگز از تاکتیک های خود را.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de