به نظر می رسد شما همیشه آنچه شما برای پرداخت. که قطعا آنچه در این میانه کالج امنا کشف شده است.

ناراضی با یک گزارش ارزیابی خروجی MCC رئیس جمهور جیمز Mabry که بدن تصمیم به خودداری $24,000 تعادل به علت در مشاور $75,000 هزینه همراه با توضیح نوشته شده است از تصمیم خود.

امنا ساخته شده است این تصمیم به اتفاق آرا در طول پنج شنبه صبح جلسه مجازی.

هیئت مدیره استخدام انجمن حاکم بر تخته مشاوران (AGB) برای انجام یک “360 درجه” بررسی Mabry در واکنش به دانشکده اتحادیه رأی عدم اعتماد به رئیس جمهور و رئیس جیمز کمپبل در بهار گذشته.

اما Mabry اعلام کرد در ماه مه که او برنامه ریزی شده به بازنشسته در ماه ژوئن 2021 زمانی که او می شود 70.

زمان Mabry بازنشستگی متوجه اتفاقی رخ داده است فقط قبل از AGB انتشار آن بررسی محتویات آن Mabry هرگونه دانش.

زمانی که AGB بعد گزارش خود را اعضای هیئت مدیره شکایت کرده است که آن را نمی تمرکز بر Mabry به عنوان کارگردان به طور خاص در شناسایی Mabry نقاط قوت و ضعف است. AGB قرارداد این گزارش همچنین تصریح مشاوران ارائه می کنند یک همراه و همدم برای ارائه شفاهی. با توجه به متولی Cheryl هوارد که هرگز رخ داده است.

به نظر می رسید مشاوران نوسان دور از نقد Mabry او پس از بازنشستگی قصد شد و به جای متمرکز انرژی آن در کالبدشکافی این افراد است که آنها را استخدام هیئت امنا.

امنا موافق است که Mabry ملاقات کرده است و خود را بیش از حد اهداف تاسیس در سال گذشته به ویژه در کمک به MCC حرکت همه گیر و ایجاد آموزش از راه دور.

این اندازه گیری از هر رهبر فراتر از اهداف به دست آورد. در این صورت است که فرد در تعامل با استادان و بدن او منجر به یک تصویر کامل از عملکرد خود را.

که چه MCC هیئت امنا به دنبال, اما هرگز دریافت کرده است.

آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه این انجمن حاکم بر تخته مشاوران توجیه ناقص محصول آنها تحویل داده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو