کلانتر: ‘Glee’ ستاره Naya Rivera ذخیره و پسر قبل از غرق شدن

توسط اندرو دالتون

لس آنجلس (AP) — “Glee” ستاره Naya Rivera ‘s 4-year-old son محققان گفت که مادر خود را که در بدن داشت در جنوب کالیفرنیا دریاچه دوشنبه افزایش داد, او را به عرشه خود را اجاره قایق قبل از او به عقب نگاه کرد و او را دیدم ناپدید شدن در زیر آب, مقامات گفت.

“او باید محشور انرژی کافی برای رسیدن پسرش پشت در قایق, اما نه به اندازه کافی برای نجات خودش” Ventura County Sheriff لایحه ایوب گفت: در یک کنفرانس خبری.

پسر Josey Hollis دورسی پیدا شد در خواب و به تنهایی در یک جلیقه نجات در شناور پل موقت نظامی زدن قایق حدود سه ساعت پس از راه اندازی در دریاچه Piru شمال غربی لس آنجلس تنظیم کردن یک پنج روز جستجو به پایان رسید که با کشف بدن 33 ساله شناور در نزدیکی سطح اولیه دوشنبه, مقامات گفت.

مادر و پسر رفته بود شنا که اجازه داده شد که در بخشی از دریاچه ایوب گفت. او با پوشیدن یک جلیقه نجات.

مقامات بر این باورند که ریورا غرق به طور تصادفی و بدن او به احتمال زیاد به دام افتاده در پوشش گیاهی تحت دریاچه برای چند روز قبل از شناور به بالا ایوب گفت.

غواصان در حال حاضر به طور کامل جستجو از منطقه که در آن او در نهایت در بر داشت اما بوته زار بود که رشد شدید در منطقه بود که به تازگی خشک باید نگه داشته او را در آب تیره.

اعضای خانواده در گفتگو با ریورا از طریق FaceTime زمانی که او در قایق و جستجوی خدمه به تماشای آن فیلم برای سرنخ به جایی که او ممکن است رفته اند, ایوب گفت.

“از آن شده است یک زمان بسیار دشوار برای خانواده اش در طول این مصیبت” ایوب گفت: “ما سهم خود را در غم و اندوه است.”

ریورا برگزار آواز پریمیر سانتانا لوپز برای شش فصل از سال 2009 تا 2015 در فاکس موزیکال-کمدی “Glee.”

او سومین عمده بازیگران عضو از نشان دادن به مرگ در 30s خود را.

اعلام مرگ او می آید از هفت سال به بعد و پس از شرکت ستاره Cory Monteith, درگذشت 31 از سمی مخلوط الکل و هروئین با این سری از دست دادن یکی از آن منجر در حالی که آن هنوز در هوا است.

یکی دیگر از شرکت ستاره علامت Salling که ریورا مورخ در یک نقطه به کشته شدن خود را در سال 2018 در سن 35 سالگی پس از اقامه دعوا به جرم پورنوگرافی کودکان اتهامات عنوان شده علیه.

ریورا بدن بود پرواز با هلیکوپتر 40 مایل (64 کیلومتر) به پزشکی قانونی در شهرستان ونتورا که در آن یک کالبد شکافی خواهد بود انجام شده و رسمی شناسایی شده, مقامات گفت.

ایوب گفت: این شرایط از محل بدن به این واقعیت است که هیچ کس دیگری گزارش شده است از دست رفته در این دریاچه باعث می شود بخش: “اعتماد به نفس است که بدن ما در بر داشت است Naya Rivera.”

ریورا به حال تجربه قایقرانی در دریاچه در لس پادرس ملی جنگل درایو یک ساعت از لس آنجلس.

آن تعطیل شد و جستجو توسط ده ها تن از غواصان با کمک از سونار و رباتیک دستگاه های ترکیب پایین و هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین جستجو بالا.

نظارت تصویری نشان داد مادر و پسر پارکینگ و اجاره قایق در حدود 1 بعد از ظهر در جولای 8.

فروشنده که اجاره آن را به آنها رفت و به دنبال آنها را زمانی که آنها موفق به بازگشت در زمان و قایق شناور در انتهای شمالی دریاچه با پسر بچه روی.

پسر ریورا پسر از ازدواج خود را به بازیگر Ryan دورسی بود امن و سالم و به سرعت پیوست با اعضای خانواده پس از او پیدا شد, مقامات گفت.

پدر و مادر او طلاق در سال 2018 پس از نزدیک به چهار سال از ازدواج.

روز قبل از مرگ او ریورا توییتی یک عکس از خودش و Josey که خواندن “فقط دو نفر از ما.”

___

دنبال AP سرگرمی نویسنده اندرو دالتون در توییتر https://twitter.com/andyjamesdalton.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im