Shawsheen Tech مدیره انتصاب جدید سرپرست در میان قریب الوقوع رهبری تغییرات

زسان | No comments

بیلریکا — پس از تعلیق آن سرپرست جستجو با توجه به نارضایتی نهایی نامزدها Shawsheen دره دانشکده فنی کمیته منصوب جدید, سرپرست مدیر.

در ناگهانی و تاب از برنامه های هیئت مدیره مصاحبه و منصوب هلیستون سرپرست براد جکسون به موقعیت خالی.

جکسون گذشته را صرف 16 سال کار به عنوان هلیستون را سرپرست و دارای 25 سال “دفتر مرکزی تجربه” گفت: این کمیته است.

جکسون در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور از, ماساچوست, انجمن مدرسه Superintendents و نیز مشغول به کار در یک مدرسه منطقه ای در نیوهمپشایر و دیگری در Northboro که در آن او کار می کرد به عنوان یک کسب و کار مدیر و معاون سرپرست بود.

این کمیته شده است به جستجو برای یک سرپرست جدید پس از سقوط 2019. در اوایل سال جاری این کمیته برگزار شد و مصاحبه های عمومی با چهار فینالیست برای موقعیت اما در ماه آوریل رای به تعلیق جستجوی خود در حمایت از به دنبال نامزد جدید.

Jackson در ابتدا کاربردی برای Shawsheen موقعیت اما انصراف اولیه در روند چرا که به اعتقاد او این کمیته به دنبال برای کسی که ماندن در موقعیت های طولانی مدت است.

“من در یک موقعیت در زندگی حرفه ای من پس از من به آن مقدار زیادی از فکر که من می تواند که تعهد” جکسون گفت. “من احساس آن را به بهترین برداشت.”

در حالی که صحبت کردن به نفع جکسون نامزدی, کمیته, معاون صندلی رابرت پترسون اشاره کرد که جکسون برای اعمال کرده بود سرپرست موقعیت در سال 2015 اما انصراف پس از آن به دلایل مختلف.

با توجه به Shawsheen مدرسه عضو کمیته پاتریشیا بود و پس از این کمیته تصمیم گرفت به نگاه جدید برای نامزدهای برخی از اعضای غربالگری فرعی خواسته در مورد رسیدن به جکسون برای کوتاه مدت سرپرست قرارداد. هنگامی که نزدیک بود جکسون در مورد مصاحبه برای دو یا سه سال قرارداد جکسون توافق برای مصاحبه.

قبل از جکسون مجازی مصاحبه آغاز شد و سه شنبه شب چند اعضای کمیته ابراز سرخوردگی خود را با تغییر ناگهانی از برنامه های. آنها انتظار داشتند به بحث در مورد روند برای یک جستجوی جدید به جای مصاحبه جکسون برای کوتاه مدت قرارداد.

“من فکر کردم که ما برای رفتن به این با یک شروع تازه” گفت: مدرسه عضو کمیته لیزا گالاگر. “من به نوعی احساس می کنم مثل این روند شده است از من گرفته شده.”

گالاگر گفت: او blindsided با تصمیم به انجام مصاحبه اما گفت: او را نگه داشتن ذهن باز. مدرسه اعضای کمیته نانسی Asbedian و رونالد Fusco به توافق رسیدند.

هنگامی که او را به نقش جدید خود در سال جاری جکسون را به ارث می برند یک مدرسه جامعه دستخوش تغییرات متعددی – از واقعیت های آموزش و پرورش در طول COVID-19 همه گیر به قریب الوقوع خروج از مدرسه رهبری است.

روز دوشنبه Shawsheen اصلی جسیکا طبخ ایمیل کارکنان مدرسه به آنها بگویید که او قرارداد نمی شد در حال تجدید و 30 ژوئن خواهد بود آخرین روز خود را با مدرسه. این خبر باعث شده است تا پرشور بحث آنلاین و باعث یک مشاور راهنمایی به ایمیل دانشجویان ترغیب آنها برای امضای طومار در حمایت از طبخ.

موقت سرپرست ملانی Hagman نیز توصیه می شود کمیته تمدید نیست مدیر خدمات پشتیبانی (ویژه آموزش و پرورش) کوین پیرس قرارداد.

در طول مصاحبه خود جکسون بود پرسید: چگونه او ایجاد وحدت جکسون اذعان کرد جامعه است که از طریق یک “زمان بسیار خسته کننده.”

“در حال توسعه یک هدف مشترک است راه اول شما ایجاد وحدت و گرفتن همه بازگشت به اصول اولیه ما در اینجا به خدمت دانش آموزان و همه ما در خدمت آن هدف در نقش ما این است که در نظر من اولین گام به سوی ساختمان وحدت” جکسون گفت.

وقتی پرسیده شد که چرا او اعمال می شود برای موقعیت جکسون گفت که اگر مبارک در هلیستون کوتاه رفت و آمد ایده آل است و به عنوان یک ویلمینگتون اقامت او همیشه می خواستم به خدمت به صورت محلی.

“من می خواهم برای ایجاد جامعه بهتر و آموزش و پرورش این است که چگونه انتخاب من برای انجام این کار گفت:” جکسون.”به همین دلیل من را به خود جلب Shawsheen است نه محل آن است اما از این فرصت برای خدمت به منطقه مدرسه که من در ارتباط با, که جامعه دارای یک اتصال با.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>