Shawsheen Tech اعلام فینالیست برای خالی رهبری نقطه

بیلریکا — Shawsheen تکنولوژی به زودی باید یک مدیر جدید خدمات پشتیبانی.

در یک ایمیل به خانواده و کارکنان در دوشنبه سرپرست براد جکسون اعلام کرد سه فینالیست برای موقعیت.

در مدرسه کمیته رای به تمدید مدیر خدمات پشتیبانی (ویژه آموزش و پرورش) کوین پیرس قرارداد در توصیه سپس موقت سرپرست ملانی Hagman. در آن زمان Hagman نیز تصمیم به تمدید اصلی جسیکا طبخ قرارداد. در حالی که تصمیم گیری در مورد پیرس قرارداد تحت اجراء از مدرسه کمیته اصلی قرارداد می افتد تحت سرپرست اجراء.

سه فینالیست برای مدیر خدمات پشتیبانی هستند Jeffrey D. آلبرت دستیار مدیر اجرایی صورت مشترک در کنکورد; مری جین Rickson سابق سرپرست موقت برای مینارد مدارس دولتی در طول 2019-2020 سال تحصیلی; و تریستان Yovino ارزیابی تیم تسهیل در جنوب لارنس شرق مدرسه ابتدایی.

غربالگری کمیته Shawsheen پدر و مادر و کارکنان توصیه می شود از سه فینالیست با توجه به جکسون ایمیل. پس این کمیته توصیه جکسون را نگه دارید در یک مصاحبه با سه فینالیست و رفتار “گسترده” مرجع چک.

فینالیست خواهد شد همچنین شرکت در سایت مجازی بازديد در روز سه شنبه. در طول بازدیدکننده داشته است هر نامزد خواهد شد که 45 دقیقه برای پاسخ به سوالات از والدین و کارکنان. کسانی که علاقه مند به پرسیدن سوال و یا تماشای این جلسات می توانید تا از طریق بزرگنمایی و یا تیم با توجه به ایمیل. اولین سایت برگزار خواهد شد در 6 p. m.

روز پنج شنبه در مدرسه کمیته دیدار خواهد کرد به رای جکسون توصیه می شود نامزد برای این کار است.

“من را خوش ورودی از پدر و مادر و کارکنان شرکت کننده در این سایت مجازی بازدید قبل از مدرسه جلسه کمیته که در آن من به شما توصیه می کنیم یک نامزد برای استخدام” جکسون نوشت در ایمیل خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو