شا چوب با بدترین مدل COVID-19 آماده سازی به عنوان موارد جدید آهسته به قطره

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

او قادر به ارائه یک برآورد چقدر برنامه ریزی تلاش و هزینه کرده اند تا کنون و یا چقدر این برنامه پاسخ خواهد هزینه اگر آن را به طور کامل اجرا شده است.

“ما نمی کردم یک کل در حال اجرا نشده است, اما ما در حال پیگیری صرف COVID-19” او گفت:.

شا همچنین با استفاده از آن کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه به طور کامل توضیح اقدامات حفاظت آن اشاره کرده بود در قبلا از جمله درجه حرارت روزانه غربالگری در همه شا امکانات. کارکنان و پزشکان و پیمانکاران و دیگران را نیز مجبور به پوشیدن ماسک در همه زمان ها در مراقبت از مناطق.

آن اقدامات را به اثر می آیند با شروع در 15 آوریل.

[email protected]

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به با که ما چندین خبرنگاران به دنبال در جنبه های مختلف COVID-19 همه گیر و در حال جمع آوری تمام داستان ما, به خصوص به عنوان آنها مربوط به زندگی در رجینا و ساسکاچوان هم در وب سایت ما. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: leaderpost.com/tag/coronavirus.

اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام جدید در خبرنامه ایمیل اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>