محتوای مقاله

SGI هیچ برنامه ای برای افزایش حق بیمه اتومبیل با وجود روبرو عمده سرمایه گذاری ضرر و زیان در آن خودرو به عنوان صندوق سقوط بازارهای در سه ماهه گذشته از 2019-20.

جو Hargrave وزیر مسئول SGI گفت: مشتریان می توانند “یک آه امداد تنفس وقتی که می آید به نرخ بیمه.” در روز پنج شنبه او افتخار دیگری جامد سال به او ارائه گزارش سالانه برای SGI خودکار صندوق و بیمه تجاری, کسب و کار, SGI, کانادا.

“من نمی بینم هر گونه افزایش در حق بیمه در این سال در همه,” او اضافه شده است. “ما مرتب از جان سالم به در برد COVID-19 downslide ما در بازار سرمایه گذاری و در حال حاضر آن را نشان دادن برخی از بهبود.”

این آشفتگی بازار باعث شده COVID-19 همه گیر در فوریه و مارس هزینه خودرو صندوق نزدیک به 200 میلیون دلار در سرمایه گذاری زیان پاک کردن زودتر سود. صندوق تثبیت نرخ رزرو — که دارای حق بیمه ثابت برای رانندگان — غرق در حدود $46.7 میلیون بیش از 2019-20.

اما تعادل در صندوق باقی مانده است “کاملا سالم” Hargrave گفت. او اشاره کرد که بازار را تا حد زیادی بهبود در اولین ماه از سال مالی جاری. که ساخته شده برای ضرر و زیان پایدار در 2019-20 بیشتر یا کمتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im