ست Moulton نشان می دهد قرمز متحده ‘گرفتن آنچه در آینده به آنها’ با کروناویروس

در کنگره ایالات متحده ست Moulton است که مصرف توپخانه ضد هوایی نشان می دهد که “ما” Northeasterners فکر می کنم جمعیت محافظه کار “قرمز متحده” در حال “شدن آنچه در آینده به آنها” با افزایش coronavirus موارد است.

Moulton دور دست تکان داد انتقاد از اظهارات خود در اواخر روز پنجشنبه به عنوان “ارزان” عکس های اما دیگران گفتند که انتظار می رود بیشتر از نامزد سابق ریاست جمهوری.

Moulton یک دموکرات از سالم صحبت شد در جریان گفتگو با آمریکا نامزد امی McGrath, درخواست کنتاکی از حزب دموکرات که آیا او “دیدن ذهن تغییر بر روی زمین” در coronavirus در دولت است.

“ما قطعا باید این درک در غرب که همه قرمز متحده هستند, شما می دانید آنها نوع از آنها در حال گرفتن آنچه که در آینده به آنها را به خاطر آنها حاضر به دنبال این حکم و آنها در حال بازی سیاست با این به جای گوش دادن به علم” Moulton گفت: به McGrath در جولای 27 مکالمه به میزبانی سازمان غیر انتفاعی 92nd Street Y.

Moulton ادامه داد: “من همچنین به یاد داشته باشید گفت: زمانی که مردم از من پرسید” هی است که مک کانل در سنا تا کنون به حمایت از یکی دیگر از امداد بسته است؟’ پاسخ من این بود: “من فکر می کنم زمانی که آنها به خانه به مناطق خود آن است رفتن به بسیار سخت را برای آنها به چشم پوشی از آنچه در جریان است.’ اما زمانی که من گفت که من از آنها انتظار دارم رو به افزایش موارد است که ما امروز شاهد آن هستیم.”

وزیر مطبوعات برای مک گراث را حریف به گزارش ایسنا ، رهبر اکثریت میچ مک کانل برای اولین بار منتشر کلیپ از جریان آنلاین با هدف ضربه McGrath برای تکان همراه با Moulton که مک کانل اردوگاه به سادگی شناسایی شده به عنوان “لیبرال Dem.”

یک Moulton سخنگوی آدرس نیست, چه این کنگره گفت: به سادگی نوشتن این به عنوان “ارزان عکس.”

“در حالی که میچ مک کانل این ترکیبات در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها در حال رفتن به پرداخت اجاره خود را و تغذیه بچه ها او را به خاطر اجازه دادن به آنها مزایای بیکاری منقضی کارکنان خود را است قطع ویدئوها در تلاش برای ترول حریف خود در توییتر گفت:” سخنگوی Michaela جانسون. “این یک مثال چرا ما نیاز به امی مک گراث در سنا است. مک کانل و دفتر کار خود را به خوبی انجام دهید به صرف زمان بیشتر در کار به تصویب تسکین قانون آمریکایی ها به شدت به نیاز و زمان کمتری مصرف ارزان عکس در توییتر.”

McGrath و Moulton در حال سابق تفنگداران دریایی.

ایران استراتژیست پت گریفین گفت هرالد او انتظار بهتر از Moulton از این “مایه تاسف انتخاب کلمات.”

“بدیهی است که هیچ کس سزاوار به coronavirus” گریفین گفت. “آشکار است مبالغه است که این نوع مبالغه است که دموکرات ها دیوانه در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از با استفاده از.”

موارد بوده است روند رو به بالا در کنتاکی در ماه جولای به عنوان ایالات متحده تجارب دوم افزایش عمدتا در جنوب و کشورهای غربی هستند که مخلوطی از قرمز و آبی است. مسائل مانند ماسک-پوشیدن تبدیل شده بود تا حدودی سیاسی با جمهوری خواهان از دموکرات ها گفتن نظرسنجی آنها چرخید ماسک-پوشیدن است که توصیه می شود برای جلوگیری از گسترش ویروس. رئیس جمهور تهمت طولانی مقاومت پوشیدن ماسک, اما تغییر لحن خود را به تازگی و در حال انجام است بنابراین اغلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید