معقول پلیس اصلاحات شامل تغییر ‘واجد شرایط ایمنی’ قوانین

حتی در یک زمان از دو دستگی در کشور ما وجود دارد این است که کمی شک و تردید در میان مردم با ایمان که چه درک چوین و سه نفر دیگر از سابق مینیاپولیس افسران پلیس را به جورج فلوید جنایی بود. اگر آنها در واقع از جنایت به اعدام محکوم شده است که افسران سابق به خوبی می تواند ایمنی بدن را از مسئولیت مدنی?

پاسخ نهفته در هارلو در مقابل فیتزجرالد, یک سال 1982 در ایالات متحده دیوان عالی کشور مورد. وجود دارد که قضات حکم داد که مقامات دولتی باید “واجد شرایط ایمنی است.” در عمل واجد شرایط ایمنی تقریبا معاف مقامات دولتی از مسئولیت مدنی برای اقدامات خود را بدون توجه به چگونه فاحش. دادگاه متوجه شد که مقامات تنها می توان مسئول اگر آنها را نقض “به وضوح تاسیس قانون است.” به عنوان اعمال شده به Floyd مورد به این معنی است که مگر فدرال مورد پیدا کردن که زانو در یک فرد گردن تا زمانی که فرد می میرد غیر قانونی است چوین نمی متحمل مسئولیت مدنی.

اگر شما فکر می کنم که احتمالا نمی تواند درست باشد, در نظر گرفتن مدار ششم دادگاه تجدید نظر’ 2019 تصمیم گیری در باکستر در مقابل Bracey. یک پانل از قضات در بر داشت که دو افسر پلیس که به هر طریقی یک سگ در یک مظنون که نشسته بود با دست برخوردار بودند واجد شرایط ایمنی زیرا حتی اگر زودتر حکم در بر داشت که ماموران اجازه نداشتند sic یک سگ در کسی که دراز کشیده بود پایین و هیچ موردی تا کنون خطاب آیا همان درست است برای یک مظنون که نشسته بود با دست خود ،

برای آمریکایی ها به ایمان در نظام حقوقی ما در این سیستم باید منطقی و ارائه felons با مصونیت از مسئولیت مدنی عبور نمی کند بوی آزمون. و نه این ایده است که مقامات دولتی می تواند نقض حقوق ما با مصونیت از مجازات به عنوان طولانی به عنوان آنها می آیند تا با یک راه برای انجام آن است که هیچ دادگاه فدرال است و در عین حال خطاب است.

در پی فلوید کشته شدن یک لایحه معرفی شده توسط Rep. جاستین Jalbi میشیگان که ما را نزدیک تر به آرمان های مشخص شده در قانون اساسی است. ماساچوست در کنگره Ayanna Pressley است که در میان بیش از 50 شرکت حامیان مالی “پایان دادن به واجد شرایط ایمنی عمل می کنند.”

نیاز به چنین قوانین برجسته شد فقط این ماه زمانی که دادگاه عالی حاضر به شنیدن چند مورد که چالش واجد شرایط ایمنی از جمله باکستر در مقابل Bracey.

آزادی از ایمان بد نقض حقوق و قانون اساسی ما توسط کسانی که قسم خورده به رعایت آنها است که در میان اساسی ترین چیزهایی که ما از دولت انتظار دارند. ما نمی توانیم سالم جمهوری اگر مقامات دولتی نمی احترام به حقوق ما و در معرض مقامات دولتی که پایمال کردن آزادیهای فردی به مسئولیت مدنی و مطمئن ترین راه برای محافظت از این حقوق.

پایان دادن به واجد شرایط مصونیت از مسئولیت مدنی کمک خواهد کرد که بازگرداندن ایمان در سیستم ما اطمینان از احترام به حقوق اساسی و ارائه یک نمایشگاه درمان به جورج فلوید خانواده اش و دیگر قربانیان از ایمان بد نقض. بیایید از این لحظه نزدیک به اتفاق آرا در مورد وحشت از آنچه انجام شد فلوید برای جلوگیری از دیگران از داشتن حقوق خود را پایمال شده توسط خیلی از مردم ما تکیه می کنند برای حفاظت از آنها.

Stergios مدیر اجرایی بوستون-بر اساس پیشگام موسسه و Chieppo ارشد رسانه های همکار در موسسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو