سناتور می گوید قانون خاص مورد نیاز برای محافظت در برابر قیمت سنگ آهن در بازار

بوستون – ماساچوست با کسب و کار آماده برای موج اول از بازگشایی شروع به دوشنبه, قیمت-درآوردن خطرات به خصوص در منطقه از تمیز کردن لوازم صحبت به نیاز به یک قانون جدید برای حفاظت از مصرف کنندگان و کارفرمایان برتر جمهوری خواه مجلس سنا گفت.

رهبر اقلیت سنا بروس Tarr لایحه (ع 2652) را گسترش موجود دولت قانون ممنوعیت ناعادلانه افزایش قیمت در محصولات نفتی برای پوشش دادن هر گونه خوب و یا خدمات است که مورد نیاز برای سلامت عمومی و یا اهداف ایمنی.

پس از 20 مارس که نوع قیمت-درآوردن از آن نهی شده است تحت شرایط اضطراری و مقررات از دادستان کل Maura هیلی. Tarr پیشنهاد خواهد ساخت ضریح ممنوعیت مشابه در دولت قانون به طور دائم تضمین پوشش در هر آینده وضعیت اضطراری.

“صادقانه بگویم ما تا به حال تعداد زیادی از گزارش موارد این اتفاق می افتد هنوز” Tarr گفت: در طول یک کمیته مشترک حمایت از مصرف کننده و حرفه ای اخذ مجوز مجازی شنوایی چهارشنبه. “یکی از چیزهایی که ما باید انجام دهید این است ارسال یک پیام واضح و روشن از دولت به هر کسی به فکر این نوع از فعالیت است که آن را پشتیبانی نمی شود در ماساچوست است.”

Tarr تنها سخنران به شهادت. پس از اظهارات کمیته روسای بهداشت ، پل Feeney گفت: پنل را مقابله با موضوع “در روزهای آینده.”

“من فکر می کنم این است که به موقع” Feeney یک فاکسبرو دموکرات گفت. “این مسئله ای است که قطعا حمایت از مصرف کننده و حرفه ای اخذ مجوز کمیته بحث شده است که در حال حاضر برای چند ماه گذشته.”

Tarr استدلال کرد که شرایط زمین تغییر خواهد کرد و احتمالا نه برای بهتر زمانی که دولت اقدام اولین گام خود در مرحله بازگشایی کسب و کار مجبور به بستن در طول بحران.

برای آینده قابل پیش بینی تمام کارفرمایان باید به دنبال اجباری دستورالعمل های ایمنی بیکر دولت صادر شده برای جلوگیری از دوباره بجای اول برگشتن در COVID-19 انتقال است. کارکنان باید پوشیدن پوشش صورت یا ماسک و کسب و کار نیاز به ضد عفونی بالا-تماس با سطوح.

این بیماری همه گیر در حال حاضر نهفته چندین زنجیره تامین, باعث کاهش در دسترس بودن گوشت در فروشگاه های مواد غذایی و چالش های به دست آوردن PPE برای هر دو بیمارستان دولتی و مقامات بهداشت عمومی.

Tarr گفت: کسانی که گرایش به علاوه رقابت شدید برای منابع موجود می تواند افزایش “وسوسه” به قیمت درآوردن هنگامی که کسب و کار شروع به دنبال محافظ و تمیز کردن وسایل در اعداد بزرگتر.

“ما می دانیم (overbidding) چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر و آن را به احتمال زیاد رفتن به شدت به خصوص از آنجا که ما در حال وارد دوره از بازگشایی برای ماساچوست کسب و کار که در آن بسیاری از آنها نیاز به PPE به باز کردن درب” Tarr گفت. “این احتمال وجود دارد برخی را تصاحب خواهد کرد در این فرصت دانستن مردمی نمی تواند بازگشایی بدون تجهیزات برای گول زدن قیمت.”

این لایحه را زبان “ذهنی” و نه “هدایت” را به عنوان Tarr توصیف آن ترک برخی از اتاق را برای تشخیص. فرآورده های نفتی هنوز هم می تواند تحت پوشش و ممنوعیت گسترش به فروش “کالا یا خدمات لازم برای بهداشت و سلامت ایمنی و رفاه عمومی برای یک مقدار که نشان دهنده یک unconscionably قیمت بالا.”

همه سلامت یا ایمنی مربوط به کالا و خدمات را در هر نقطه در زنجیره تامین, آیا برای فروش به کسب و کارهای دیگر و یا به طور مستقیم به مشتریان را شامل می شوند.

درآوردن را کمی محدود می کند. زبان تعریف می کند عمل به عنوان ایجاد یک “ناخالص اختلاف” بین زمان فروش قیمت و یا قیمت فروش بلافاصله قبل از دولت اضطراری و یا قیمت است که دیگر فروشندگان ارائه دهد.

کسب و کار است که افزایش قیمت ها است که می توان به بالاتر تامین کننده هزینه های “غیر طبیعی و اختلال در بازار” و یا عواملی مانند شارژ تحویل هزینه می شود تلقی می شود قیمت-درآوردن Tarr گفت.

این قانون که Tarr ثبت شده در اوایل ماه آوریل 14, دیگر cosponsors از جمله جمهوری خواهان و دموکرات ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im