توسط لیزا MASCARO و جیم MUSTIAN

واشنگتن (AP) — نیویورک پرده برداری کرد پیشنهاد تغییر به روش های پلیس و پاسخگویی چهارشنبه مقابله دموکراتیک پلیس قانون با لایحه ای که باقی می ماند روشن فدرال حکم.

این “عدالت و قانون” است که بلند پروازانه ترین GOP پلیس پیشنهاد در سال, یک پاسخ مستقیم به تظاهرات عمومی بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او معتقد است امریکا است و نه یک نژادپرست کشور اما “لکه کاملا از بین رفته” از برده داری و جنگ داخلی.

او گفت: اتاق حرکت خواهد کرد به سرعت به طبقه مناظره هفته آینده.

ایران با پیشنهاد شامل افزایش استفاده از نیروی, پایگاه داده, محدودیت در chokeholds و جدید کمیسیون برای بررسی اجرای قانون و نژاد. سنا تنهاست, سیاه, جمهوریخواه, تیم اسکات از کارولینای جنوبی به رهبری یک وظیفه نیروی نوروزی تدوین بسته است.

اسکات صحبت از تجارب خود متوقف شدن توسط پلیس از جمله یک بار در این سال — و ترغیب همکاران به درک آن را “نه یک انتخاب دودویی” بین حمایت از اجرای قانون و یا افرادی که از رنگ.

“ما صدای شما” اسکات گفت: پرداختن به خود را به خانواده های آمریکایی های کشته شده توسط پلیس. “من فکر می کنم این بسته صحبت می کند بسیار به وضوح به فرد جوان و نگرانی خود را زمانی که او متوقف شد توسط مأموران اجرای قانون است.”

مک کانل گفت: جمهوری خواهان در حال “جدی در مورد ساخت یک قانون” و به چالش کشیده دموکرات ها به حمایت از آن. اما رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر بلافاصله با انتقاد از این قانون گفته روشن شد که ایران با لایحه “افزایش است به لحظه” و ارائه می کنند کمتر پاسخگویی نسبت به آمریکا’ نسخه.

106-صفحه لایحه است که به عنوان گسترده به عنوان که دموکراتیک پیشنهاد که کمیته قضایی مجلس در نظر دارد در روز چهارشنبه قبل از انتظار می رود مجلس رای در هفته آینده. اما آن را نشان می دهد که چگونه به سرعت ملی بحث شده است را به عنوان خواهان در آغوش یک اولویت جدید در انتخابات سال است.

ایران با قانون خواهد گوشت گاو تا شرایط لازم برای اجرای قانون برای کامپایل استفاده-از-نیروی گزارشات تحت جدید جورج فلوید و والتر اسکات اطلاع رسانی, عمل, نام, مینه سوتا, مردی که 25 مه موجب مرگ در سراسر جهان در اعتراض به خشونت های پلیس و اسکات در کارولینای جنوبی مرد به ضرب گلوله توسط پلیس پس از توقف ترافیک در سال 2015. اسکات مربوط است به سناتور.

آن را نیز ایجاد Breonna تیلور اطلاع رسانی و عمل به آهنگ “بدون دست کشیدن از” حکم. 26 ساله کشته شد و در این سال پس از پلیس در مک کانل را در ایالت کنتاکی استفاده بدون دست کشیدن حکم به ورود او لویی صفحه اصلی.

با تمرکز بر پایان دادن به chokeholds قانون تشویق سازمان ها برای انجام دور با تمرین و یا خطر از دست دادن وجوه فدرال — اما نیازی نیست که آنها را به انجام این کار. بسیاری از شهرستان های بزرگ بخش طولانی متوقف شد استفاده کنید. این قانون همچنین فراهم می کند کمک های مالی برای آموزش به “د-تشدید” شرایط و ایجاد یک “وظیفه دخالت” پروتکل برای جلوگیری از نیروی بیش از حد.

ایران با تلاش به دنبال رسیدن به سراسر راهرو به دموکرات ها در راه های مختلفی. این شامل یک-به دنبال لایحه را مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت و دیگری برای راه اندازی یک مطالعه وضعیت اجتماعی از مردان و پسران است که تبلیغ توسط مجلس نانسی پلوسی.

خواه بسته — لقب “فقط و وحدت راه حل برای تقویت جوامع در همه جا عمل 2020” — همچنین شامل هر دو حزب در مجلس سنا پیشنهاد برای ایجاد یک ملی عدالت کیفری قانون کمیسیون و گسترش کمک های مالی جریانهای مختلف فدرال اجرای قانون برنامه از جمله پلیس برنامه مهم متحده است.

این بسته شامل ترکیبی از طرح های دیگر از جمله بهره برداری از اسمیتسونین موزه ملی تاریخ و فرهنگ برای ایجاد یک اجرای قانون برنامه درسی آموزش در “تاریخ نژادپرستی در ایالات متحده است.” دیگر بسته می شود یک راه گریز به منع فدرال ماموران اجرای قانون از درگیر شدن در عمل جنسی با کسانی که دستگیر یا بازداشت کرده است.

هزینه برای این لایحه در نظر گرفته بود به صورت اورژانس بنابراین به عنوان نه به تعداد برابر کسری بودجه فدرال.

ایران با پیشنهاد آید در میان له فعالیت از واشنگتن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد: عملیات اجرایی سه شنبه به ایجاد یک پایگاه پلیس در آوریم.

در یک باغ گل رز, رویداد, او اعلام کرد خود را “متعهد به همکاری با کنگره در مورد اقدامات اضافی.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مری کلر Jalonick و کالین طولانی در کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو