فروش خود را به هالیوود: فیلمنامه سبک

فیلمنامه نویسان هستند که ستون فقرات از صنعت سرگرمی. وجود دارد من آن را گفت. بدون خلاق خود را نابغه ما نمی خواهد برای همیشه لطفا برای یاد پدرخوانده یا جریان بی پایان از خنده در حال تولید توسط شنبه شب زندگی می کنند. اما چگونه می تواند کسی را به بدنام نویسنده اتاق ؟

بیایید کرک کد برای تبدیل شدن به یک فیلمنامه.

چه جهنم می کند یک فیلمنامه انجام دهید ؟

movie script
giphy.com

تمام آن درخشنده است نه طلا در هالیوود است. ما این را می دانست. Nitty-ریگ دار قاتل نگرش تلویزیون و فیلم صنایع شده است بدنام استعاره برای چند دهه. چرا ؟ چرا که استعاره دارای آب است. شاید کمتر nitty-ریگ دار از عهده گرفت اما بسیار رقابتی با این وجود. پس چگونه شما می توانید یک کار فیلمنامه شروع زندگی حرفه ای خود را قوی ؟

اول شما باید به طور کامل درک که در آن شما می خواهید به. “یک فیلمنامه می نویسد برای صفحه نمایش — فیلم و یا تلویزیون است. رسانه های تصویری. بنابراین شما در حال فکر کردن در مورد عمل و رفتار در درجه اول. شما ساخت یک شخصیت از طریق آنها چه می گویند و انجام می دهند. از آنجا که سرود معروف است ‘نشان نمی دهند,'” گفت: فیلمنامه نویس و خالق The Kings of Summer (2013) کریس galleta می. “نوشتن یک رمان یا داستان کوتاه متفاوت است زیرا [1] شما می توانید نوشتن از شخصیت و افکار و [2] نوشتن یک پایان را نزد خود. من انجام داده ام که بیش از حد — آن را متفاوت و بسیار رضایت بخش است. اما یک فیلم و یا تلویزیون اسکریپت یک طرح نوشته شده به ضرب گلوله کشته شد. بنابراین در حالی که قرار دادن یک جمله با هم یک مهارت فوق العاده آن را ثانویه به قادر بودن به داستان و خواننده به تماشای حرکت در سر خود را.” فکر می کنم فیلمنامه به عنوان سنتی از طریق داستان سرایی مدرن لنز (جناس در نظر گرفته).

کالج ؟ فیلم مدرسه ؟ هر دو ؟ نه ؟

school
giphy.com

اولین گام آغاز می شود با آموزش و پرورش است. این کتاب نقطه شروع به فیلمنامه نویسی شهرت آغاز می شود در کالج. بهترین شانس خود را برای به دست آوردن بینش بیشتر در این زمینه را می توان در یکی از سه دانشگاهی برنامه ها: فیلم, مطالعات تولید تلویزیون و یا انگلیسی. نوشتن خلاق نیز می تواند مفید باشد با توجه به آنچه در مسیر خود را از دانشگاه تا مجموعه ای برای دانش آموزان خود را (قطعا نگاه به که قبل از اعلام).

اگر چه درآمد لیسانس خود را می ایستد به عنوان یک دستاورد شگفت انگیز (و باید جشن گرفته شود) شما لزوما نیاز به یک درجه به یک فیلمنامه. بر خلاف مسیر تبدیل شدن به یک دکتر یا معلم که به نظر می رسد روال موفق فیلمنامه متکی به شور و شوق شما را به جدول خود را آموزش و پرورش است. یک بار دیگر برای مردم در پشت: موفقیت شما بستگی ندارد سطح خود را از آموزش و پرورش است.

برنده جایزه اسکار کارگردان و فیلمنامه کوئنتین تارانتینو نمی رفتن به مدرسه فیلم. جهنم او حتی پایان دبیرستان. استیون اسپیلبرگ, مردی که با ایجاد فیلم هایی که تبدیل به صنعت فیلمبود را رد کرد و از ورود به دانشگاه کالیفرنیا مدرسه فیلم.

اما تصمیم گیری برای ادامه تحصیل خود به شدت متکی به برنامه های آینده خود را. “رفتن به مدرسه فارغ التحصیل خود را برای وزارت امور خارجه است که بسیار مفید برای برخی از اما آن را قطعا لازم نیست” گفت: Wagner کالج مطالعات فیلم و رسانه ها برنامه همکاری مدیر نلسون کیم. “مدرسه گراد برای فیلمسازان نیست مانند گرفتن یک مدرک حقوق یا مدرک پزشکی که در آن شما نمی توانید تمرین بدون تایید شده است.” اگر شما می خواهید به نهایت, آموزش, فیلم, سپس شما باید نگاه به برنامه های تحصیلات تکمیلی برای دومین مدرک مورد نیاز برای تدریس در دانشگاه. اگر شما می خواهید به گسترش شبکه خود را از آینده نوشتن همکاران مدرسه فیلم به شما ارائه می دهد یک فرصت برای collab با دیدگاه های تازه. اما اگر شما خودتان را به عنوان یک مستقل فیلمنامه ادامه مطالعات خود را ممکن است لازم باشد.

آنچه شما نیاز به دانستن

details
giphy.com

حالا که ما می دانیم مدرسه برای بازنده اجازه شیرجه رفتن به رئال s**t.

چقدر می تواند من را به انتظار?

متاسفانه فیلمنامه نویسان تحت گرسنه هنرمند براکت مالیاتی (در ابتدا). درآمد شما نخواهد بود سازگار هنگامی که شما برای اولین بار شروع. مستقل و یا نوشتن به صورت رایگان است و انتظار می رود برای کار نویسندگان است. اما شما نمی تواند شمارش سکه برای همیشه لطفا برای. هنگامی که شما شروع به ساخت تا هر دو شبکه شما و نمونه کارها پول شروع خواهد شد نورد در.

نه خود را روز به طور متوسط در دفتر

یک فیلمنامه خواستار جداسازی محل کار در محیط های. نوشتن می تواند رخ دهد در هر نقطه: اتاق کنفرانس, کافی شاپ, اتاق هتل, هواپیما و یا در یک کودک نو پا ، به معنای واقعی کلمه در هر نقطه.

Writers Guild of America

نویسندگان صنفی است لازم “پوشش الاغ خود را” سازمان حمایت از حقوق نویسندگان و ایده میلیون دلاری. از همه مهمتر, آنها مجموعه ای از حداقل مقدار از پول یک اسکریپت با ارزش است. ترجمه: استودیو نمی تواند به شما پرداخت کمتر از آنچه WGA مجموعه به عنوان یک حداقل. بنابراین بدون توجه به آنچه پس از توافق ساخته شده است, شما می توانید بگویید این استودیو به شما پول خود را.

خود را آماده کنید

star wars
giphy.com

انتظار می رود مهارت باید قبل از ورود به بخش تولید از سرگرمی میدان خواهد شامل توانایی خود را برای راه اندازی یک سه پایه ویرایش کلیپ ها, اجرا های صوتی و غیره. کیفیت نمی توان تدریس در کلاس درس. هر آمده از تجربه و تمرین.

1. با دقت اشاره کردن چشم انداز خود را

کشف منحصر به فرد خود را از نظر جهانی برای تلفن های موبایل آسان است. منظورم این است که شما زندگی کردم تمام زندگی خود را دیدن دنیا را از طریق یک لنز پس چرا باید به شما سرمایه گذاری زمان بیشتری به تکمیل شخصی خود را ، ساده است. بیشتر زمان شما صرف آموزش و یادگیری چگونه به درخواست صدای خود راآماده تر شما برای نوشتن هر چیزی و همه چیز. هنوز هم اشتباه است ؟ فکر می کنم از پیکاسو که خود را مانند لوله شکل نما پرتره. او شروع هنری خود را حرفه ای dishing از, انتزاعی, شاهکارهای. او با شروع طرح از مردم و صحنه هایی از زندگی روزمره است. از آنجا که او قادر به آزمایش با انتزاع و رنگ; بعد از پیدا کردن صدای خود را. در حال حاضر شما باید همان را انجام دهید.

2. اقامت منظم

فیلمنامه و قوام هرگز گفتاری در حکم همان است. بنابراین شما باید برای اجتناب از احساس دلسرد زمانی که کار استخر اجرا می شود خشک و یا یک اسکریپت برای یک فیلم شما صرف هشت ماه slaving بیش نیست و توسط یک استودیو. نوشتن را نگه می دارد. حیاتی ترین درس شما یاد بگیرند که چگونه برای تبدیل شدن به یک فیلمنامه است که به سرمایه گذاری در خودتان. تمرین نوشتن خود را هر روز.

3. شبکه Goddamnit

شما بزرگترین دارایی خود را به عنوان یک فیلمنامه. به دنبال این استخر از نویسندگان همکار خود را با اویختن. “ترین شغل مورد آمده به دلیل توصیه های. یک لوله کش تعمیر خود را غرق در دسترس نیست که بعد اما او می داند که یک همکار که خوب است. شما احتمالا که استخدام همکار. همان نوع از چیزی که می گیرد در تلویزیون گفت:” همکاری سر writer در شنبه شب زنده برایان تاکر. “یک نویسنده خوب و یا مجری در یک نمایش پس از آن توصیه می کند کسی آنها کار کرده ام با گذشته و می شود که فرد سنگین در نظر گرفتن برای این کار است.” شما هرگز نمی دانید که در آن شما در نهایت اما با یک شبکه خوب از دوستان شما مطمئن شوید که به ضربه ،

اجازه دهید به شنیدن از کارشناسان ما

master
giphy.com

چگونه تا راهنمای به معنی هیچ چیز بدون مشاوره مستقیم از دهان اسب است بنابراین در اینجا چیزی است که حرفه ای چاشنی باید بگویم در مورد فیلمنامه میباشد.گزارش این آگهی

“افراد با استعداد خود صحبت از این حرفه ای تمام وقت…من می گویم شما می شود شگفت زده در چه شما می توانید در مدت پانزده یا سی دقیقه چند روز در هفته است. و هر کس متنفر نوشتن [ایده] از آنجا که این تقلا کردن — که پرورش ، بنابراین توصیه من خواهد بود به بد با خوب” galleta می گفت.

“یکی از تاسف چیزی که شما باید بدانید این است که برای اکثر مردم آغاز بمکد. آن را شامل بسیاری از مردم تبدیل شما را به انجام کار به صورت رایگان و ضعیف بودن. اغلب این سال طول می کشد و بسیاری از مردم ترک به خاطر انجام کاری دیگری جذاب تر می شود. سخت ترین بخشی است که ساخت آن را از طریق این اولیه مبارزه است. افرادی که می آیند از طرف دیگر بدون تغییر مشاغل معمولا چوب در اطراف در برخی از ظرفیت” برایان تاکر گفت.

“اولین کار در حال تبدیل شدن به یک نویسنده به ارزش خواندن. آن را بسیار سخت تر به یاد بگیرند که چگونه به نوشتن یک فیلمنامه خوب از آن است که به یاد بگیرند که چگونه فیلم/تلویزیون کار کسب و کار — هر کسی می تواند انجام دهد! همچنین شرکت در جشنواره های فیلم و پانل های در نزدیکی شما و صحبت کردن با فیلمسازان. نگاهی به ردیابی خدمات مانند لیست سیاه. نگاه به بسیاری از فیلمنامه labs, کمک هزینه های تحصیلی و مسابقات خارج وجود دارد — برخی از آنها ساختگی اما تعداد کمی از آنها مشروع مسیر به صنعت (بیش از حد بسیاری به لیست اینجا انجام تحقیقات خود را آنلاین و شما آنها را پیدا کنید به راحتی!),” کیم گفت.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im