فروش این بهار ؟ اقامت انعطاف پذیر

س: ما در حال فروش خانه ما در چند هفته. در ابتدا خریداران گفت: آنها بدون مشکل به گرفتن یک وام. در حال حاضر آنها

توسط ATSHNEWS در 31 فروردین 1399

س: ما در حال فروش خانه ما در چند هفته. در ابتدا خریداران گفت: آنها بدون مشکل به گرفتن یک وام. در حال حاضر آنها درخواست الحاقات. من باید نگران باشم ؟

یک: این منحصر به فرد بار. بسیاری از وام دهندگان نیاز به زمان بیشتری برای پردازش وام خود را. مشکل با تعهد وظایف اشتغال بررسی و ارزیابی پردازش هستند و عوامل موثر بر آن.

جدید فروشندگان باید با احتیاط از تهاجمی مهلت و انتظارات غیر واقعی. با تکیه بر تنگ جدول زمانی می تواند به ناامیدی منجر شود اگر فرمت مورد نیاز است. به هر معامله با چشمان باز, درک اثر این بیماری همه گیر در صنعت وام.

همه این است که به منظور توضیح دهد که چرا شما نباید نگرانی در مورد فرمت درخواست. آن را امری عادی است. البته اگر دوم یا سوم فرمت درخواست می آید, شما می توانید شروع به نگرانی بیشتر است. در هر صورت تایید دلایل تاخیر و شناسایی برجسته وظایف برای وام دهنده.

وکیل جیمز Haroutunian شیوه های املاک و مستغلات-برنامه ریزی و سالمند قانون در 790 بوستون جاده بیلریکا و ارائه مشاوره رایگان. او را در رسیدن به www.hlawoffice.com, www.prioritylaw.com, 978-671-0711 و یا از طریق ایمیل در James@hlawoffice.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن