دوم ساری مورد گزارش در Mysuru

65-سال-مرد بیمار از Mosambayanahalli ایجاد کرد آزمایش مثبت

میسور/Mysuru: پس از ثبت 12 COVID-19 موارد مثبت در Mysuru روز گذشته بيشترين موارد مثبت در یک روز در این منطقه گزارش سه مورد مثبت بود ، با این تجمعی شمارش از موارد مثبت شروع به پریدن کرد به 76 و فعال موارد در 63. 13 نفر مرخص شده.

در میان موارد مثبت گزارش امروز دو از Coronavirus کانون ننجنگود مبتنی بر جايزه Generics. یکی دیگر شدید است عفونت های تنفسی حاد (ساری) مورد از Mosambayanahalli روستای Mysuru taluk.

P-365, a 30-year-old نر از جايزه های ثانویه تماس از P-52 P-366 50 ساله مرد دوباره از ننجنگود خیلی خوشحال و ثانویه تماس از P-52 آزمایش مثبت است. P-369 یک زن 65 ساله نر از Mosambayanahalli روستای Mysuru taluk یک ساری مورد تست مثبت است.

او دومین ساری مورد از Mysuru اول بودن P-273 است 72 ساله نر از Nazarbad. بیمار تا به حال هیچ سفر خارجی تاریخ شده است و در تماس با هر COVID-19 مثبت بيماران است.

با ظهور دوم ساری مورد تماس, ردیابی است که توسط دولت های منطقه است. خانواده در حال آزمایش است در حال حاضر به عنوان آنها در حال اولیه مخاطبین گفت: ارتباطات از Mysuru معاون کمیسر Abhiram G. Sankar.

در همین حال دولت تصمیم گرفته است به تغییر چرخ دنده ها و رفتن بر روی یک مهاجم نظارت حالت برای شناسایی بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند بیماری (ILI) و ساری است. “ما در حال تعقیب ویروس. ما تصمیم گرفته اند برای شناسایی و تست همه ILI و ساری موارد” مقامات بهداشت گفت.

یک بیمار مرخص

یکی Coronavirus فرد مبتلا مرخص شد از تعیین COVID-10 بیمارستان در KRS جاده دیروز. با این تعداد افراد بهبود یافت و تا کنون 13.

عنوان ارتباطات منتشر شده توسط Mysuru DC دیروز به عنوان بسیاری از 2,295 افراد تحت صفحه اصلی قرنطینه 60 (امروز 3 بیشتر موارد اضافه شده) جدا شده در COVID-19 بیمارستان. در مجموع 4,486 افراد مشاهده شده است تا تاریخ. از آنها 2,131 را با موفقیت به اتمام 14 روز از خانه شده است. مقامات تست شده اند و در مجموع 1,815 نمونه. در حالی که تجمعی 76 موارد تست مثبت 1,742 آزمایش منفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید