محتوای مقاله در ادامه

“این ممکن است یا ممکن است شبیه به آنچه ما می بینیم در منیتوبا و آلبرتا. ما در حال تلاش برای ایجاد آنچه با این نسخهها کار در ساسکاچوان … ما قصد داریم برای کپی کردن مانیتوبا یا آلبرتا بدیهی است که” ساسکاچوان MLA لایل استوارت گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

“ما می خواهیم آن را بر اساس علم ما در شرایط محلی و به همین دلیل ما در حال انجام این کار گفت:” استوارت که قانونی وزیر به وزیر مسئول امنیت آبی آژانس (WSA) گرگ Ottenbreit. این WSA لگد زدن در $1 میلیون دلار برای این پروژه است.

دانشگاه ساسکاچوان آب محقق کریستی Morrissey می گوید: این تونل-vision نوع نگرش رایج در تالاب های زهکشی بحث در سراسر این سه استان.

“این تالاب سقوط تحت حوزه قضایی استان برای اجرای این سیاست اما وجود دارد مقدار زیادی از خوب تداخل در جداول مختلف به نوعی توافق برسند که تمایلات” او گفت:. “(تالاب) هستند واقعا تحت تاثیر بسیاری از فعالیت های مشابه (در استان) تا حد زیادی کشاورزی … تهدیدات مشابه هستند.”

او گفت: این مشکل “ما هنوز هیچ یک سیستم خوب در محل به یک سیاست واحد و یکپارچه تر خواهد بود که بسیار قوی تر بسیار موثر تر.”

Morrissey تحسین مزرعه تحقيقاتی و آن کار را انجام خواهد داد, تأکید نیاز فوری برای یک سیاست روشن در ساسکاچوان.

او در توضیح آلبرتا سیاست به عنوان “نسبتا مترقی اما نه به خوبی پشتیبانی می کند (اینجا).”

این چهار سطح درجه بندی سیستم از پایین به بالا است که تعیین ارزش نسبی داده شده تالاب. سیاست اجازه می دهد تا برای رشد اقتصادی را به حداقل می رساند “ریزش و تخریب تالاب” و “مدیریت آگاهانه تصمیم گیری در بلندمدت بهره نرخ بهره” با توجه به وب سایت دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im