Sask. RCMP هنوز در جستجوی مظنون در گسترده عاشقانه کلاهبرداری

محتوای مقاله در ادامه

در آوریل وداع سابق منجر محقق Sgt. کیم استوارت توضیح داد که چگونه این اتهام تقلب رخ داده است بیان کرد زنان ملاقات با مردان آنلاین گاهی اوقات از طریق سایتهای دوستیابی اما اغلب از طریق برنامه های کاربردی بازی. استوارت گفت: مهارت نشان داده شده توسط مردان درگیر بود به طوری که در طول زمان بسیاری از زنان بر این باور خود را در روابط واقعی. مردان مشترک اطلاعات خود را از زندگی و مبارزات — به طور معمول اختراع — ارسال هدیه و ساخته شده برنامه ای برای بازدیدکننده داشته است است که هرگز اتفاق افتاده است.

RCMP گفت: پس از آن اوراق قرضه تشکیل شد مردان رفت و به زنان با فوری مطالبات خانواده, بیماری و مرگ, مالی, مبارزات, مشکلات دسترسی به حساب های بانکی در حالی که در کنترل از راه دور محل کار یا مشکلات آزاد کردن پول در دست یک شخص ثالث.

زنان — همه از آنها به عنوان باهوش و تحصیل کرده — بودند صحبت به توزیع بیش از پول است.

استوارت گفت که او معتقد است زنان بیشتر وجود دارد خارج وجود دارد که هنوز به شکایت به پلیس و مظنون درگیر در چه تصور می شود یک سازمان جنایی بین المللی خبر داد.

Austin نیوتن دستگیر شد در ادمونتون در Jan. 15 و در حال حاضر در بازداشت بوده است را تکذیب کرد به قید وثیقه. او را برمی گرداند به دادگاه در رجاینا در روز چهارشنبه.

پس از یک مه به درخواست عمومی توسط RCMP Awani تبدیل خود را در آوریل 23. او بنا به گزارش منتشر شده در شرایط از دادگاه. تاریخ دادگاه بعدی او برای مجموعه بود Aug. 17.

پلیس هنوز در حال بررسی و از آنها بخواهید هر کسی با اطلاعات در مورد محل نگهداری از Eigbuluese Clinton نیوتن و یا Ometie به تماس RCMP در 310-RCMP (7267) و یا پلیس محلی خود را از خدمات. اطلاعات همچنین می توانید ارسال به صورت ناشناس از طریق Crime Stoppers با تماس 1-800-222-TIPS (8477) و یا ارسال یک نکته آنلاین در www.saskcrimestoppers.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید