محتوای مقاله در ادامه

وزارت معارف گفت که دولت او در حال حاضر در نقطه ای از اجرای اجباری پوشش سیاست هر چند او پیشنهاد کرد که قبل از هر حرکت به معرفی کسب و کار محدودیت است.

“ممکن است وجود دارد یک نقطه در هر منطقه ای بر اساس و یا شاید حتی استان های گسترده ای که در آن ما باید برای رفتن به پوشیدن ماسک به عنوان یک اندازه گیری اجباری,” او گفت:. “من می خواهم به مراتب زودتر می خواهید به این گفتگو قبل از خاموش کردن بخش های اقتصاد ما است.”

هوانگ به نام اجباری داخل سالن پوشش “حداقل” از آنچه در استان باید انجام دهد. او همچنین پیشنهاد کرد بیشتر یک رویکرد هماهنگ در محدودیت های مسافرتی. در این مرحله هر چند او معتقد است این امر باید به فراتر از مستعمرات.

“اگر اطراف آن اعضای جامعه هنوز سفر ما در حال رفتن به قادر به دریافت این انتقال متوقف شد,” او گفت:.

در هوانگ نظر محدود کردن سفر در جنوب غربی و غرب و مناطق مرکزی خواهد بود “محتاطانه.”

“حتی دو هفته کاهش سطح فعلی ما از سفر و تعامل است که در آن کل منطقه را واقعا تفاوت” او گفت:.

هوانگ توافق با وزارت معارف است که پوشش می تواند یک جایگزین برای قرار دادن محدودیت های کسب و کار بازگشت به محل. “آن را به ارزش تست کردن این گزینه در مقابل بسته شدن کسب و کار پایین کاملا” او گفت:.

اما او اشاره کرد که برخی از فعالیت ها مانند رستوران ناهارخوری ممکن است مجبور به تغییر در بسیاری از مناطق آسیب دیده. که می تواند شامل محدود کردن غذا خوردن در رستوران, خدمات به, تنها, هوای آزاد, patios.

هوانگ گفت: این استان نیاز به حرکت سریع برای اطمینان از امن بازگشایی مدرسه در ماه سپتامبر.

“اگر ما می خواهیم قادر به مدارس اجازه می دهد برای باز باشد به عنوان کم خطر که ممکن است بهترین راه برای انجام این کار به حفظ عنوان کم یک جامعه انتقال به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

“و آن زمان را به انجام آن در حال حاضر است.”

awhite-crummey@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو