در خانه امن

مردم شهر ما — مانند بسیاری از سراسر کشورهای مشترک المنافع و در سراسر کشور — را تحمل کرده اند مقدار زیادی از ترس و غم و اندوه در ماه های اخیر. Coronavirus به سرقت رفته زندگی توقیف کسب و کار و ما مانع از درگیر شدن در انواع گردهمایی جامعه و حوادث است که لوول چنین مکان های باور نکردنی به خانه تماس بگیرید.

به عنوان شهر مدیر و ایالات متحده آقای جان ما مشغول به کار دست در دست برای پرداختن به طیف وسیعی از نیازهای فوری که پدید آمده به دلیل COVID-19 و ایجاد زیرساخت های لازم برای محافظت از هر کس در جامعه ما است. آن است که آیا تامین تجهیزات حفاظت شخصی و تست کیت کمک های مالی مراقبت از کودک برای ما ضروری نیروی کار و یا کمک به خانواده و کسب و کارهای کوچک برای زنده ماندن هر روز به نظر می رسد به یک آرایه جدید از چالش های است که در زمان می تواند احساس غیر قابل عبور. اما ما می دانیم که همانطور که ما در مبارزه با این بیماری همه گیر با هم به عنوان یک جامعه و روزهای بهتری را پیش رو دارد.

هر یک از ما مشتاق به احساس بودن در خانه امن ترمیم — حق در اینجا در آسیاب شهرستان. به همین دلیل ما نیز در حال کار برای اطمینان حاصل شود که هنگامی که زمان می آید خانواده ها از لوول با خیال راحت می توانید لذت بردن از Red Sox-وابسته حرفه ای بیس بال تحت چراغ در LeLacheur پارک.

خانواده ها در سراسر جامعه ما احساس نمی دوباره “عادی” تا زمانی که آنها قادر به شرکت در فعالیت های روزمره با خانواده های خود مانند حضور در اسپینرها بازی. اما, آن است که توسط هیچ معنی خاصی که ممکن است اتفاق می افتد. این است که به دلیل نه تنها به COVID-19 اما همچنین در حال انجام مذاکرات بین لیگ برتر و لیگ کوچک بیس بال.

این مذاکرات به زودی تعیین سرنوشت بیس قرن قدیمی, مزرعه, سیستم ریسندگی و کل نیویورک پن لیگ. هر دوی ما را ساخته اند آن را شفاف Red Sox-وابسته بیس بال حرفه ای باید باقی می ماند در لوول — فقط به عنوان آن را برای تقریبا 25 سال است.

یک ربع قرن پیش از این دروازه شهر رو دگرگون افزایش زمانی که اسپینرها وارد شده است. چرا که این تیم نه تنها به ارمغان بیاورد حرفه ای minor league baseball به لوول. آنها به ارمغان آورد Red Sox بیس بال به یک جامعه آماده به تجمع در اطراف آن است. پس از آن سهم خود را به شهر ما — مالی و فرهنگی و عاطفی را تبدیل به غیر قابل تعویض. Red Sox-وابسته بیس بال است که بخشی از DNA ما به عنوان بخیه به این شهر پارچه به عنوان لوول ملی تاریخی پارک UMass Lowell و Merrimack رودخانه.

یک نسل از لوول جوان مردم رو اولین کار خود را در Lelacheur. بچه ها تا به حال این شانس را به بازی بیس بال جوانان در همان پارک که در آن Mookie بتی گردش خود. منطقه کسب و کار را رونق خود را به دلیل ریسندگی انجمن و از همه مهمتر ده ها هزار نفر بیشتر لوول ساکنان لذت بردم امریکا تفریح و سرگرمی در یک قیمت معقول در جامعه خود را.

این ریسندگی نیز تولید نمرات بازیکنان حرفه ای و کمک نا معلوم به مقدار محلی خیریه و سازمان های غیر انتفاعی. فقط به عنوان ریسندگی انجام داده اند بسیار برای شهر و جامعه ما ایستاده بود ، در سال های اخیر در این شهرستان ساخته شده است که سرمایه گذاری قابل توجهی در حفظ و بهبود LeLacheur. در سال 2017, پارک رای داده بهترین کوتاه فصل ballpark را در امریکا است.

لوول دارای سابقه ای غنی از باندهای با هم – بی سابقه ای در زمان بحران مانند یکی از ما در حال زندگی در حال حاضر و در زمان تمدید و تجدید حیات اقتصادی. این چیزی است که باعث می شود لوول خاص است. و این که چرا ما متعهد به همکاری با ما خستگی ناپذیر همکاران در تمام سطوح دولت لوول کسب و کار جامعه و درگیر شهروندان به عنوان صاحبان ریسندگی و Red Sox به اطمینان حاصل شود که این مه آسانسور خانواده می تواند در بازگشت به LeLacheur پارک برای یک شب مقرون به صرفه و حرفه ای بیس بال.

این مورد بیشتر از دیگر فرصتی برای ریشه برای تیم اصلی. این مورد اطمینان حاصل کنید که هر فرد در جامعه ما می داند که با وجود فوق العاده ای از فداکاری های آنها ساخته شده در ماه های اخیر هر دو آنها و عزیز ما ریسندگی هستند در واقع “امن در خانه.”

توسط: کنگره لری Trahan و شهرستان مدیر آیلین _tenor

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im