Sadvidya موسسات آموزشی شروع کلاس های آنلاین برای PU دانش آموزان

میسور/Mysuru: Sadvidya موسسه آموزشی نشان داده است که فن آوری می تواند کمک به دانش آموزان مثبت ماندن در طول زمان دشوار است. با یک ساختار زمان-جدول و صالح دانشکده Sadvidya کامپوزیت PU کالج و Sadvidya نیمه مسکونی PU کالج در حال حرکت به سمت یک هدف مشترک بدون وقفه رایگان آنلاین مربیگری به I و II PUC دانش آموزان است.

آنلاین CET تجدید نظر در کلاس ها آغاز شده و از اواسط ماه آوریل برای ارائه II PUC دانش آموزان و من PUC دانش آموزان که هنوز در انتظار نتایج خود را. Prof. M. S. K. Narahari ببو, محترم., منشی, Sadvidya موسسات آموزشی می گوید: “این موسسه نیز آغاز شده تجدید نظر به زبان انگلیسی درسی برای دوم PUC دانش آموزانی که هنوز در انتظار خود را به نوشتن مقالات فارسی. این CET و NEET امتحانات هستند و در عین حال به انجام شده است. دانشجویان باید زمان کمتری برای آماده شدن برای این آزمون و ما می خواهیم برای افزایش اعتماد به نفس خود را. دیگر عامل نگرانی این است که دانش آموزان خواهد شد که می توانید ارتقا به دوم PUC خواهد شد که زمان کمتری را برای خود آماده سالانه و امتحانات رقابتی. به منظور تشویق آنها به مدیریت در حال حاضر آغاز کلاس های آنلاین از 40 دقیقه.”

صحبت کردن در مورد آنچه که در فروشگاه برای 2020-2021 او بیشتر می گوید: “در هر دو دانشگاه های ما در حال حاضر برنامه ریزی آموزش ماژول های با موضوع کارشناسان و انجام خواهد شد در زمان واقعی آزمونهای غیر از آنلاین CET امتحانات. کلید پاسخ بیش از حد خواهد بود ارسال آنلاین به دانش آموزان کمک خواهد کرد که آنها را ارزیابی یادگیری خود و اصلاح مهارت های خود را. آموزشی و غیر آموزشی کارکنان هر دو نهاد با هم کار خواهد کرد برای حل این شک و تردید و اطمینان از دانش آموزان انجام به بهترین توانایی های خود.”

Sadvidya موسسات آموزشی است که در تلاش برای تبدیل وضعیت کنونی به مزیت های الهام بخش دانش آموزان به تجدید نظر برای CET و NEET امتحانات. Dr. G. R. Kavitha اصلی Sadvidya نیمه مسکونی PU کالج می گوید: “بسیاری از آنها را نمی تواند انجام دهد کامل عدالت به خود درسی سال اول که از آنها می توانید 15 درصد سوالات در CET و 50% در NEET.”

این CET و NEET مواد مطالعه فرستاده شده در پیشبرد دانش آموزان به طوری که آنها به خوبی آماده شده برای کلاس های آنلاین. وی در ادامه می افزاید: “این تلاش ها کمک خواهد کرد که آنها را واکشی یک رتبه خوب و صدک که اطمینان را به یک صندلی در بهترین و حرفه ای دوره.”

Narsimha Murthy, اصلی, Sadvidya کامپوزیت PU, کالج, بیشتر می افزاید: “سه آنلاین CET کلاس ها برگزار شد و در یک روز با یک دقیقه استراحت در هر. ما نمی خواهیم به دانش آموزان برای به دست آوردن بیش از حد بر دوش.”

اکثر دانش آموزان در حال ورود به سیستم خود را برای کلاس های آنلاین و انتقادات و پیشنهادات خود را پس از هر جلسه است که به افزایش به دانشکده برای ارائه بهترین سخنرانی ها.

Junaid Shariff یک II PU دانشجوی علوم می گوید: “کلاس های آنلاین بسیار آموزنده و جالب و موثر است.” یکی از من PUC والدين دانش آموزان می گوید: “من خوشحال هستم با جلسات آنلاین. من احساس می کنم دختر من در حال انجام کاری سازنده در حال حاضر است.” تلاش های مشترک هر دو استادان و دانشجویان باید بالا این ابتکار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو